Keystone logo
Çek Cumhuriyeti

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Çek Cumhuriyeti 2023

kurum sayısı: 75
  • Prague 3, Çek Cumhuriyeti

  Uluslararası İlişkiler Fakültesi (FIR), Prag Ekonomi ve İşletme Üniversitesi'ndeki en büyük fakültelerden biridir. Hem öğretimde hem de araştırmada iki ana yön vardır: Uluslararası Ticaret ve Uluslararası Politika ve Diplomasi. İşletme ve Hukuk, Uluslararası Politika ve Diplomasi veya Turizme odaklanan diğer programlar da kaçınılmaz bir rol oynamaktadır. FIR'ın temel ayırt edici özelliği, öğrencilerin dil bilgisine güçlü bir vurgu yaparak tüm aşamalarda yüksek düzeyde uluslararasılaşmadır.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague 1, Çek Cumhuriyeti

  Prag Sahne Sanatları Akademisi (AMU), Çek Cumhuriyeti'ndeki en büyük sanat okuludur. AMU, tiyatro, müzik ve danstan TV ve film yapımcılığına uzanan geniş kapsamı sayesinde, genç sanatçıların sahip olabilecekleri tüm yetenekleri keşfetmeleri, ustalaşmaları ve daha da geliştirmeleri için çeşitli ve besleyici bir alan olarak görülüyor.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  Prag Yaratıcı İletişim Okulu, sizi yaratıcı endüstrinin tüm alanlarında bir kariyere mükemmel bir şekilde hazırlayacak özel bir kolejdir. Çalışma programlarımız/uzmanlıklarımız: - Yaratıcı Pazarlama ve İletişim (Dijital Pazarlama ve İletişim, Yaratıcı Pazarlama, Yaratıcı Endüstride Yönetim) - Edebiyat Sanatları (Edebi Sanatlar, Medyada Ticari Yazarlık) - Görsel Sanatlar (Fotoğraf ve Görsel-İşitsel Sanatlar, Animasyon) ve Görsel Efektler, Grafik ve Medya tasarımı) reklam ajanslarının, grafik stüdyolarının, yayın şirketlerinin ve medya kurumlarının pratik operasyonlarıyla bağlantılıdır. Çalışmalarınız sırasında, gerçek emirler üzerinde çalışıyor olacaksınız.

  • Pilsen, Çek Cumhuriyeti

  Makine Mühendisliği Fakültesi, Pilsen'deki en eski fakültelerden biridir ve 70 yılı aşkın süredir bu sanayi kentindeki vazgeçilmez konumunu kanıtlamıştır.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  Prag ve Brno şehirlerinde 2 lokasyonda 7.000'den fazla öğrenci ile Çek Cumhuriyeti'ndeki en büyük özel kolejiz. 2001 yılında ilk özel kolej kurumu olarak kurulan, 20.000'den fazla öğrenciyi kurumsal ve kamu sektöründe kariyer için hazırladığımızdan beri.

  • Brno, Çek Cumhuriyeti

  Brno Veterinerlik Bilimleri Üniversitesi 1918'de kuruldu. Şu anda üniversite üç fakülteden oluşmaktadır - Veteriner Fakültesi, Veteriner Hijyen ve Ekoloji Fakültesi. VFU Brno, Çek Cumhuriyeti'nde veterinerlik, veterinerlik hijyeni ve ekoloji alanlarında uzmanlaşmış tek üniversitedir ve farmasötik bilimi öğreten iki üniversiteden yalnızca biridir. Brno Şehri içinde, Brno - Královo Pole şehir bölgesinde, tüm eğitim ve araştırma tesislerinin bulunduğu üniversite kampüsünde bulunur.

  • Prague 6, Çek Cumhuriyeti

  Czech Technical University in Prague 1707 yılında kurulan Avrupa'nın en eski teknik üniversitesidir ve şu anda bölgede ve Prag Araştırma kümesinde önde gelen bir teknik araştırma üniversitesidir. CTU, 8 fakültede lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır: İnşaat Fakültesi, Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Nükleer Bilimler ve Fizik Mühendisliği, Mimarlık, Ulaştırma Bilimleri, Biyomedikal Mühendisliği, Bilgi Teknolojisi ve MIAS School of Business'taki programlar. Dahası, CTU ücretsiz spor kursları sunmaktadır, Ulusal Teknoloji Kütüphanesi'nde ziyaret edebilir ve okuyabilir ve Avrupa'nın kalbindeki Campus Dejvice'deki uluslararası topluluğu hissedebilirsiniz.

  • Nancy, Fransa
  • Metz, Fransa
  • + 6 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  Prag Ekonomi ve İşletme Üniversitesi (VŠE), yönetim ve ekonomi alanındaki en prestijli üniversitelerden biridir ve defalarca Financial Times Avrupa İşletme Okulu Sıralamasında en iyi okullar arasında yer almıştır.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

  Avrupa Kariyer Eğitimi Merkezi, Hukuk, Uluslararası Ticaret, Bilgi Teknolojisi, Mimarlık ve Tasarım, Sürdürülebilirlik ve Mühendislik alanlarında benzersiz programlar şeklinde uygulamalı eğitim sağlar. Amacımız, genç ve yetenekli öğrencileri profesyonel dünyanın gerçekte nasıl çalıştığı konusunda eğitmektir.

  • Liberec, Çek Cumhuriyeti

  Araştırma ve bilimde en üst düzey sonuçlar, öğretimde mükemmellik ve disiplinler arası işbirliği 1953'ten beri Technical University of Liberec olmuştur. Yedi fakülte ve bir uzman enstitüde yaklaşık 7000 öğrenci eğitim görmektedir.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  ARCHIP, ilerici yeni bir mimarlık okulu, küresel ve yerel ölçeklerin bir melezi, kavramsal ve teknik eğitim ve Avrupa ve Amerikan mimarlık eğitimi geleneğinin en iyilerini birleştiren felsefi bir alan.

  • 12, Çek Cumhuriyeti

  Ústav práva a právní vědy , MBA, BBA, LLM., DBA, MPA ve MSc eğitim programlarında yönetimsel, profesyonel eğitim sağlamaya odaklanan bir Çek hukuk ve yönetim okuludur. Bireysel programların öğretiminin içeriği, yetişkin eğitimindeki en son andragojik bilgilere dayanmaktadır ve çok meşgul katılımcılar için tamamen uyarlanmıştır.

  • Prague, Çek Cumhuriyeti

  Prag Uluslararası Yönetim Okulu'nun ana misyonu, başvuru sahiplerine seviyesinin zorlu gereksinimlerini karşılayan uluslararası kabul görmüş MBA çalışmaları sunmaktır. Başarılı bir iş için en önemli faktörlerden biri yönetim kalitesidir. Özellikle uluslararası katılımlı birçok şirket için MBA derecesi yeni yönetici ararken bir kriterdir.