Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Çek Cumhuriyeti 2023

kurum sayısı: 69
  • Brno

  NEWTON University , Çekya'da en yüksek puan alan özel işletme okuludur. Kurslarımız, küresel girişimcilik veya yönetim kariyerinize başlamanız için size bilgi ve deneyim kazandıracaktır.

  • Mlada Boleslav
  • Prague

  Otomotiv endüstrisi ve diğer küresel liderlerle yakın bir bağlantısı olan modern, ilerici ve dinamik olarak gelişen bir üniversiteyiz. Çok uluslu büyük bir şirket olan ŠKODA AUTO tarafından kurulduk. Eşsiz bir odak ile özel Lisans Derecesi ve devam Yüksek Lisans programları sunuyoruz - Ekonomi alanındaki çalışmaların kaliteli bir teknik temel, sağlam dil eğitimi ve stajınız sırasında kazanacağınız pratik bilgilerle birleşimi size okul dışında rehberlik edecek!

  • Prague 1

  Academy of Performing Arts in Prague (AMU) , Çek Cumhuriyeti'ndeki en büyük sanat okuludur. Tiyatro, müzik ve danstan TV ve film prodüksiyonuna uzanan geniş kapsamı sayesinde AMU, genç sanatçıların keşfetmeleri, ustalaşmaları ve sahip olabilecekleri yetenekleri daha da geliştirmeleri için çeşitli ve besleyici bir alan olarak kabul edilir.

  • Prague

  Prague School of Creative Communication sizi yaratıcı endüstrinin tüm alanlarında bir kariyer için mükemmel bir şekilde hazırlayacak özel bir kolejdir. Çalışma programlarımız/uzmanlıklarımız Yaratıcı Pazarlama ve İletişim (Dijital Pazarlama ve İletişim, Yaratıcı Pazarlama, Yaratıcı Endüstride Yönetim), Edebi Sanatlar (Edebi Sanatlar, Medyada Ticari Yazım) ve Görsel Sanatlar (Fotoğraf ve Görsel-İşitsel Sanatlar, Animasyon ve Görsel Efektler, Grafik ve Medya tasarımı), reklam ajanslarının, grafik stüdyolarının, yayıncılık şirketlerinin ve medya kurumlarının pratik işleyişiyle bağlantılıdır. Öğreniminiz sırasında, gerçek siparişler üzerinde çalışacaksınız.

  • L'Aquila
  • Hamburg
  • Barcelona
  • + 8 daha fazla

  1952 yılında kurulan ve ideal bir şekilde orta İtalya'da bulunan (L'Aquila, Roma'ya sadece 110 km uzaklıkta olan) Üniversitemiz, biyoteknoloji, bilim, ekonomi, mühendislik, eğitim, beşeri bilimler dahil olmak üzere eksiksiz bir akademik program yelpazesi sunan bir kamu öğretim ve araştırma kurumudur. , tıp, psikoloji ve spor bilimleri. 7 bölümü ile, University Of L'Aquila 19.000'den fazla kayıtlı öğrencisine disiplinlerde 69 derecelik kurslar (hem lisans hem de lisansüstü düzeyde, tamamen İngilizce olarak öğretilen uluslararası yüksek lisans kursları dahil), 9 araştırma doktora programı, uzmanlık okulları, uzmanlık- ustalık kursları ve meslek kursları. Yaklaşık 600 profesör ve araştırmacıdan oluşan seçkin fakültesinin birçok üyesi, uluslararası tanınırlık kazanmış ve kendi araştırma alanlarında lider olarak kabul edilmiştir.

  • Pilsen

  Makine Mühendisliği Fakültesi, Pilsen'deki en eski fakültelerden biridir ve 70 yılı aşkın süredir bu sanayi kentindeki vazgeçilmez konumunu kanıtlamıştır.

  • Prague

  Prag ve Brno şehirlerinde 2 lokasyonda 7.000'den fazla öğrenci ile Çek Cumhuriyeti'ndeki en büyük özel kolejiz. 2001 yılında ilk özel kolej kurumu olarak kurulan, 20.000'den fazla öğrenciyi kurumsal ve kamu sektöründe kariyer için hazırladığımızdan beri.

  • Palaiseau
  • Espoo
  • Arrasate
  • + 12 daha fazla

  EIT Manufacturing, Avrupa üretimini küresel olarak rekabetçi ve toplum için sürdürülebilir hale getirmek amacıyla imalat sektörüyle bağlantılı önde gelen Üniversiteler, endüstriler ve araştırma merkezlerinden oluşan bir Avrupa birliğidir. 'Bilgi üçgeninin' üç tarafını bir araya getirerek: iş dünyası (büyük şirketler ve KOBİ'ler), eğitim kurumları ve araştırma merkezleri, EITM eğitim, iş ve araştırma arasındaki işbirliğini ve entegrasyonu artırmak istiyor. EIT Manufacturing, yeni nesil Üretim Yenilikçileri ve Girişimcilerini mezun etmek için uluslararası ve kapsayıcı zihniyete sahip benzersiz ve mükemmel bir yüksek eğitim programı sunar.

  • Ceske Budejovice

  Güney Bohemya Üniversitesi Sağlık ve Sosyal Bilimler Fakültesi (FHSS USB), özellikle sağlık hizmetleri ve sosyal konular arasındaki bağlantısı nedeniyle Çek Cumhuriyeti'nde benzersiz bir konuma sahiptir. Amacımız, mezunların bir bütün olarak bir insana bakan ve böylelikle hem bedenin hem de ruhun destek almasını sağlayan bütüncül bir yaklaşımı anlamaları ve uygulamasıdır. Bu bakış açılarının uyumlu kombinasyonu, mesleğini bir misyon olarak yerine getirebilecek profesyoneller yetiştirme fırsatları sunar. Bu, mevcut dünyadaki Fakülte için büyük bir avantaj oluşturmaktadır - bu şekilde eğitilen insanlara işyerinde her zaman ihtiyaç duyulacaktır. Fakülte, özellikle sağlık ve sosyal bakım alanına odaklanmış bir eğitim kurumudur. Uygulama alanında, belirli projeler çerçevesinde yaratıcı faaliyetler yürütür, hem sağlık açısından hem de sosyal açıdan dezavantajlı kişilerle klinik ve saha çalışmasını yönlendirir. Bilimsel ve araştırma faaliyetlerini ve önemli kurumlar ve meslek merkezleriyle uluslararası işbirliği geliştirir.

  • Brno

  Brno University of Veterinary Sciences 1918 yılında kurulmuştur. Şu anda üniversite üç fakülteden oluşmaktadır - Veteriner Fakültesi, Veteriner Hijyen ve Ekoloji Fakültesi ve Eczacılık Fakültesi. VFU Brno, Çek Cumhuriyeti'nde veterinerlik, veterinerlik hijyeni ve ekoloji konusunda uzmanlaşmış tek üniversitedir ve farmasötik bilimi öğreten iki üniversiteden sadece biridir. Tüm eğitim ve araştırma tesislerinin bulunduğu üniversite kampüsünde, Brno - Královo Pole şehir bölgesindeki Brno Şehri içinde bulunur.

  • Prague 6

  Czech Technical University in Prague 1707 yılında kurulan Avrupa'nın en eski teknik üniversitesidir ve şu anda bölgede ve Prag Araştırma kümesinde önde gelen bir teknik araştırma üniversitesidir. CTU, 8 fakültede lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır: İnşaat Fakültesi, Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Nükleer Bilimler ve Fizik Mühendisliği, Mimarlık, Ulaştırma Bilimleri, Biyomedikal Mühendisliği, Bilgi Teknolojisi ve MIAS School of Business'taki programlar. Dahası, CTU ücretsiz spor kursları sunmaktadır, Ulusal Teknoloji Kütüphanesi'nde ziyaret edebilir ve okuyabilir ve Avrupa'nın kalbindeki Campus Dejvice'deki uluslararası topluluğu hissedebilirsiniz.

  • Pardubice

  University of Pardubice , Çek Cumhuriyeti'ndeki 26 devlet yükseköğretim kurumundan biridir ve Pardubice Bölgesindeki tek üniversitedir. Uluslararası düzeyde saygın bir öğrenme merkezi olan Üniversite, toplumun yaşam kalitesini ve refahını artırmak için bilimsel bilginin, yaratıcı insan potansiyelinin ve ileri teknolojilerin geliştirilmesine sürekli olarak katkıda bulunmak istemektedir. Pardubice Bölgesi'ndeki üniversite tipindeki tek yükseköğretim kurumu olarak, bilgi paylaşımında ve bilgi paylaşımında ve çevredeki dünyayla temas halinde dinamik olarak gelişmekte olan modern bir devlet üniversitesi olmak istiyor.

  • Pilsen 3

  Elektrik Mühendisliği Fakültesi, 28 Eylül 1991 tarihinde kurulan Pilsen'deki Batı Bohemya Üniversitesi'nin bir parçasıdır ve geçmişi 1949 yılına kadar uzanmaktadır. Ana araştırma ve geliştirme faaliyetlerine göre Fakülte beş bölüme ayrılmıştır. ve bir Ar-Ge merkezi: - Uygulamalı Elektronik ve Telekomünikasyon Bölümü (KAE), - Elektrik Enerjisi Mühendisliği ve Çevre Mühendisliği Bölümü (KEE), - Teknolojiler ve Ölçüm Bölümü (KET), - Elektromekanik ve Güç Elektroniği Bölümü (KEV), - Elektrik Mühendisliği Teorisi Bölümü (KTE), - Elektrik Mühendisliği için Bölgesel İnovasyon Merkezi. Fakülte, eğitim faaliyetleri alanında lisans, yüksek lisans ve doktora eğitim programlarında üniversite eğitimi vermektedir. Yaşam boyu eğitim alanında da hizmet vermektedir. Araştırma, geliştirme ve yenilik alanında fakülte, temel ve uygulamalı araştırma projelerini çözmeye odaklanır. Fakülte, bir dizi ulusal ve uluslararası hibe projesini ve sözleşmeli araştırma projelerini çözmede uzun vadeli deneyime sahiptir. Fakülte, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sonuçlarını uygulamada başarılı bir şekilde uygulama yeteneğini uzun vadede sergilemektedir - bu, önemli şirketlerle uzun vadeli işbirliği temelinde oluşturulan bir dizi endüstriyel uygulama ile belgelenebilir. Pilsen bölgesinin ötesinde.

  • Nancy
  • Liège
  • Luleå
  • + 8 daha fazla

  Université de Lorraine , yaklaşık 52.000 öğrencisine tüm alanlarda ve Bologna modeline (lisans / yüksek lisans / doktora) uygun olarak tam bir eğitim yelpazesi sunan bir Fransız devlet üniversitesidir.

  • Prague

  Prague Film Institute , Prag'da sadece öğreterek değil yaparak öğreten profesyonel bir film yapım okuludur.