Keystone logo
Amerika Birleşik Devletleri

Ders çalışma Yasa içinde Amerika Birleşik Devletleri 2024

Amerika Birleşik Devletleri yılında eğitim alın

ABD Çoğu ABD eyaletlerinde Hukuk Derece akredite bir hukuk fakültesinden bir Juris Doktor (JD) derecesine tutmak için başvuru gerektirir. Çalışmanın bu üç yıl ders herhangi bir konuda lisans eğitimi dört yıl tamamlanmasını takip eder. Bu sistem öğrenciler hemen liseyi tamamladıktan sonra hukuk fakültesine girmek diğer birçok ülkeden önemli ölçüde farklıdır; Bir profesyonel, akademik alan olarak kabul JD lisans derecesine eşittir. Daha az yaygın olmakla birlikte, bazı okullar da uzmanlık için fırsatlar sunuyor Kanun (LLM) bir yıl süren master yanı sıra Hukuki Bilim Doktoru (SJD) yasasında prestijli akademik doktora derecesi. Varlık yasayı uygulamaya izin vermeden önce, çoğu öğrenci bir çubuk sınavı geçmek ve karakter standartlarını göstermek için pratik olduğu devlet tarafından gerekli. Devletler çubuğunu yönetmek için, bu uygulamaya planlıyoruz bölgedeki yasa okula yardımcı olabilir.İkinci yıl süre Amerikan Barolar Birliği (ABA) göre ABD'de Kanunu Yükseköğretim, ABD'de 202 ABA onaylı hukuk fakültelerinin Juris Doctor ilk yıl toplam tipik temel hukuk konuları üzerinde duruluyor vardır Öğrenci çıkarlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir. Birçok avukatlar gayrı uzmanlaşmak iken, uygulama türleri arasında hukuki bir ayırım yoktur. ABD'de hukuk fakültesi eğitimi biri damgasını öğrenciler doğrudan yerine temel dersler soruları cevaplamak için denir ki Sokrates Yöntemi, kullanımıdır. Öğrenim US News ve World Report göre biraz üzerinde 40.000 $ toplam ortalama özel okul ücreti ile katılmak okulun bağlı olarak değişir. Bir kez daha, ücretleri bir kurumdan diğerine değişebilir. Mayıs ile Eylül yüksek öğrenim için standart ABD akademik takvimde aşağıdaki programı. ABD'de hukuk fakültesine girmeden ikenyoğun rekabet, uluslararası öğrenciler talep giderek olmasıdır. Hukuk İşler genellikle kazançlı ve ödüllendirici hem de kabul edilir. Ayrıca, araştırmalar son on yıl içinde avukat istihdam çoğu diğer meslekleri outpaced gösterir. Hukukun çok sayıda iş yerine, hükümet ve diğer sektörlerde kariyer arayan, avukatlar olarak çalışmak için tercih mezunları.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  944
 • kamu hizmetleri payı

  65
 • internet aboneliği

  65
 • Yerel taşıma

  64

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  9
 • sinema bileti

  12
 • Bir bardak yerel bira

  5

Amerika Birleşik Devletleri hakkında

Amerika Birleşik Devletleri sadece güney Kanada ve Meksika sınırının kuzey, Kuzey Amerika'da Kuzey yarımkürede yer almaktadır. Ayrıca 48 bitişik devletleri ve Alaska ve Hawaii Adaları: 50 eyaletten oluşur. ABD toplumu ülke kendisi kadar çeşitlidir. Bazı güncel ekonomi verilen, bu noktaya iddia olabilir ama hiçbir kast sistemi yoktur. Birçok girişimci ve kendi servet yapmış varlıklı kişiler vardır, ve asgari ücret verme fabrika işçileri vardır. ABD bu çalışma ya da yaşamak için kendi yer yapmak için tercih edenler için pek özgürlükler ile büyük bir ülkedir. ABD'de okuyan birçok heyecan verici fırsatlar sunuyor. ABD 'nin niteliklerini listesinde yüksek o arayanlar yasa derece de dahil olmak üzere uluslararası öğrenciler için son derece açgözlü hedef kılan olağanüstü yüksek öğretim sistemidir. ABD Hukuk Sistemi ABDhukuk sistemi, yargı düzenleyici ve hükümet yetkilileri içeren kontroller ve dengeler, birbirine bağlı bir sistemi içermektedir. Birlikte, bu varlıklar yönetmek ve federal, eyalet ve yerel düzeyde genelinde ülkenin yasaları uygulamak. Bu tür devletler arasındaki federal yasalar, yabancı hükümetlere ve çatışmaları içeren gibi - ABD Anayasası bazı durumlarda üzerinde yargı yetkisine sahip federal hükümeti üzerine özel yetkileri bahşetmiştir. Bunun ötesinde, her devletin kendi yönetim varlıkları vardır. Her parti delilleri değerlendirmek ve bir hükme varmak 12 vatandaşın oluşan jüri tarafından yargılanma hakkına sahiptir. ABD'de en davalar deneme ulaşmadan önce yasal hareket ya da yerleşim yoluyla deneme ulaşmadan önce çözümlenir. Avukatlar ABD hukuk sisteminin bir parçasıdır ve onların müşterileri adına savunan sorumludur. Onlar pratik hangi devlet tarafından lisanslı.

Vize gereklilikleri

1) F vizesi - Bu vize türü, akredite bir ABD kolejinde veya üniversitesinde akademik bir dereceye devam etmeyi veya bir üniversitede veya yoğun İngilizce dil enstitüsünde İngilizce eğitimi almayı amaçlayan uluslararası öğrenciler içindir. Üç tür F vizesi vardır:

 • Tam zamanlı öğrenciler için F-1 vizeleri;
 • F-1 vizesi sahiplerinin bakmakla yükümlü oldukları kişiler için F-2 vizeleri (eş ve aynı cinsiyetten evli çiftler dahil 21 yaşın altındaki bekar çocuklar);
 • 'Sınır yolcuları' için F-3 vizeleri – ABD'de yarı zamanlı veya tam zamanlı okula devam ederken kendi ülkelerinde ikamet eden Meksikalı ve Kanadalı öğrenciler.

2) M vizesi – Bu vize türü, ABD'deki bir kurumda akademik veya mesleki olmayan eğitim veya eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler içindir. Üç tür M vizesi vardır:

 • Mesleki veya akademik olmayan çalışmalara katılan öğrenciler için M-1 vizeleri;
 • M-1 vizesi sahiplerinin bakmakla yükümlü oldukları kişiler için M-2 vizeleri;
 • F-3 vizelerinde olduğu gibi 'sınır yolcuları' için M-3 vizeleri, ancak mesleki veya akademik olmayan çalışmalar içindir.

3) J vizesi – Bu vize türü, ABD'de kültürel alışverişi teşvik eden programlara katılan uluslararası değişim ziyaretçileri içindir. Tüm başvuru sahipleri, söz konusu programın uygunluk kriterlerini karşılamalı ve bir özel sektör veya devlet programı tarafından desteklenmelidir. J vizesi sahipleri genellikle ABD'de kısa bir süre, belki bir veya iki dönem kalırlar. J-1 vizesi sahiplerinin değişim ziyaretçisi programlarının sonunda en az iki yıl süreyle kendi ülkelerine dönmeleri gerekecektir. İki tür J vizesi vardır:

 • İlgili bir değişim programında yer alan değişim öğrencileri için J-1 vizeleri;
 • J-1 vizesi sahiplerinin bakmakla yükümlü oldukları kişiler için J-2 vizeleri.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

F vizesi; M vizesi; J vizesi

Fiyat ve para birimi

USD 200

ABD'de kalışınızı kaydetmek için kullanılan bilgisayar sisteminin maliyetini destekleyen SEVIS ücretini (200 ABD Doları) ödemeniz gerekir. Ücreti ödemek için https://fmjfee.com/index.html adresine gidin ve makbuzunuzun bir kopyasını yazdırdığınızdan ve vize görüşmesine getirdiğinizden emin olun. SEVIS ücretini vize görüşmenizin tarihinden en az üç gün önce ödemeniz gerekmektedir.

Ayrıca ülkenizdeki ABD Elçiliği veya Konsolosluğuna veya Büyükelçiliğin belirleyeceği bir bankaya vize başvuru ücreti için 160 ABD Doları daha ödemeniz gerekecektir.

Vize için kimler başvurabilir?

ABD'de okumak için gelen tüm uluslararası öğrencilerin F Vizesi, J Vizesi veya M Vizesi için başvurmaları gerekir.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

Çevrimiçi

Her ABD Elçiliğinin, vize görüşmesi için nasıl randevu alınacağına ilişkin talimatlar ve vize başvuru süreciyle ilgili diğer bilgileri içeren bir web sitesi vardır.

İnternet sitesi:http://www.usembassy.gov/

Başvuru nasıl yapılır?

 1. İlk olarak, okulunuz veya üniversiteniz size ABD Vatandaşlık ve Vatandaşlığa Kabul Servisi (USCIS) tarafından göçmen olmayan öğrencileri kaydettirmek üzere yetkilendirilmiş bir kuruma kabul edildiğinizi onaylayan bir form gönderecektir.
 2. İkincisi, vize görüşmesi için randevu almanız ve gerekli bazı ücretleri ödemeniz gerekecektir.
 3. Üçüncüsü, Amerika Birleşik Devletleri çevrimiçi olarak doldurulması gereken yeni bir göçmen olmayan vize başvuru formu olan DS-160'ı kullanıyor. Bu form diğer tüm formların yerine geçer.
 4. Dördüncüsü, vize görüşmenize hazırlanın. Vizeniz için çok önceden başvurmanız çok önemlidir, çünkü bu, elçilikte gecikmeler olursa veya bir ret durumunda bir karara itiraz etmek isterseniz size fazladan zaman kazandıracaktır. Ne giydiğiniz önemlidir ve iş kıyafetleri uygundur.

Vize görüşmeniz için gerekli belgeler şunları içerebilir:

 • ABD'de kalış sürenizden sonra en az altı ay daha geçerli pasaport. Ayrıca mevcut ve eski tüm pasaportlarınızı da getirmeniz gerekebilir.
 • İmzalı SEVIS Formu I-20 veya DS-2019 (eş/çocuklar için bireysel formlar dahil)
 • DS-7002 Formu (yalnızca J-1 Stajyer ve Stajyer vize başvuru sahipleri için)
 • SEVIS ücret makbuzu
 • Barkod ve başvuru kimlik numarası içeren DS-160 başvuru onay sayfası
 • İRD ücreti ödeme onayı makbuzu
 • Vize görüşmesi randevu mektubunun basılı kopyası
 • Fotoğraf gereksinimlerinde açıklanan formatta 1-2 fotoğraf.

Ayrıca aşağıdaki belgeleri sağlamaya da hazırlıklı olmalısınız:

 • Daha önceki kurumlardan alınan transkriptler ve diplomalar
 • Eğitim kurumunun gerektirdiği TOEFL, LSAT, GRE, GMAT vb. gibi standart testlerden alınan puanlar.
 • Sizin veya sponsorunuzun (ebeveynleriniz veya bir devlet sponsoru) ABD'de kaldığınız süre boyunca eğitim, seyahat ve yaşam masraflarınızı karşılamaya yetecek paraya sahip olduğunu gösteren mali kanıt.

Ayrıca referans olması için önceki tüm işverenlerinizin ve devam ettiğiniz okulların ayrı bir yazılı listesini de yanınızda getirebilirsiniz.

Ne zaman başvurmalısınız?

ABD öğrenci vizesine başvurmak uzun bir süreç olabilir, bu nedenle hazırlıklara çok önceden başladığınızdan emin olun - kursunuzun başlamasından en az üç ila beş ay önce. Öğrenci Vizeleri, I-20 formunuzdaki tarihten 120 gün önceye kadar verilebilir. Değişim Ziyaretçi Vizeleri, DS-2019'daki tarihten önce herhangi bir zamanda verilebilir.

İşlem süresi

3 Months

iş fırsatları

F1 ve J1 vizeleri, kaldığınız süre boyunca ABD'de çalışma imkanı sağlarken, M1 Vizesi izin vermez. F-1 vizesi olan öğrenciler kampüste haftada 20 saat veya daha az çalışabilirler. Daha uzun saatler ve kampüs dışında çalışmak isteyen öğrencilerin ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri'nden (USCIS) önceden izin almaları gerekir. J-2 vizesi sahipleri, USCIS'ten çalışma izni talep edebilir. F-2 ve M-vize sahiplerinin çalışmasına izin verilmez ve iş arıyorlarsa uygun bir çalışma vizesi almaları gerekir.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

Bir öğrenci veya değişim ziyaretçisi başvurusunun reddedilmesinin en yaygın nedeni, vize başvurusunda bulunan kişinin ABD'deki eğitimini tamamladığında ülkesine döneceğini Vize Görevlisine kanıtlayamamasıdır. reddi tersine çevirmek için yapabileceğiniz bir şey olabilir ve karara itiraz edebilirsiniz. Çoğu durumda, ilk başvuruda sunulmayan ek belgeler sağlamanız gerekecektir.