Keystone logo
Avustralya

Ders çalışma Yasa içinde Avustralya 2024

Avustralya yılında eğitim alın

Avustralya Hukuk Lisans Avustralyalı hukuk okulları Kanunlar Bachelor (Lisans) ve nadir durumlarda, Juris Doktor (JD) görüşmek. JD üç yıllık bir müfredat ise LLB, çalışmanın dört yıllık bir derstir. Her iki derece yanı sıra, diğer birçok ülkede yanı sıra Avustralya'da hukukun uygulama için tanınır. Neredeyse tüm Avustralya'nın yasası öğrencilerinin önce veya onların hukuk çalışmaları sırasında ikinci bir diploması. Avustralya da uzmanlaşma seçenekleri sunuyoruz Yüksek Lisans programları, bir dizi sunuyor, ve sonuçta hukuk daha kapsamlı ve uluslararası anlayışı elde edebilirsiniz. Avustralyalı hukuk derece tipik tam veya büyük ölçüde avukatlık gereksinimlerini karşılamak. Uluslararası öğrencilerin önemli bir kısmı nedeniyle yüksek kalite ve uluslararası ödüllü durumunun Avustralya hukuk derecelerini takip. Avustralya derece ülke dışında kabul edileceği derecesi, ancak ülkeye göre değişir.Avustralya Avustralya 'ın kanunu okulları ve hukuk fakülteleri üniversitelerde Hukuk Eğitimi lisans ve yüksek lisans düzeyinde hem de sunuyoruz. Birçok temel kavramlar, haksız fiil, ceza hukuku, mülkiyet hukuku ve birçok diğerleri giriş de dahil olmak üzere bir çekirdek müfredat olmasına rağmen, her hukuk kurumu, çalışmanın kendi programı vardır. Öğrenciler ayrıca, uluslararası hukuk, hukuk ve karşılaştırmalı ticaret kanunu gibi seçmeli konular, bir dizi seçin. Çoğu Avustralyalı yargı ek çalışma veya hukuk derecesi aşağıdaki pratik bir eğitim dönemi zorunlu. Tüm Avustralyalı hukuk okulları İngilizce öğretmek, ve başvuranların yeterlilik beklentilerini karşılamak amacıyla bir dil şartını yerine getirmelidir. Akademik takvim Mart başlar ve Ekim ayında sona ermektedir. Bir hukuk fakültesine seçimi ile ilgili faktörler müfredat ve itibar, yanı sıra konumu, iklim, büyüklük ve uluslararası öğrenci demografik olarak diğerlerini içerir.Avustralya'da yasa çalışmalarının maliyeti kurumu yanı sıra derecesine bağlı olarak değişir. Lisans çalışmalar $ 15,000 ve 33,000 $ TL arasında değişirken; master dereceleri 20.000 $ ve 37.000 $ arasında AUD ve doktora dereceleri arasında herhangi bir yerde 14.000 $ ve 37.000 $ TL düşebilir değişir. Birçok hukuk öğrencileri özel muayenehanelerde veya hükümet için çalışan ya vekilin veya avukat olarak hukuk kariyer içine gidin. Diğerleri ticari işlemlerin müzakere banka ipotek hazırlanıyor kadar büyük şirketler ile iş aramak. Böyle refah ve yasal yardım olarak kamu yararı kuruluşları, aynı zamanda Avustralya'nın yasası mezunlarına kariyer yolları sunuyoruz. Avustralyalı hukuk derecesi alıcıları don 't tam bir üçüncü avukatlık gitmek. Çünkü bu tür eleştirel düşünme ve iletişim gibi geniş disiplinler arası beceriler, onun odak, çalışma alanı teknolojisi, iş, gazetecilik ve daha fazlası dahil olmak yasal olmayan kariyer, bir çok çeşitli için bir vakıf olarak görülüyor.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  769
 • kamu hizmetleri payı

  67
 • internet aboneliği

  53
 • Yerel taşıma

  103

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  9
 • sinema bileti

  13
 • Bir bardak yerel bira

  6

Avustralya hakkında

Güney yarımkürede bulunan Avustralya, dünya standartlarında bir eğitim sistemine sahip sofistike ve kültürel çeşitlilik ülkedir. O 'ın bir İngilizce konuşan bir ülke, Avustralya uluslararası öğrenciler için son derece popüler bir hedef yapmak gerçeği ile birlikte bu nitelikleri. Nüfusun çoğu güney ve doğu kıyılarında yaşıyor. Avustralya dünyanın beşinci en yüksek kişi başına gelire sahip son derece gelişmiş bir ülke. Başlıca sanayiler tarım, bahçecilik, balıkçılık, ormancılık ve mineraller de dahil olmak üzere, Avustralya'nın en zengin doğal kaynaklara odaklanmak. İngiliz etkisinden Türetilmiş Avustralya 'ın Hukuk Sistemi, Avustralya mahkemesi zorlanan tüzük oluşan bir ortak hukuk sistemi izleyin. Avustralya durumları ve bölgeler bir nezaret federal vücudun kendi mahkeme sistemleri tarafından yönetilir. Avustralya'nın hukuk sistemi kendi olgunluk ve zengin tarihi için bilinir.

Vize gereklilikleri

Tüm eğitim programları için, bir alt sınıf 500 öğrenci vizesine başvurmanız gerekecektir.

Özel Kategori vizesi (alt sınıf 444), Avustralya'da okumak isteyen Yeni Zelanda vatandaşları içindir.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Öğrenci vizesi

Fiyat ve para birimi

AUD 560

Öğrenci vizesine başvurmak için geçerli ücretler 560 AUD (~400 €) olarak belirlenmiştir. Eğitiminizin uzunluğu ne olursa olsun fiyat her zaman aynıdır. Lütfen bu fiyatın Öğrenci Vizesi için başvurduğunuz yere (Avustralya veya kara) bağlı olarak değişebileceğini unutmayın.

Vize için kimler başvurabilir?

Avustralya'da dört ay veya daha uzun süren bir kursa uluslararası öğrenci olarak kaydolan herkesin öğrenci vizesine ihtiyacı olacaktır. Avustralya öğrenci vizesine başvurmak için, bir üniversitede koşulsuz yer teklifinizin olması, o yeri yazılı olarak kabul etmiş olmanız ve gerekli eğitim ücreti depozitosunu ödemiş olmanız gerekir. Öğrenci vizesi alabilmeniz için seçtiğiniz programın 12 ila 52 hafta arasında olması gerekir.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

Çevrimiçi sistem

Bu alt sınıf 500 vizesi, çevrimiçi sistemi kullanmak için başvurulmalıdır.

İnternet sitesi:https://www.homeaffairs.gov.au/

Başvuru nasıl yapılır?

Vize başvurusunda bulunmadan önce, Commonwealth Register of Institutions of Courses (CRICOS) kapsamında kayıtlı bir kursa kabul edildiğinizi onaylayan bir Kayıt Onayı (COE) veya bir Teklif Mektubu almanız gerekecektir.

Çevrimiçi vize başvuru formunuzu doldururken, aşağıdakileri karşıladığınıza dair kanıt sağlamanız gerekecektir:

 1. Mali gereksinimler - (eğitim ve seyahat hariç) yaşam masraflarınız için sahip olduğunuzu kanıtlamanız gereken miktar bir yıl için 19.830 AU$ (~15.170$) olarak belirlenmiştir. Alternatif olarak, eşinizin veya ebeveyninizin sizi desteklemeye istekli olduğuna ve yılda en az 60.000 Avustralya Doları (~45.850 ABD Doları) kazandığına dair kanıt gösterebilirsiniz.
 2. İngilizce yeterlilik şartı - İngilizce konuşulan bir ülkeden değilseniz (ve İngilizce konuşulan bir ülkede en az beş yıllık eğitim almadıysanız), IELTS ile gerekli seviyede İngilizce konuşabildiğinizi kanıtlamanız gerekir. , TOEFL iBT, Pearson Test of English (PTE) Academic veya Cambridge Advanced English (CAE).
 3. Sağlık gereksinimi - Bazı öğrencilerden sağlıklarının iyi olduğunu göstermek için tıbbi ve/veya radyolojik kontrol yaptırmaları istenebilir (bu, örneğin doktor, dişçi veya hemşire olarak eğitim almayı planlayanlar için geçerlidir). Belçika veya Norveç'ten gelenler hariç, tüm öğrenciler Yurtdışı Öğrenci Sağlık Sigortası (OSHC) satın almakla yükümlüdür.
 4. Karakter gereksinimleri - Avustralya öğrenci vizesi gereksinimleri, Avustralya'ya girmek için iyi bir karaktere sahip olmanızı şart koşar. Buna sabıka kaydı kontrolü de dahildir.

Tipik olarak, öğrenciler aşağıdakileri göndermelidir:

 • Doldurulmuş Avustralya öğrenci vizesi başvuru formu (157A)
 • Ücretli vize başvuru ücreti – şu anda 550 Avustralya Doları (çoğu durumda ~420 ABD Doları)
 • Pasaport biyoveri sayfasının kopyası (bazı öğrencilerden pasaportlarını fiziksel olarak vermeleri istenebilir)
 • Kayıt Sertifikası veya Teklif Mektubu
 • Yeterli fon kanıtı
 • Sağlık sigortası kapsamının kanıtı
 • İngilizce yeterlilik testi sonuçları
 • Sabıka kaydı kontrol sonuçları
 • Yakın zamanda çekilmiş dört adet vesikalık fotoğraf

Destekleyici belgelerinizi toplayıp taradıktan sonra, bir hesap oluşturmanız ve çevrimiçi 'ImmiAccount' başvuru sistemiyle başvurmanız gerekir: https://www.border.gov.au/immiaccount.

Ne zaman başvurmalısınız?

Seçtiğiniz üniversiteden bir Kayıt Onayı (CoE) aldıktan sonra yalnızca Avustralya öğrenci vizesi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Çoğu vize başvurusunun işlenmesi dört hafta sürer. Öğrenci vizesi süresi seçtiğiniz programa bağlıdır. Avustralya'da 10 aydan uzun bir kurs için eğitim alıyorsanız ve Avustralya akademik yılının sonunda (genellikle Aralık ortasında) sona ererse, vizeniz genellikle bir sonraki yıl 15 Mart'a kadar geçerli olacaktır. Kursunuz 10 aydan uzunsa ve Ocak-Ekim aylarında bitiyorsa, vizeniz genellikle kursunuzun tamamlanmasını takip eden iki ay boyunca geçerli olacaktır.

CRICOS tarafından onaylanmış bir kursa kayıt olduğunuz sürece, Öğrenci Vizenizi istediğiniz kadar yenileyebilirsiniz.

Kursunuzun başlamasından 90 gün öncesine kadar öğrenci vizenizle Avustralya'ya girebilirsiniz. Geldiğiniz tarihten itibaren yedi gün içinde ikamet ettiğiniz adresi eğitim kurumuna bildirmeniz, adres değişikliği yapmanız durumunda da yedi gün içinde bildirmeniz gerekir.

İşlem süresi

4 Weeks

iş fırsatları

Öğrenci vizeniz varken, dönem boyunca iki haftada bir 40 saate kadar, tatillerde ise tam zamanlı çalışabilirsiniz. Kursunuzun resmi, kayıtlı bir parçası olan çalışmalar limite dahil değildir. Araştırma veya doktora yoluyla bir yüksek lisans okuyorsanız. Herhangi bir çalışma kısıtlamanız yok.

Haftalık saat

20

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

Diğer şeylerin yanı sıra, yanlış veya eksik belgeler sunarsanız veya gerekli mali, karakter veya sağlık gerekliliklerini karşılamıyorsanız, öğrenci vizesi başvurunuz reddedilebilir.