Keystone logo

Ders çalışma Yasa içinde Birleşik Arap Emirlikleri 2023

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  645
 • kamu hizmetleri payı

  49
 • internet aboneliği

  100
 • Yerel taşıma

  81

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  8
 • sinema bileti

  11
 • Bir bardak yerel bira

  9

Birleşik Arap Emirlikleri hakkında

Birleşik Arap Emirlikleri Basra Körfezi'ndeki Arap Yarımadası'nın güneydoğu kısmında yer alan bir ülkedir. Suudi Arabistan, İran, Pakistan ve yakındır. Ülke etik oldukça farklı hepsi çeşitli emirlikleri, ya da beylikler, bölünür da dahil olmak üzere çeşitli kültürel makyaj vardır. Nedeniyle orada mevcut petrol rezervlerinin dünyanın en zengin bölgelerinden birinde olarak bilinen, bu alanda yasal ihtiyaçları açısından büyüyor. Burada hukuk sistemini incelemek ve öğrenmek isteyenler için, anahtar iş açıklıklar genellikle mevcut bulunmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri Hukuk Sistemi Nedir? Birleşik Arap Emirlikleri hukuk sistemi Anayasası dayanmaktadır biridir ülke. Iletişim özgürlüğü, din, hareket, düşünce ve dahil olmak üzere çoğu ihtiyaçları için bu anayasa bileşenleri vardır. Anayasa ülkenin 'ın Federal Yüksek Mahkeme tarafından desteklenmiştir. Şeriat mahkemeleri ve burada mevcut hukuk mahkemeleri vardır.Bu yasalar evlilik, boşanma ve çocuk velayeti düzenleyen ve tek bir bölgeden diğerine değişir.

Birleşik Arap Emirlikleri yılında eğitim alın

Ne Birleşik Arap Emirlikleri Hukuk Lisans mi? Bu alanda çalışmak isteyen kişiler, bunu uygun bir eğitim almak gerekir. Birleşik Arap Emirlikleri, ilk derece lisans 'ın derecesidir. Mevcut birkaç ana 'ın programlarının yanı sıra doktora programları vardır. Alan 'ın kanunu derece gibi Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Kanada gibi batı bölgelerde bulunanlar gibi oldukça yüksek kalitededir ve çok vardır. Kapsamlı eğitim seçenekleri mevcut fırsatlar göz önüne gerektirir Birleşik Arap Emirlikleri eğitim. Hukuk Yükseköğretim herhangi bir okula seçimi bu düzeyde devam etmek isteyen bireyler için kullanılabilir. ülke hukuk fakültelerinin geniş bir yelpazede sunuyor. Bunlardan bazıları çalışmanın çok özel alanları sunuyoruz. Diğerleri daha az özgüdür. Hukuk alanında iyi değerli okullara almak için bazı rekabet var.Ancak, daha önceki çalışmalarda yüksek notları ile nitelikli olanlar için kullanılabilir açıklıklar her yıl olması eğilimindedir. Bu uluslararası öğrencilere içermektedir. Öğrenciler hukuk çeşitli bölümlerin bir veya daha fazla çalışma eğilimindedir. Bu üniversite tarafından bozuldu, ama özel hukuk için bir bölüm, şeriat ve İslam araştırmaları için bir bölüm, ve özel hukuk departmanı dahil eğilimindedir. Öğrencilerin çoğu onlar okulu terk kez uygulamaya büyük olasılıkla bölgede kayıt olacak. 4-6 yıl okuduktan sonra, odak alanına bağlı olarak, öğrenciler Barosu lisans sınavına edebiliyoruz. Bu çok zor bir testtir ve çok sayıda öğrenci ilk defa geçemiyor. sınavı bireylerin onları Barosu içine admittans izin tamamlamak için bir gerekliliktir. Bu alanda avukatlık isteyen bireyler için bir gerekliliktir.Uluslararası öğrenciler genellikle Birleşik Arap Emirlikleri mevcut üniversitelerin birçok çalışma bekliyoruz. Ancak, bu ilk seçim okul ile bir uygulama ile başlar. Ardından, öğrenci gerekli seyahat belgeleri elde etmek mümkün değildir. Okuldan ayrıldıktan sonra, çok sayıda öğrenci çıraklık programları aracılığıyla alanında çalışan vakit geçireceksiniz. Bu alanda çalışan bir bilgi ile bunları sağlayan ve öğrenci süreçlerine önemli fikir edinmek için olanak sağlar. Çoğu zaman, yasal firmalar içinde ve çeşitli mahkeme tarafından atanan pozisyonlar üzerinden pozisyon bulmak için iyi eğitimli ve adanmış uluslararası öğrenciler de dahil olmak üzere öğrenciler için fırsatlar vardır. Zorlu olsa, burada bir avukat olma süreci çok faydalı olabilir.

Visa Requirements

Students who want to study in UAE need to apply for the UAE Student Visa. Student visas are offered for full-time programs. There are short-term and long-term visas.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

UAE Student Visa

Fiyat ve para birimi

The cost of a residence permit for student depends on the sponsor (parent or university), the jurisdiction of the sponsor (in case of university), if the applicant is inside or outside of the UAE and if the application is processed in a normal or expedited way.

Vize için kimler başvurabilir?

United Arab Emirates law requires all non-national (except GCC nationals) students to obtain a ‘Student Entry Permit’, followed by a ‘Student Residence Visa’ for the duration of their studies. The GCC (Gulf Cooperation Council) member states are Bahrain, Kuwait, Oman, Qatar, Saudi Arabia, and the United Arab Emirates.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

UAE universities

The UAE Student Visa for international students is facilitated by the UAE universities themselves. Students can send their documents directly to the university.

İnternet sitesi:

Başvuru nasıl yapılır?

Once the university sends you the offer letter for the program and you accept it, it will initiate the visa application process. The UAE student Visa does not require international students to appear for a separate visa interview.

While the documentation process might vary from university to university, some of the commonly required documents for UAE Student Visa are:

 • Colored Passport copy valid at least for seven months.
 • Colored passport size photograph
 • Filled University forms
 • Tuition and Visa fee receipt copy
 • Completed medical insurance documentation

Ne zaman başvurmalısınız?

Ideally, the student visa process should start at least 1–2 months prior to the beginning of the semester, so that they can take care of the other aspects of the departure checklist. It usually takes around 15–20 days for the visa to be processed, however, that varies from university to university. International students also have the option of choosing Express processing, which costs more than normal processing. Under Express processing, students can get the UAE Students Visa within 10 days.

UAE student visas are valid for a period of 12 months. International students have to renew their student visa at the end of the 12 month period if their program is longer than that period. Students will be charged a visa renewal and health insurance fee for the renewal. International students have to submit their visa renewal documents at least a month prior to the date of visa expiry.

İşlem süresi

20 Days

iş fırsatları

International students in the UAE can take up on-campus, as well as off-campus work. However, they would require permission for their university for this. If students have university sponsorship, they can approach the UAE Labor department to obtain a permit to take up part-time jobs in UAE.

The approximate cost of a student residence permit is Dh2,500 excluding security deposit (if applicable), file opening fees (if applicable), legalization of documents, and translation (if required). Additional fees of Dh500 for a student work permit will apply.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

There are, usually, three reasons why your UAE Student Visa could be rejected:

 1. The immigration body might deny it.
 2. The university registrar might reject it.
 3. The student might fail to clear the medical test (required under the Student visa application process).