Keystone logo
Birleşik Arap Emirlikleri

Ders çalışma Yasa içinde Birleşik Arap Emirlikleri 2024

Birleşik Arap Emirlikleri yılında eğitim alın

Ne Birleşik Arap Emirlikleri Hukuk Lisans mi? Bu alanda çalışmak isteyen kişiler, bunu uygun bir eğitim almak gerekir. Birleşik Arap Emirlikleri, ilk derece lisans 'ın derecesidir. Mevcut birkaç ana 'ın programlarının yanı sıra doktora programları vardır. Alan 'ın kanunu derece gibi Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Kanada gibi batı bölgelerde bulunanlar gibi oldukça yüksek kalitededir ve çok vardır. Kapsamlı eğitim seçenekleri mevcut fırsatlar göz önüne gerektirir Birleşik Arap Emirlikleri eğitim. Hukuk Yükseköğretim herhangi bir okula seçimi bu düzeyde devam etmek isteyen bireyler için kullanılabilir. ülke hukuk fakültelerinin geniş bir yelpazede sunuyor. Bunlardan bazıları çalışmanın çok özel alanları sunuyoruz. Diğerleri daha az özgüdür. Hukuk alanında iyi değerli okullara almak için bazı rekabet var.Ancak, daha önceki çalışmalarda yüksek notları ile nitelikli olanlar için kullanılabilir açıklıklar her yıl olması eğilimindedir. Bu uluslararası öğrencilere içermektedir. Öğrenciler hukuk çeşitli bölümlerin bir veya daha fazla çalışma eğilimindedir. Bu üniversite tarafından bozuldu, ama özel hukuk için bir bölüm, şeriat ve İslam araştırmaları için bir bölüm, ve özel hukuk departmanı dahil eğilimindedir. Öğrencilerin çoğu onlar okulu terk kez uygulamaya büyük olasılıkla bölgede kayıt olacak. 4-6 yıl okuduktan sonra, odak alanına bağlı olarak, öğrenciler Barosu lisans sınavına edebiliyoruz. Bu çok zor bir testtir ve çok sayıda öğrenci ilk defa geçemiyor. sınavı bireylerin onları Barosu içine admittans izin tamamlamak için bir gerekliliktir. Bu alanda avukatlık isteyen bireyler için bir gerekliliktir.Uluslararası öğrenciler genellikle Birleşik Arap Emirlikleri mevcut üniversitelerin birçok çalışma bekliyoruz. Ancak, bu ilk seçim okul ile bir uygulama ile başlar. Ardından, öğrenci gerekli seyahat belgeleri elde etmek mümkün değildir. Okuldan ayrıldıktan sonra, çok sayıda öğrenci çıraklık programları aracılığıyla alanında çalışan vakit geçireceksiniz. Bu alanda çalışan bir bilgi ile bunları sağlayan ve öğrenci süreçlerine önemli fikir edinmek için olanak sağlar. Çoğu zaman, yasal firmalar içinde ve çeşitli mahkeme tarafından atanan pozisyonlar üzerinden pozisyon bulmak için iyi eğitimli ve adanmış uluslararası öğrenciler de dahil olmak üzere öğrenciler için fırsatlar vardır. Zorlu olsa, burada bir avukat olma süreci çok faydalı olabilir.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  673
 • kamu hizmetleri payı

  53
 • internet aboneliği

  91
 • Yerel taşıma

  68

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  7
 • sinema bileti

  11
 • Bir bardak yerel bira

  9

Birleşik Arap Emirlikleri hakkında

Birleşik Arap Emirlikleri Basra Körfezi'ndeki Arap Yarımadası'nın güneydoğu kısmında yer alan bir ülkedir. Suudi Arabistan, İran, Pakistan ve yakındır. Ülke etik oldukça farklı hepsi çeşitli emirlikleri, ya da beylikler, bölünür da dahil olmak üzere çeşitli kültürel makyaj vardır. Nedeniyle orada mevcut petrol rezervlerinin dünyanın en zengin bölgelerinden birinde olarak bilinen, bu alanda yasal ihtiyaçları açısından büyüyor. Burada hukuk sistemini incelemek ve öğrenmek isteyenler için, anahtar iş açıklıklar genellikle mevcut bulunmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri Hukuk Sistemi Nedir? Birleşik Arap Emirlikleri hukuk sistemi Anayasası dayanmaktadır biridir ülke. Iletişim özgürlüğü, din, hareket, düşünce ve dahil olmak üzere çoğu ihtiyaçları için bu anayasa bileşenleri vardır. Anayasa ülkenin 'ın Federal Yüksek Mahkeme tarafından desteklenmiştir. Şeriat mahkemeleri ve burada mevcut hukuk mahkemeleri vardır.Bu yasalar evlilik, boşanma ve çocuk velayeti düzenleyen ve tek bir bölgeden diğerine değişir.

Vize gereklilikleri

BAE'de okumak isteyen öğrencilerin BAE Öğrenci Vizesine başvurmaları gerekir. Tam zamanlı programlar için öğrenci vizeleri sunulmaktadır. Kısa süreli ve uzun süreli vizeler vardır.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

BAE Öğrenci Vizesi

Fiyat ve para birimi

Öğrenci için oturma izninin maliyeti, sponsora (ebeveyn veya üniversite), sponsorun yargı yetkisine (üniversite olması durumunda), başvuru sahibinin BAE içinde veya dışında olup olmadığına ve başvurunun normal veya normal bir şekilde işlenip işlenmediğine bağlıdır. hızlandırılmış yol.

Vize için kimler başvurabilir?

Birleşik Arap Emirlikleri kanunu, tüm yabancı uyruklu öğrencilerin (GCC vatandaşları hariç) bir 'Öğrenci Giriş İzni' ve ardından eğitimleri süresince bir 'Öğrenci İkamet Vizesi' almalarını gerektirir. GCC (Körfez İşbirliği Konseyi) üye ülkeleri Bahreyn, Kuveyt, Umman, Katar, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'dir.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

BAE üniversiteleri

Uluslararası öğrenciler için BAE Öğrenci Vizesi, BAE üniversitelerinin kendileri tarafından sağlanmaktadır. Öğrenciler belgelerini doğrudan üniversiteye gönderebilirler.

İnternet sitesi:

Başvuru nasıl yapılır?

Üniversite size program için teklif mektubunu gönderdikten ve siz de kabul ettikten sonra vize başvuru sürecini başlatacaktır. BAE öğrenci Vizesi, uluslararası öğrencilerin ayrı bir vize görüşmesine katılmasını gerektirmez.

Dokümantasyon süreci üniversiteden üniversiteye farklılık gösterebilse de BAE Öğrenci Vizesi için yaygın olarak gerekli belgelerden bazıları şunlardır:

 • En az yedi ay geçerli renkli Pasaport sureti.
 • Renkli vesikalık fotoğraf
 • Doldurulmuş Üniversite formları
 • Öğrenim ve Vize ücreti makbuz kopyası
 • Tamamlanmış sağlık sigortası belgeleri

Ne zaman başvurmalısınız?

İdeal olarak, öğrenci vizesi süreci dönem başlangıcından en az 1-2 ay önce başlamalıdır, böylece gidiş kontrol listesinin diğer yönleriyle ilgilenebilirler. Vizenin işlenmesi genellikle yaklaşık 15-20 gün sürer, ancak bu üniversiteden üniversiteye değişir. Uluslararası öğrenciler ayrıca normal işlemeden daha pahalı olan Ekspres işlemeyi seçme seçeneğine de sahiptir. Ekspres işleme kapsamında, öğrenciler 10 gün içinde BAE Öğrenci Vizesi alabilirler.

BAE öğrenci vizeleri 12 aylık bir süre için geçerlidir. Uluslararası öğrenciler, programlarının bu süreden daha uzun olması durumunda, öğrenci vizelerini 12 aylık sürenin sonunda yenilemek zorundadır. Öğrencilerden vize yenileme ve yenileme için sağlık sigortası ücreti alınacaktır. Uluslararası öğrenciler, vize yenileme belgelerini vize bitiş tarihinden en az bir ay önce teslim etmelidir.

İşlem süresi

20 Days

iş fırsatları

BAE'deki uluslararası öğrenciler kampüs içinde ve kampüs dışında çalışabilirler. Ancak bunun için üniversitelerinden izin almaları gerekirdi. Öğrencilerin üniversite sponsorluğu varsa, BAE'de yarı zamanlı işlere girme izni almak için BAE Çalışma Departmanına başvurabilirler.

Bir öğrenci ikamet izninin yaklaşık maliyeti, güvenlik depozitosu (varsa), dosya açılış ücretleri (varsa), belgelerin yasallaştırılması ve çeviri (gerekirse) hariç 2.500 Dh'dir. Öğrenci çalışma izni için 500 Dh ek ücret uygulanacaktır.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

BAE Öğrenci Vizenizin reddedilmesinin genellikle üç nedeni vardır:

 1. Göçmenlik kurumu bunu reddedebilir.
 2. Üniversite kayıt memuru bunu reddedebilir.
 3. Öğrenci tıbbi testi geçemeyebilir (Öğrenci vizesi başvuru süreci kapsamında gereklidir).