Keystone logo

Ders çalışma Yasa içinde Brezilya 2023

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  193
 • kamu hizmetleri payı

  25
 • internet aboneliği

  20
 • Yerel taşıma

  43

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  6
 • sinema bileti

  7
 • Bir bardak yerel bira

  2

Brezilya hakkında

Brezilya, Güney Amerika'nın en büyük ülkesi. Aynı zamanda modern yaşam ve kırsal yaşamın benzersiz bir bileşimini sunuyor. Venezuela, Guyana, Surinam, ve sayısız diğer ülkeler tarafından çevrelenmiştir Brezilya, çeşitli şekillerde büyük bir tanesidir. Bu dünyanın en büyük yedinci GSYİH'ya sahip. Bu 201.000.000 insanlara ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda ülkenin genç nüfusunun taleplerini karşılamak için büyüdükçe yer alan en ilginç bazı değişiklikler vardır. Brezilya hukuk okumak isteyen öğrenciler için, iyi nitelikli profesyoneller için ihtiyacı da dahil umut verici fırsatlar, bol vardır. Brezilya ülkedeki okullara kabul edilen öğrencilere, uluslararası seyahat vizesi sunuyor. Brezilya hakkında Temel Bilgiler - Brezilya Amazon, Negro ve Parana Rivers dahil nehirlerin karmaşık ve kompakt bir sisteme sahiptir.Amazon Nehri dünyanın herhangi bir nehirde bulunan suyun büyük hacme sahip ve Dünya'da ikinci en uzun nehri olan - Dünya 'ın yağmur ormanlarının yaklaşık dörtte biri, çoğunlukla Amazon ormanları oluşan, Brezilya bulunur. Futbol (futebol) Brezilya 'ın en popüler spor - Amazon yağmur ormanları yeryüzünde başka bir yerde daha maymunlar fazla türe ev sahipliği yapmaktadır. Tarım sektöründe çalışan Brezilya 'ın iki milyondan nüfuslu Tek üçte - Öğrenciler Brezilya'da okurken ziyaret ettikleri büyük şehre herhangi bir orta, bir veya daha fazla futbol stadyumları var olduğunu göreceksiniz.Dünyanın yedi harikasından biri olan Kurtarıcı İsa heykeli, Brezilya'nın başkenti Brasilia, büyük Rio De Janeiro bulunur - Kahve çekirdekleri, mısır, buğday, şeker kamışı, pirinç ve soya fasulyesi Brezilya 'ın öncelikli ürünlerdir Böyle Brasilia Üniversitesi gibi yüksek öğretim kurumları, Brasilia Cental Üniversitesi (UniCEUB) ve Brasilia Katolik Üniversitesi (UCB) bulunmaktadır - Antropologlar 60 gibi kabileler temas kurmaya henüz Amazon yağmur ormanlarının bulunduğunu tahmin var medeniyet ile Brezilya Hukuk Sistemi Nedir? Brezilyalı hukuk sistemi karmaşık olabilir. ülke, devlet, belediye ve federal düzeyde yasalar ile, bir federatif bir cumhuriyet olduğunu. Bir kodlanmış hukuk sistemi ile, hükümetin her bileşen, bu yasaların belirli bağlama göre yasaların kendi belirledi ve bunların nasıl uygulanır. Bir mahkeme sistemi avukatları bireyleri temsil için gerekli olan yasaları, uygulamak için yardımcı olur.Federal anayasa hukuk sisteminin temel yönetim bileşenidir.

Brezilya yılında eğitim alın

Brezilya Hukuk Lisans Nedir? Brezilya'da, hukuk lisans programı olarak öğretilir. Tamamlandığında, öğrenci hukuk lisans 'ın derecesine sahip olacaktır. Aynı zamanda özel hukuk okullarda bulunur. Herhangi bir yasal derece OAB Federal Konsey'inin Yasal Milli Eğitim Komisyonu tarafından akredite edilmesi gerekmektedir. Resmen, Brezilya hukuk derecesi Kanunlar ve Sosyal Bilimler lisans derecesidir. Ek çalışma gerektiren Hukuk Doktor, burada da bir seçenektir. Ayrıca çalışma yanı sıra alanında pratik kullanımını gerektirir. Brezilya Brezilya Hukuk Yükseköğretim sonucunda, mevcut pek çok avukat var, hukuk fakültelerinin büyük bir numarası vardır ve. Aslında, ülkenin 'nin en büyük şehirlerinden biri, Sao Paulo, bazı 222.000 avukatlar mevcut bulunmaktadır. Bu Amerika Birleşik Devletleri'nde veya İngiltere'de en şehirlerde önemli ölçüde daha azdır. Ancak, nitelikli profesyoneller için gerçek bir ihtiyaç birçok avukat saygın az olduğundan burada var.Brezilya'da avukatlık isteyen öğrencinin kendi çalışmaları tamamlamak ve daha sonra 1000'den sonra öğrenci mezun gerekecektir var olan birçok okul, biri Hukuk programlarının Ders kayıt gerekir o okuldan. O mezunları Sonra, bir kez, öğrenci Bar testi geçmek gerekir. Bu çok zor olabilir farklı bir testtir. Bu Brezilya Barosu tarafından yönetilmektedir. Genellikle, eğitim süreci tamamlamak için yaklaşık beş yıl sürer. Brezilya'da hukuk programlarına kayıt isteyen uluslararası öğrenciler için, ilk adım, uluslararası öğrencileri karşılama kolej birine uygulamaktır. Öğrenciler tam eğitim de dahil olmak üzere, kendileri için ödeme gücü olması gerekir, ve okul öğrenci ulaşmak için yardımcı olabilecek bir öğrenci vizesi elde etmek gerekir. Uzun vadede baktığımızda, burada nitelikli profesyoneller için bir ihtiyaç vardır, ama meydan bol de vardır.nitelikli öğrenci eğitim hakkı seviyesini elde etmek için düzgün onu ya da kendini uygulamak gerekir.

Visa Requirements

All student visas in Brazil are called Temporary Visa IV, or VITEM-IV.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Student Visa (VITEM-IV)

Fiyat ve para birimi

The prices for student visas to Brazil vary depending on the nationality of the applicant. The following cost can be subject to change:

 • For United Arab Emirates citizens: USD 95
 • For France citizens: USD 140
 • For United Kingdom citizens whose visa validity is up to 180 days: USD 40
 • For United Kingdom citizens whose visa validity exceeds 180 days: USD 195
 • For United States citizens: USD 160
 • For citizens from any other country: USD 40

Vize için kimler başvurabilir?

All foreigners that want to study in Brazil - without any immigration goals or intent to perform paid activities that are not internships - need to apply for a student visa. The main requirement to get a student visa is that you are enrolled at a Brazilian university that is registered with the Ministry of Education in Brazil.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

At the nearest General Consulate or Brazilian Embassy

You can apply for a student visa to Brazil at the nearest General Consulate or Brazilian Embassy.

İnternet sitesi:

Başvuru nasıl yapılır?

You should consult your Consulate General's website to obtain a student visa application, a list of requirements, and to verify the application process and timetable. Definitely make the appointment with your consulate or embassy as soon as possible.

In order to apply for a VITEM-IV, it is necessary to prepare the following documentation:

 • Applicants passport which cannot expire within 6 months and must have at least two blank pages
 • One Visa Application Form per applicant, generated online
 • Two 3cm x 4cm sized photos
 • Proof of residence within the jurisdiction of the Consular Section of the Embassy for the past 12 months
 • Non-criminal record certificate issued by the applicant's local Police Department for applicants over the age of 18, issued less than 90 days before the application
 • Proof of scholarship, if not, proof of financial capability to pay for the whole duration of the course
 • Proof of enrollment in the institution certifying that the applicant will be attending a course of study, clearly stating the amount of class hours per week
 • Notarized birth certificate or declaration
 • Certificate issued by the previous education institution stating the level of schooling of the applicant
 • Should the applicant be under the age of 18 and not travel with their parents or guardians, a notarized copy of birth certificate sworn translated into Portuguese or English and an Authorization for Brazilian Visa Issuance for Minors signed by both parents or legal guardians at a public notary
 • Health insurance valid in Brazil offering coverage for treatment and hospitalization, or PB4 in case of students from Portugal

Ne zaman başvurmalısınız?

The processing time can be quick and only take a couple of days, but this depends on the country.

The VITEM-IV are valid for up to one year at a time, depending on which course the student is enrolled in, and can be renewed as many times as necessary in order for the student to finish the course. The request for extending the visa must be done at a Federal Police Department or at the Ministry of Justice within 30 days before the current visa expires. In order to renew the visa after one year, you will need to show documentation from the university which proves you have reasonable attendance and performance to continue the course.

For interns, the student visa is valid for one year and cannot be renewed.

After the student visa is granted to the applicant, the student has three months to enter Brazil. After entering Brazil, the student has up to 30 days to register with the Federal Police Department of the city in which they will live.

İşlem süresi

iş fırsatları

Those who come to Brazil with a VITEM-IV are not allowed to engage in paid activities that are not internships. However, foreign students that are willing to be interns in Brazil are allowed to perform paid activities. For internships of up to four months, there is no need for a formal link with a Brazilian educational institution. For internships lasting longer than four months, a formal link with a Brazilian education institution is mandatory.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?