Keystone logo
Brezilya

Ders çalışma Yasa içinde Brezilya 2024

Brezilya yılında eğitim alın

Brezilya Hukuk Lisans Nedir? Brezilya'da, hukuk lisans programı olarak öğretilir. Tamamlandığında, öğrenci hukuk lisans 'ın derecesine sahip olacaktır. Aynı zamanda özel hukuk okullarda bulunur. Herhangi bir yasal derece OAB Federal Konsey'inin Yasal Milli Eğitim Komisyonu tarafından akredite edilmesi gerekmektedir. Resmen, Brezilya hukuk derecesi Kanunlar ve Sosyal Bilimler lisans derecesidir. Ek çalışma gerektiren Hukuk Doktor, burada da bir seçenektir. Ayrıca çalışma yanı sıra alanında pratik kullanımını gerektirir. Brezilya Brezilya Hukuk Yükseköğretim sonucunda, mevcut pek çok avukat var, hukuk fakültelerinin büyük bir numarası vardır ve. Aslında, ülkenin 'nin en büyük şehirlerinden biri, Sao Paulo, bazı 222.000 avukatlar mevcut bulunmaktadır. Bu Amerika Birleşik Devletleri'nde veya İngiltere'de en şehirlerde önemli ölçüde daha azdır. Ancak, nitelikli profesyoneller için gerçek bir ihtiyaç birçok avukat saygın az olduğundan burada var.Brezilya'da avukatlık isteyen öğrencinin kendi çalışmaları tamamlamak ve daha sonra 1000'den sonra öğrenci mezun gerekecektir var olan birçok okul, biri Hukuk programlarının Ders kayıt gerekir o okuldan. O mezunları Sonra, bir kez, öğrenci Bar testi geçmek gerekir. Bu çok zor olabilir farklı bir testtir. Bu Brezilya Barosu tarafından yönetilmektedir. Genellikle, eğitim süreci tamamlamak için yaklaşık beş yıl sürer. Brezilya'da hukuk programlarına kayıt isteyen uluslararası öğrenciler için, ilk adım, uluslararası öğrencileri karşılama kolej birine uygulamaktır. Öğrenciler tam eğitim de dahil olmak üzere, kendileri için ödeme gücü olması gerekir, ve okul öğrenci ulaşmak için yardımcı olabilecek bir öğrenci vizesi elde etmek gerekir. Uzun vadede baktığımızda, burada nitelikli profesyoneller için bir ihtiyaç vardır, ama meydan bol de vardır.nitelikli öğrenci eğitim hakkı seviyesini elde etmek için düzgün onu ya da kendini uygulamak gerekir.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  185
 • kamu hizmetleri payı

  23
 • internet aboneliği

  19
 • Yerel taşıma

  41

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  7
 • sinema bileti

  7
 • Bir bardak yerel bira

  2

Brezilya hakkında

Brezilya, Güney Amerika'nın en büyük ülkesi. Aynı zamanda modern yaşam ve kırsal yaşamın benzersiz bir bileşimini sunuyor. Venezuela, Guyana, Surinam, ve sayısız diğer ülkeler tarafından çevrelenmiştir Brezilya, çeşitli şekillerde büyük bir tanesidir. Bu dünyanın en büyük yedinci GSYİH'ya sahip. Bu 201.000.000 insanlara ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda ülkenin genç nüfusunun taleplerini karşılamak için büyüdükçe yer alan en ilginç bazı değişiklikler vardır. Brezilya hukuk okumak isteyen öğrenciler için, iyi nitelikli profesyoneller için ihtiyacı da dahil umut verici fırsatlar, bol vardır. Brezilya ülkedeki okullara kabul edilen öğrencilere, uluslararası seyahat vizesi sunuyor. Brezilya hakkında Temel Bilgiler - Brezilya Amazon, Negro ve Parana Rivers dahil nehirlerin karmaşık ve kompakt bir sisteme sahiptir.Amazon Nehri dünyanın herhangi bir nehirde bulunan suyun büyük hacme sahip ve Dünya'da ikinci en uzun nehri olan - Dünya 'ın yağmur ormanlarının yaklaşık dörtte biri, çoğunlukla Amazon ormanları oluşan, Brezilya bulunur. Futbol (futebol) Brezilya 'ın en popüler spor - Amazon yağmur ormanları yeryüzünde başka bir yerde daha maymunlar fazla türe ev sahipliği yapmaktadır. Tarım sektöründe çalışan Brezilya 'ın iki milyondan nüfuslu Tek üçte - Öğrenciler Brezilya'da okurken ziyaret ettikleri büyük şehre herhangi bir orta, bir veya daha fazla futbol stadyumları var olduğunu göreceksiniz.Dünyanın yedi harikasından biri olan Kurtarıcı İsa heykeli, Brezilya'nın başkenti Brasilia, büyük Rio De Janeiro bulunur - Kahve çekirdekleri, mısır, buğday, şeker kamışı, pirinç ve soya fasulyesi Brezilya 'ın öncelikli ürünlerdir Böyle Brasilia Üniversitesi gibi yüksek öğretim kurumları, Brasilia Cental Üniversitesi (UniCEUB) ve Brasilia Katolik Üniversitesi (UCB) bulunmaktadır - Antropologlar 60 gibi kabileler temas kurmaya henüz Amazon yağmur ormanlarının bulunduğunu tahmin var medeniyet ile Brezilya Hukuk Sistemi Nedir? Brezilyalı hukuk sistemi karmaşık olabilir. ülke, devlet, belediye ve federal düzeyde yasalar ile, bir federatif bir cumhuriyet olduğunu. Bir kodlanmış hukuk sistemi ile, hükümetin her bileşen, bu yasaların belirli bağlama göre yasaların kendi belirledi ve bunların nasıl uygulanır. Bir mahkeme sistemi avukatları bireyleri temsil için gerekli olan yasaları, uygulamak için yardımcı olur.Federal anayasa hukuk sisteminin temel yönetim bileşenidir.

Vize gereklilikleri

Brezilya'daki tüm öğrenci vizelerine Geçici Vize IV veya VITEM-IV denir.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Öğrenci Vizesi (VITEM-IV)

Fiyat ve para birimi

Brezilya'ya öğrenci vizesi fiyatları, başvuranın uyruğuna göre değişir. Aşağıdaki maliyet değişebilir:

 • Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşları için: 95 USD
 • Fransa vatandaşları için: 140 USD
 • Vize geçerliliği 180 güne kadar olan Birleşik Krallık vatandaşları için: 40 USD
 • Vize geçerliliği 180 günü aşan Birleşik Krallık vatandaşları için: 195 USD
 • Amerika Birleşik Devletleri vatandaşları için: 160 USD
 • Başka bir ülkenin vatandaşları için: 40 USD

Vize için kimler başvurabilir?

Herhangi bir göçmenlik hedefi olmaksızın veya staj olmayan ücretli faaliyetler gerçekleştirme niyeti olmadan Brezilya'da okumak isteyen tüm yabancıların öğrenci vizesine başvurması gerekir. Öğrenci vizesi almanın temel şartı, Brezilya'da Milli Eğitim Bakanlığı'na kayıtlı bir Brezilya üniversitesine kayıtlı olmanızdır.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

En yakın Başkonsolosluk veya Brezilya Büyükelçiliği'nde

Brezilya'ya öğrenci vizesi için en yakın Başkonsolosluk veya Brezilya Büyükelçiliği'ne başvurabilirsiniz.

İnternet sitesi:

Başvuru nasıl yapılır?

Öğrenci vizesi başvurusu, gerekliliklerin listesi ve başvuru sürecini ve takvimini doğrulamak için Başkonsolosluğunuzun web sitesine başvurmalısınız. Konsolosluğunuzdan veya büyükelçiliğinizden randevunuzu mutlaka en kısa sürede alın.

VITEM-IV'e başvurmak için aşağıdaki belgeleri hazırlamak gerekir:

 • 6 ay içinde süresi dolmayan ve en az iki sayfası boş olmalıdır.
 • Başvuru sahibi başına bir Vize Başvuru Formu, çevrimiçi olarak oluşturulur
 • 2 adet 3cm x 4cm boyutunda fotoğraf
 • Son 12 ay boyunca Büyükelçiliğin Konsolosluk Bölümünün yetki alanında ikamet belgesi
 • Başvuru tarihinden 90 günden daha kısa bir süre önce düzenlenmiş, 18 yaşın üzerindeki başvuru sahipleri için başvuranın yerel Polis Departmanı tarafından verilen sabıka kaydı olmayan sertifika
 • Burs kanıtı, değilse, kurs süresinin tamamı için ödeme yapabilecek mali yeterliliğin kanıtı
 • Başvuranın bir eğitim kursuna katılacağını onaylayan, haftalık ders saatlerinin miktarını açıkça belirten kuruma kayıt belgesi
 • Noter tasdikli doğum belgesi veya beyanı
 • Başvuranın eğitim düzeyini gösteren önceki eğitim kurumu tarafından verilen sertifika
 • Başvuru sahibinin 18 yaşının altında olması ve ebeveynleri veya vasileri ile birlikte seyahat etmemesi durumunda, Portekizce veya İngilizce'ye tercüme edilmiş noter tasdikli doğum belgesinin bir kopyası ve hem ebeveynler hem de yasal vasiler tarafından bir noterde imzalanmış Küçükler için Brezilya Vizesi Verme Yetkisi
 • Brezilya'da geçerli olan ve tedavi ve hastaneye yatış için teminat sunan sağlık sigortası veya Portekiz'den gelen öğrenciler için PB4

Ne zaman başvurmalısınız?

İşlem süresi hızlı olabilir ve yalnızca birkaç gün sürebilir, ancak bu ülkeye göre değişir.

VITEM-IV, öğrencinin hangi derse kaydolduğuna bağlı olarak her seferinde bir yıla kadar geçerlidir ve öğrencinin dersi bitirmesi için gerektiği kadar yenilenebilir. Vizeyi uzatma talebi, mevcut vizenin süresinin dolmasından önceki 30 gün içinde bir Federal Polis Departmanında veya Adalet Bakanlığında yapılmalıdır. Vizeyi bir yıl sonra yenilemek için, üniversiteden kursa devam etmek için yeterli devam ve performansa sahip olduğunuzu kanıtlayan belgeleri göstermeniz gerekecektir.

Stajyerler için öğrenci vizesi bir yıl geçerlidir ve yenilenemez.

Başvuru sahibine öğrenci vizesi verildikten sonra, öğrencinin Brezilya'ya girmesi için üç ayı vardır. Brezilya'ya girdikten sonra, öğrencinin yaşayacakları şehrin Federal Polis Departmanına kayıt yaptırmak için 30 günü vardır.

İşlem süresi

iş fırsatları

Brezilya'ya VITEM-IV ile gelenlerin staj olmayan ücretli faaliyetlerde bulunmalarına izin verilmez. Ancak, Brezilya'da stajyer olmak isteyen yabancı öğrencilerin ücretli faaliyetlerde bulunmalarına izin verilmektedir. Dört aya kadar olan stajlar için Brezilya'daki bir eğitim kurumuyla resmi bir bağlantıya gerek yoktur. Dört aydan uzun süren stajlar için Brezilya'daki bir eğitim kurumuyla resmi bir bağlantı zorunludur.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?