Keystone logo
Endonezya

Ders çalışma Yasa içinde Endonezya 2024

Endonezya yılında eğitim alın

Ne Endonezya Hukuk Lisans mi? Endonezya hukuk derecesi üç katmanda geliyor. Hukuk Diploması eşdeğer olan, ilk, "Sarjana hüküm / SH " denir Bu yüksek okul dışında doğrudan elde edilebilir. İkinci kademe Uzmanlıkları yasal profesyonel irade çalışma gerektirir. Bu "Magister hüküm / MH " denir, ya da Hukuk Master almaktadır. Bazen Noter "Megister Kenotariatan / M.Kn. ", Veya Master denir. Son olarak, üçüncü kademe Hukuk Doktor. İlk kademe temel ilk kademe hukuk diploması Endonezya çalışmanın 4-7 yıl gerektirir Endonezya herhangi bir yasal meslek Kanunu Yükseköğretim için gereklidir. İkinci ve üçüncü katmanda almak süreyi büyük ölçüde çalışmanın seyri ve o öğrenci alabilmesi için o dönem başına derslerin miktarına bağlıdır. Endonezya savunur veya avukat olmak için, öğrenciler iki ay Avukatı Özel Ders bir tane katılmak ve Bar sınavı geçmek gerekir.Endonezya akademik yıl herhangi bir set takvimi takip etmiyor, ancak bazı okullar bir garip ve hatta dönem programı izleyin. Tek dönem Ocak ile Eylül çalıştırın. Hatta Şubat Haziran çalıştırmak yarıyıldır. Bu tarihler ülkede büyük dini grupların bazı dini bayramlar ile ilişkilidir. Endonezya Hukuki araştırmalar büyük adalar ve ülkenin ana kentsel ilçelerde bulunan ülke 'ın büyük üniversiteler veya hukuk okulları, gerçekleşmesi. Her okulun kendi kuralları ve yönetmelikleri sahip iken, çalışma titiz ve öğrenci çalışma kursu tamamlamak mümkün olduğunu göstermek için program boyunca test yaygındır. Endonezya'da bir hukuk derecesi maliyet programının uzunluğu ve seçilen üniversite bağlı olarak değişir. Devlet üniversiteleri çok düşük ücretler var, ama özel üniversiteler daha yüksek ücretleri var. Tipik öğrenci Endonezya kurs bir dönem için ABD $ 4500 civarında geçirecek.Endonezya hukuk eğitimi büyük bir nüfusa sahip büyüyen bir ülkede hizmet ömrü için kapıyı açar. Endonezyalı bir hukuk derecesi de Okyanusya ve Asya boyunca diğer küçük ülkelerde yasal çalışma için kapıyı açabilir. Endonezya hukuk okumaya seçen öğrenciler adaların zengin kültürü bir giriş olsun ve çeşitli insan gruplarının kültür derin bir anlayış kazanacaktır.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  229
 • kamu hizmetleri payı

  20
 • internet aboneliği

  26
 • Yerel taşıma

  9

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  3
 • sinema bileti

  3
 • Bir bardak yerel bira

  2

Endonezya hakkında

Endonezya Endonezya Cumhuriyeti Giriş Güneydoğu Asya ve Okyanusya'da 13.400 üzerinde adadan oluşan takımadalar olduğunu. 238.000.000 fazla kişi bunu dünyanın 'ın dördüncü en kalabalık ülkesi yapma, Endonezya yaşıyor. Yüzyıllar boyunca, Endonezya önemli bir ticaret yolu olmuştur ve bölgenin zengin doğal kaynaklar, modern tarih boyunca ticaret çizmek devam etmiştir. Endonezya adaları boyunca dillerin yüzlerce ve etnik gruplarla, onun belirgin farklı kültürü için bilinir. Aynı zamanda dünya bulunur biyolojik çeşitlilik ve Endonezya'da Hukuk Sistemi Nedir bu ziyaret için güzel bir yer yapmak vahşi ve orman alanlarının. Bol ikinci en yüksek düzeyde? Endonezya 'ın hukuk sistemi öncelikle hukuk sistemini izler. Ülkenin çeşitlilik sisteminin birçok yönüyle geleneksel hukuku getiriyor, ve bazı Roma Hollandalı Kanun da sisteme karıştırılır.Ülke 'ın sivil kod ölçüde Hollanda sömürge gelenekleri takip ve ilk hukuk fakültesi Hollandalılar tarafından başlatıldı.

Vize gereklilikleri

 1. Sosyal Ziyaret Vizesi - değişim öğrencileri için en iyisi, tek girişli.
 2. Sınırlı Kalma Vizesi - yalnızca uzun süreli eğitimler için.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Öğrenci Vizesi (Sosyal Ziyaret Vizesi; Sınırlı Kalma Vizesi)

Fiyat ve para birimi

USD 45

Öğrenci vizesinin maliyeti yaklaşık 45 USD'dir, ancak başvurduğunuz ülkeye göre değişebilir.

Vize için kimler başvurabilir?

Bir Endonezya üniversitesinde okumak için kabul edilen tüm yabancı öğrencilerin öğrenci vizesi almaları gerekir.

Belirli ülkelerin vatandaşları Endonezya'da toplam 30 gün vizesiz kalabilirler. Ancak, vizesiz kalış yalnızca boş zaman etkinlikleri için geçerlidir ve örneğin okuma veya çalışma hakkı vermez.

Bazı Endonezya büyükelçiliklerinde (örn. Finlandiya, Avusturya) Vize Tipi 211'e (Turist Vizesi) başvurmak mümkün olmuştur. Bu vize, Endonezya'ya varıldığında sponsorlu bir Sosyal Ziyaret Vizesine dönüştürülebilir. Bu vizeye başvurma olasılığı için yerel Endonezya büyükelçiliğinize danışın.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

Endonezya büyükelçiliği veya konsolosluğu

Kendi ülkenizdeki Endonezya büyükelçiliğine veya konsolosluğuna vize başvurusunda bulunmak en iyisidir. Endonezya Göçmenlik dairesi artık web siteleri aracılığıyla çevrimiçi vize başvurusuna da izin veriyor.

İnternet sitesi:

Başvuru nasıl yapılır?

Endonezya'ya öğrenci vizesi için gerekli belgeler şunları içerir:

 • Vize için en az bir sayfası boş olan geçerli bir pasaport (pasaport Endonezya'dan ayrıldıktan sonra en az 6 ay geçerli olmalıdır)
 • Pasaportunuzun kimlik sayfasının bir kopyası
 • A Başvuru formunun doldurulması
 • 2 adet renkli vesikalık fotoğraf, 4 x 6 cm
 • Uçak biletinizin veya elektronik biletinizin bir kopyası
 • Karşı üniversiteden resmi kabul mektubu
 • Ödenen vize ücretinin makbuzu veya makbuzunun bir kopyası
 • Elçilik Mektubu. Ev sahibi üniversite tarafından hazırlanan Elçilik Mektupları, belirli bir öğrencinin Sosyal Ziyaret vizesine ihtiyacı olduğunu teyit eder. Elçilik Mektubu her zaman belirli bir ülkenin Endonezya büyükelçiliğine veya konsolosluğuna gönderilir: varsayılan olarak bu, öğrencinin anavatanı olacaktır.

Varışta, vize sahibi girişini 7 gün içinde en yakın Göçmenlik Bürosuna bildirmelidir.

Ne zaman başvurmalısınız?

Endonezya'ya gitmeden en az 14 gün önce öğrenci vizesine başvurmanız önerilir. Resmi kabul mektubunu aldıktan hemen sonra vize başvurusunda bulunmak en iyisidir.

Vizenin verildiği günden itibaren 90 gün içinde Endonezya'ya varmalısınız.

Sosyal Ziyaret vizesi ile Endonezya'da kalış süresi maksimum 60 gündür ve gidilecek yerde vizenin ev sahibi üniversite tarafından verilen talimatlara göre uzatılması gerekir. Vize bir seferde bir ay uzatılabilir ve maliyeti 50 USD civarındadır.

Sınırlı kalış vizesi 5 yıl geçerlidir ve her 1 yılda bir yenilenmesi gerekir.

İşlem süresi

14 Days

iş fırsatları

Uluslararası öğrencilerin normalde Endonezya'daki eğitimleri sırasında çalışmalarına izin verilmez.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

Gerekli fonların kanıtını gösteremezseniz veya yanlış veya eksik belgeler sunarsanız, vize başvurunuz reddedilebilir.