Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Filistin Devleti 2023

kurum sayısı: 4
  • Abu Dis

  Al-Quds University , bir Filistin üniversitesidir ve dünyada bir ayırma duvarının yanında yer alan tek üniversitedir. Üniversitenin ana kampüsü, Kudüs, Şeyh Jarrah, Beit Hanina ve Rammalh (al-Bireh) 'de dört ek kampüs ile Abu Dis'de bulunmaktadır. Al-Quds University , Kudüs bölgesinde ve Batı Şeria'daki komşu kasabalar, köyler ve mülteci kamplarında yüksek öğrenim ve toplum hizmetleri sunmaktadır.

  • Northampton
  • Bahrain Online
  • Jordan Online
  • + 37 daha fazla

  Stafford , 1993 yılında BAE'de, Orta Doğu'daki işletme profesyonellerine, onları ciddi yöneticiler olarak işaretleyecek ve kariyerlerini ilerletecek uluslararası kabul görmüş kaliteli niteliklere uzaktan eğitim yardımı sağlamak amacıyla kuruldu. 1993'te 7 öğrenci ile on yıl sonra başlayarak, yılda ortalama 1000 öğrenciyle uzaktan eğitim alıyoruz. Hepsi, başarılı olmak istediklerini dünyaya kanıtlayan ciddi fikirli meşgul yöneticilerdir. Stafford tamamen bağımsız çalışma ile kariyerlerini hızlandırmak için kaliteli uzaktan eğitim ile iş tam zamanlı profesyonellere yardımcı odaklanmıştır. Stafford , Orta Doğu ve Levant bölgesinde çalışarak uzaktan eğitim Executive MBA, Doktora, BA, diploma ve daha fazlasını sunmaktadır. Öğrencilerimizin akademik ve iş başarısına olan bağlılığımız, İngiltere üniversitelerimizle olan mükemmel ilişkilerimiz, dürüstlüğümüz ve akademik ve idari destek personelimizin yüksek kalitesiyle gurur duyuyoruz.

  • Hebron

  “Palestine Polytechnic University” in Hebron is a Palestinian public university that is committed to the laws of the Palestinian Ministry of Higher Education and Scientific Research.

  • Hebron

  The idea of establishing a university in the city of Hebron became firmly-established in the minds of a group of its enlightened citizens headed by the late his Eminence Sheikh Mihammad ‘Ali Al-Ja’bari.