Keystone logo
Hırvatistan

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Hırvatistan 2023

kurum sayısı: 22
  • Zagreb, Hırvatistan
  • Zadar, Hırvatistan

  Algebra University College, 2008 yılında özel bir yüksek öğretim kurumu olarak kurulmuştur ve Ulusal Bilim ve Yüksek Öğrenim Ajansı'na göre programların genel kalitesi ve Kalite Güvence Sistemi açısından Hırvatistan Cumhuriyeti'nde 1. sırada yer almaktadır. Bilgisayar Bilimleri alanında modern lisans ve yüksek lisans programları sunuyoruz: Veri Bilimi, Oyun Geliştirme, Yazılım Mühendisliği ve Sistem Mühendisliği; Ekonomide: Dijital Pazarlama ve e-Liderlik MBA ve Sanat: Tasarım, 3B Tasarım ve İletişim Yönetimi, tümü İngilizce olarak öğretilir.

  • Osijek, Hırvatistan

  University of Osijek bilimsel araştırmayı, sanatsal yaratmayı, öğretmeyi ve çalışmayı birbirine bağlayan, böylece bilim, meslek ve sanatı geliştiren, öğrencileri bilimsel bilgi ve yöntemlere ve sanatsal değere dayalı profesyonel çalışmalara hazırlayan, genç araştırmacılar yetiştiren bir eğitim kurumudur. , öğrencilerin sosyal çıkarlarının gerçekleştirilmesine katılır ve bilimsel ve sanatsal faaliyetlerde yüksek öğrenimde uluslararası, özellikle Avrupa işbirliğini teşvik eder. ========

  • Koper, Slovenya
  • Salzburg, Avusturya
  • + 4 daha fazla

  Alma Mater Europaea , kariyer eksikliği olan çalışma alanlarında kariyer odaklı eğitim sağlanmasında uzmanlaşmış bağımsız bir yüksek öğrenim kurumudur. Çalışma programlarımız ilgili, güncel, disiplinler arası ve etkileşimlidir.

  • Zagreb, Hırvatistan

  Zagreb Üniversitesi Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Fakültesi (Hırvatça kısaltması: FER), elektrik mühendisliği, bilgisayar ve bilgi ve iletişim teknolojisi alanında Hırvatistan Cumhuriyeti'nde lider bir yüksek öğretim ve araştırma kurumudur.

  • Geneva, İsviçre
  • Zagreb, Hırvatistan

  SSBM, dünyanın her yerinden öğrencileri olan küresel, yenilikçi ve benzersiz bir okuldur. Programlarımız 30'dan fazla sektör ortağıyla birlikte tasarlanmıştır. İsviçre Kaliteli Eğitimini ve mükemmelliği garanti ediyoruz. SSBM Geneva, ACBSP onaylı ve EduQua sertifikalıdır. VİZYONUMUZ, birinci sınıf araştırma, uygulama ve eğitim sunan benzersiz, yenilikçi ve uluslararası bir işletme ve yönetim okulu olmaktır. Yenilikçi en son teknolojimiz ve yüksek kaliteli öğrenme deneyimimiz aracılığıyla sürekli olarak eğitim mükemmelliği ve iş eğitimindeki uzmanlığımızı sağlamaya kararlıyız. Öğrencilerimiz, öğretim üyelerimiz ve iş ortaklarımız arasındaki çeşitliliği ve küresel bağlantıyı teşvik ediyoruz.

  • Zagreb, Hırvatistan
  • Split, Hırvatistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Zagreb, Hırvatistan

  Zagreb Üniversitesi (1669) Güney Doğu Avrupa'daki en eski ve en büyük üniversitedir. Kapsamlı bir kamu Orta Avrupa Üniversitesi olan Zagreb Üniversitesi, eğitim ve araştırma ve tüm bilimsel alanlarda (sanat, biyotıp, biyoteknoloji, mühendislik, beşeri bilimler, doğa bilimleri ve sosyal bilimler) ve lisans seviyesinden tüm çalışma seviyelerinde geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. lisansüstü için. 29 Fakülte, 3 Sanat Akademisi ve Üniversite Hırvat Araştırmaları Merkezi ile 7900'den fazla öğretmenin ve 72480 öğrencinin bilgi geliştirdiği ve bilgi edindiği bir ülke olan amiral gemisi eğitim kurumu.

  • Split, Hırvatistan
  • Zagreb, Hırvatistan

  Gitmek için bir üniversite seçmek, aldığımız en önemli kararlardan biridir ve bu nedenle okul, tüm öğrencilerinin gerekli bilgileri almasını, becerileri geliştirmesini ve 21. yüzyılın iş piyasası için en iyi şekilde hazırlanmasını sağlamaktan sorumludur. yüzyıl. University College Aspira'nın misyonu, en iyi küresel uygulamaların uygulanması ve endüstri liderleriyle işbirliği yoluyla dönüştürücü bir eğitim deneyimi yaratmaktır.

  • Rijeka, Hırvatistan

  Rijeka'daki İktisat ve İşletme Fakültesi, 1961'in ortalarında kuruldu. 1 Kasım 1961'de başlayan ilk derslerle Fakülte, özellikle Hırvat Littoral ve Istria bölgesinin ekonomik kalkınmasını arttırmak için ekonomik uzmanlar yetiştirmektedir. 2001 yılında Fakülte yeni adresi I. Filipovi'a 4, Rijeka'ya taşındı.

  • Osijek, Hırvatistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Zaprešić, Hırvatistan

  University of Applied Sciences Baltazar Zaprešić , sürdürülebilir kalkınma koşulları altında işletme ve yönetimde açıkça belirlenmiş bir eğitim ve araştırma profiline sahip yüksek kaliteli bir yüksek öğretim kurumu haline gelmeye devam edecektir. Programları net öğrenme çıktılarına ve yaşam boyu eğitime dayanmaktadır ve öğrenciler için çekicidir.

  • Zadar, Hırvatistan

  Zadar asırlık bir üniversite geleneğine sahiptir, en uzun süredir Hırvatistan'da: İlk olarak 10. yüzyılda bahsedilen dini eğitim geleneğini takiben, daha sonra Universitas Iadertina olarak bilinen bir Dominik yüksek öğrenim kurumu Studium generale, 14 Haziran gibi erken bir tarihte kurulmuştur. 1396.

  • City of Zagreb, Hırvatistan

  RRiF College of Financial Management , 2006 yılında kuruldu ve üç yıllık bir profesyonel Muhasebe ve Finans eğitimi ve iki yıllık bir uzman profesyonel yüksek lisans çalışması Kurumsal Finansman yaptı.

  • Kosovo, Hırvatistan

  UBT, dinamik ve yenilikçi bir 21. yüzyıl akademik ortamı sunar. UBT, katılımcı ve öz yönetim ortamında öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel için destekleyici ve zorlu bir fırsat sağlar.

  • City of Zagreb, Hırvatistan

  Modern toplumun gelişiminin omurgasını oluşturan girişimcilik ve girişimcilik yetkinlikleri günümüzde zorunludur. Eğitime modern ve yenilikçi bir yaklaşımla, European business school Zagreb (EBUS), öğrencilerin uzman bilgilerinin, becerilerinin ve iş tekniklerinin pratik kullanımını sağlar.