Keystone logo
Birleşik Krallık

Ders çalışma Yasa içinde Birleşik Krallık 2024

Birleşik Krallık yılında eğitim alın

İngiltere'de UK Hukuk Derecesi Hukuk derecesi genellikle lisans derecesi ve Hukuk Kanunlar (LLB) Lisans Diploması veya ile başlar. Tamamlandığında, avukatlık isteyenler bir Yasal Uygulama Kursu almalıdır. Bu kendi seçtikleri bir hukuk firmasında iş eğitimi takip edilmektedir. Bir hukuk diploması İngiltere'de bir lisans derecesi olarak kabul edilir çünkü İngiltere'de Hukuk derecesi Kazanç, başka bir ülkede bir hukuk derecesi daha az önkoşulları vardır. Burada hukuk okumaya, sadece seçtiğiniz üniversitede hukuk programına kayıt. Çoğu program tamamlamak için üç ila dört yıl sürer. Tamamlandığında, iş piyasasına giren rekabetçi olabilir. Ocak, Nisan ve bazen de Ağustos içine uzanan, Haziran boyunca Mayıs ayına bir yaz dönemi kadar Ocak çalışan bir bahar döneminde Eylül havaalanına işleyen bir sonbahar dönem: akademik yıl üç dönem vardır.İngiltere üniversiteleri hukuk dahil olmak üzere çeşitli programlar uluslararası öğrencilere, hoş geldiniz. Birçok hukuk firmaları uluslararası odak büyüyen ve İngiltere'de okuyan hukuk alanında kariyer peşinde ilgilenenler için iş seçenekleri sağlar edilir. İngiltere'de prestijli İngiltere hukuk firmaları iş çalışma programları bulmak ve tam bir hukuk başlığı kazanmak mümkün olanlar, bu ülkeler de ortak avukatlık sağlayan, basit, diğer ülkelerdeki hukuk uygulamaya aktarılması bulabilirsiniz. Uluslararası beğeni ile prestijli bir üniversiteden bir derece mezuniyet sonrası iş bulma büyük bir adımdır.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  628
 • kamu hizmetleri payı

  83
 • internet aboneliği

  35
 • Yerel taşıma

  79

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  8
 • sinema bileti

  12
 • Bir bardak yerel bira

  5

Birleşik Krallık hakkında

Birçok kişi Büyük Britanya ile Birleşik Krallık karıştırmayın, ama aslında aynı şey değildir. İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallık dört ülkeden bir birleşik grubudur. Bu dört ülke anakara Avrupa'ya kuzeybatısındaki adaların bir grup paylaşmak ve bir hükümdar olan bir hükümet altında birleştirilmiştir. Büyük Britanya, sadece İngiltere, İskoçya ve Galler oluşur. İngiltere, kendi kültür ve farklı lehçeleri ile dört ayrı ülkeleri, her sahipken, birçok kişi İngiltere ile İngiltere karıştırmayın bir neden yoktur. Hükümdar sık ​​sık insanların İngiltere dendiğinde "İngiltere Kraliçesi. ", Hükümdar imgesi genellikle düşünüyorum ilk şey denilen yüzyıllar için, İngiltere, egemen ulus oldu. İngiltere kralları, kraliçeler, prensler ve prensesler uluslararası ünlüler haline gelmiştir. İngiltere ayrıca David Beckham, Dr Who ve The Beatles gibi, diğer kültürel simgeler için bilinir.Eğer İngiltere'yi ziyaret ederseniz, Guinness'de bir bardak tüm aşağı yıkama, balık ve cips geleneksel yemekten sonra çökmekte Cadbury çikolata yemek isterim. İngiltere halkı sanat liderleri yanı sıra bilim ve teknoloji olarak bilinir. İngiltere moda trendleri genellikle başlangıç ​​ve aktörler ya da müzisyenler doğduğu yerdir. Londra, hepsi merkezi, genellikle "denir kültürel süper güç. " Yasal Sistem İngiltere'de genel hukuk sistemi İngiltere'de kökenli ve İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda'da kullanılır. İskoçya da İngiltere'nin bir parçası olmasına rağmen, bazı ortak hukuk ilkelerine karışık hukuk ilkelerine dayalı bir çoğulcu sistem kullanır. İngiltere'de içine bu bağımsız ülkeleri katıldı Birliği Antlaşması, her ülke için bağımsız hukuk sistemleri için sağlanan. İngiltere'de hukuk eğitimi olanlar genellikle İngiltere'de eğitim, böylece ortak hukuk seçim alanıdır.

Vize gereklilikleri

Tier 4 (Genel) Öğrenci Vizesi, sözde “Öğrenci Rotası” ile değiştirilmiştir. Öğrenci Rotası, Birleşik Krallık'ın yeni Öğrenci Vizesidir ve Brexit'ten önce Birleşik Krallık'ta okumak için vizeye ihtiyacı olmayan AEA vatandaşları için de geçerli olacaktır.

Öğrenci Rotası (18+ yaş)

Çocuk Öğrenci Rotası (4 - 17 yaş arası, 4. Kademe Çocuk Öğrenci Vizesinin yerini almıştır)

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Öğrenci Rotası

Fiyat ve para birimi

GBP 348

Mevcut İngiltere öğrenci vizesi ücretleri:

 • Birleşik Krallık dışından başvuruyorsanız 348 £.
 • Birleşik Krallık içinden bir Öğrenci Vizesini uzatmak veya geçiş yapmak için başvurursanız 475 £.

Vize için kimler başvurabilir?

Ülkeye eğitim için giren herkes, 1 Ocak 2021'den sonra giriyorsa Öğrenci Vizesine başvurmalıdır. Buna, daha önce eğitimleri için Birleşik Krallık'a girmek için vizeye ihtiyacı olmayan AB/AEA vatandaşları dahildir. Birleşik Krallık'ta eğitim almak için gereksinimleri karşılayıp karşılamadığınızı ölçen Puana Dayalı Sistemde 70 puana ulaşmanız gerekecektir. Bu içerir:

 • Onaylanmış bir kuruma kabul edildiniz mi?
 • Birleşik Krallık'taki konaklamanızı finanse edecek mali kaynaklarınız var mı?
 • İngilizce bilginiz yeterli mi?
 • Kursunuz kurs gereksinimlerini karşılıyor mu?

Bir İngiliz eğitim kurumundan 2021 Yazına kadar ve sonrasında mezun olanlar, lisansüstü vizeye başvurarak Birleşik Krallık'ta 2 yıla kadar çalışmalarına/iş aramalarına olanak tanıyacak.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

İngiltere vize başvuru merkezi / Online

Kendi ülkenizdeki İngiltere vize başvuru merkezinde İngiltere öğrenci vizesine başvurabilirsiniz. Dünya çapındaki Birleşik Krallık vize başvuru merkezlerinin bir listesini burada bulabilirsiniz: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

Birleşik Krallık öğrenci vizesine Birleşik Krallık İçişleri Bakanlığı Vizeleri ve Göçmenlik Dairesi web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak da başvurabilirsiniz. Buradan başlayabilirsiniz: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

İnternet sitesi:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Başvuru nasıl yapılır?

Birleşik Krallık öğrenci vizesi almak için öncelikle bir kursa kabul edilmeniz gerekir. Çoğu kurs için, İngilizce'yi gereken düzeyde anladığınızı da kanıtlamanız gerekecektir.

İngiltere öğrenci vizesi başvuru süreci, başvurduğunuz İngiltere öğrenci vizesinin türüne göre biraz farklılık gösterir.

İngiltere öğrenci vizesi başvurunuz için aşağıdakileri sağlamanız gerekecektir:

 • pasaport veya seyahat kimliği
 • Kurs ve yaşam masraflarınızı karşılayabileceğinizin kanıtı
 • 18 yaşından küçükseniz ebeveyn veya veli onayının kanıtı
 • kursunuza kabul edildiğinin kanıtı
 • sağlık ek ücretinin ödendiğine dair kanıt

Menşe ülkenize bağlı olarak, bir tüberküloz testi yaptırmanız da gerekebilir.

Birleşik Krallık'a vardığınızda, Birleşik Krallık öğrenci vizenizi polise kaydettirmeniz gerekebilir. Birleşik Krallık öğrenci vizesi etiketinizde veya Birleşik Krallık İçişleri Bakanlığı'ndan mektupta kayıt yaptırmanız gerekip gerekmediği hakkında bilgi almalısınız. Birleşik Krallık'ta 6 aydan daha uzun süre kalıyorsanız, Biyometrik oturma izni başvurusunda bulunmanız gerekecektir.

Ne zaman başvurmalısınız?

Kurslarınızın başlamasından 6 ay öncesine kadar Öğrenci Vizesine başvurabilirsiniz. İngiltere öğrenci vizesi işlem süreleri, nereden başvurduğunuza göre değişir, ancak genellikle Birleşik Krallık dışından başvuruyorsanız 3 hafta içinde ve Birleşik Krallık içinde başvuruyorsanız 8 hafta içinde bir karar alırsınız.

Genel öğrenci vizesinin süresi, kursunuzun süresine bağlıdır ve çalışmak veya daha fazla eğitim almak için Birleşik Krallık'ta kalmak istiyorsanız vizenizi uzatmak için başvurabilirsiniz. Çocuk öğrenci vizesi, kurs süresi boyunca, maksimum 6 yıla kadar geçerlidir ve uzatılabilir. Kısa dönem öğrenci vizesinin süresi kursunuzun süresini aşamaz ve uzatılamaz.

İşlem süresi

3 Weeks

iş fırsatları

Uluslararası öğrencilerin belirli koşullar altında İngiltere'de eğitim alarak çalışmalarına izin verilir. Yapabileceğiniz işin türü, ne okuduğunuza ve okul döneminde mi yoksa teneffüslerde mi çalışacağınıza bağlı olacaktır.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

Öğrenci vizesi reddinin başlıca nedenleri şunlardır:

 1. Eksik veya yanlış belgeler;
 2. Mali gereksinimlerin karşılanamaması;
 3. Yanlış belge formatı.