Keystone logo

Ders çalışma Yasa içinde Birleşik Krallık 2023

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  621
 • kamu hizmetleri payı

  68
 • internet aboneliği

  35
 • Yerel taşıma

  76

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  7
 • sinema bileti

  12
 • Bir bardak yerel bira

  5

Birleşik Krallık hakkında

Birçok kişi Büyük Britanya ile Birleşik Krallık karıştırmayın, ama aslında aynı şey değildir. İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallık dört ülkeden bir birleşik grubudur. Bu dört ülke anakara Avrupa'ya kuzeybatısındaki adaların bir grup paylaşmak ve bir hükümdar olan bir hükümet altında birleştirilmiştir. Büyük Britanya, sadece İngiltere, İskoçya ve Galler oluşur. İngiltere, kendi kültür ve farklı lehçeleri ile dört ayrı ülkeleri, her sahipken, birçok kişi İngiltere ile İngiltere karıştırmayın bir neden yoktur. Hükümdar sık ​​sık insanların İngiltere dendiğinde "İngiltere Kraliçesi. ", Hükümdar imgesi genellikle düşünüyorum ilk şey denilen yüzyıllar için, İngiltere, egemen ulus oldu. İngiltere kralları, kraliçeler, prensler ve prensesler uluslararası ünlüler haline gelmiştir. İngiltere ayrıca David Beckham, Dr Who ve The Beatles gibi, diğer kültürel simgeler için bilinir.Eğer İngiltere'yi ziyaret ederseniz, Guinness'de bir bardak tüm aşağı yıkama, balık ve cips geleneksel yemekten sonra çökmekte Cadbury çikolata yemek isterim. İngiltere halkı sanat liderleri yanı sıra bilim ve teknoloji olarak bilinir. İngiltere moda trendleri genellikle başlangıç ​​ve aktörler ya da müzisyenler doğduğu yerdir. Londra, hepsi merkezi, genellikle "denir kültürel süper güç. " Yasal Sistem İngiltere'de genel hukuk sistemi İngiltere'de kökenli ve İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda'da kullanılır. İskoçya da İngiltere'nin bir parçası olmasına rağmen, bazı ortak hukuk ilkelerine karışık hukuk ilkelerine dayalı bir çoğulcu sistem kullanır. İngiltere'de içine bu bağımsız ülkeleri katıldı Birliği Antlaşması, her ülke için bağımsız hukuk sistemleri için sağlanan. İngiltere'de hukuk eğitimi olanlar genellikle İngiltere'de eğitim, böylece ortak hukuk seçim alanıdır.

Birleşik Krallık yılında eğitim alın

İngiltere'de UK Hukuk Derecesi Hukuk derecesi genellikle lisans derecesi ve Hukuk Kanunlar (LLB) Lisans Diploması veya ile başlar. Tamamlandığında, avukatlık isteyenler bir Yasal Uygulama Kursu almalıdır. Bu kendi seçtikleri bir hukuk firmasında iş eğitimi takip edilmektedir. Bir hukuk diploması İngiltere'de bir lisans derecesi olarak kabul edilir çünkü İngiltere'de Hukuk derecesi Kazanç, başka bir ülkede bir hukuk derecesi daha az önkoşulları vardır. Burada hukuk okumaya, sadece seçtiğiniz üniversitede hukuk programına kayıt. Çoğu program tamamlamak için üç ila dört yıl sürer. Tamamlandığında, iş piyasasına giren rekabetçi olabilir. Ocak, Nisan ve bazen de Ağustos içine uzanan, Haziran boyunca Mayıs ayına bir yaz dönemi kadar Ocak çalışan bir bahar döneminde Eylül havaalanına işleyen bir sonbahar dönem: akademik yıl üç dönem vardır.İngiltere üniversiteleri hukuk dahil olmak üzere çeşitli programlar uluslararası öğrencilere, hoş geldiniz. Birçok hukuk firmaları uluslararası odak büyüyen ve İngiltere'de okuyan hukuk alanında kariyer peşinde ilgilenenler için iş seçenekleri sağlar edilir. İngiltere'de prestijli İngiltere hukuk firmaları iş çalışma programları bulmak ve tam bir hukuk başlığı kazanmak mümkün olanlar, bu ülkeler de ortak avukatlık sağlayan, basit, diğer ülkelerdeki hukuk uygulamaya aktarılması bulabilirsiniz. Uluslararası beğeni ile prestijli bir üniversiteden bir derece mezuniyet sonrası iş bulma büyük bir adımdır.

Visa Requirements

Tier 4 (General) Student Visa has been replaced with the so-called “Student Route”. The Student Route is the UK’s new Student Visa, which will be available to EEA nationals as well, who, before Brexit, did not need a visa to study in the UK.

Student Route (ages 18+)

Child Student Route (ages 4 - 17, which has replaced the Tier 4 Child Student Visa)

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Student Route

Fiyat ve para birimi

GBP 348

The current UK student visa fees are:

 • £348 if applying from outside the UK.
 • £475 if you apply to extend or switch to a Student Visa from inside the UK.

Vize için kimler başvurabilir?

Anyone entering the country for studies must apply for a Student Visa if entering after January 1, 2021. This includes EU/EEA nationals who previously did not need a visa to enter the UK for their studies. You will need to reach 70 points on the Points Based System, which measures whether you meet the requirements to study in the UK. This includes:

 • Have you been accepted into an approved institution?
 • Do you have the financial resources to fund your stay in the UK?
 • Are you proficient in English?
 • Does your course meet the course requirements?

Those graduating from a British educational institution by and after Summer 2021 will be able to apply for the post-graduate visa, allowing them to work/look for work in the UK for up to 2 years.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

UK visa application centre / Online

You can apply for a UK student visa at the UK visa application centre in your home country. You can find a list of UK visa application centres worldwide here: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

You can also apply for a UK student visa online through the UK Home Office Visas and Immigration Service website. You can start here: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

İnternet sitesi:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Başvuru nasıl yapılır?

To obtain a UK student visa, you will first need to be accepted onto a course. For most courses, you will also need to prove that you understand English to the required level.

The UK student visa application process differs slightly depending on the type of UK student visa you are applying for.

For your UK student visa application, you will need to provide the following:

 • passport or travel ID
 • proof that you can cover your course and living costs
 • proof of parental or guardian consent if you are under 18
 • proof of acceptance onto your course
 • proof of payment of healthcare surcharge

Depending on your country of origin, you may also need to have a tuberculosis test.

When you arrive in the UK, you may need to register your UK student visa with the police. You should receive information about whether you need to register in your UK student visa sticker or letter from the UK Home Office. You will also need to apply for a Biometric residence permit if you are staying in the UK for longer than 6 months.

Ne zaman başvurmalısınız?

You can apply for a Student Visa up to 6 months before your courses start. UK student visa processing times vary according to where you are applying from but generally you will receive a decision within 3 weeks if you are applying from outside the UK, and within 8 weeks if you are applying within the UK.

The General student visa length depends on the duration of your course and you can apply to extend it if you wish to stay in the UK to work or pursue further studies. The Child student visa is valid for the length of the course, up to a maximum of 6 years, and can be extended. The length of the short-term student visa cannot exceed the length of your course and cannot be extended.

İşlem süresi

3 Weeks

iş fırsatları

International students are allowed to work with studying in the UK, under certain conditions. The type of work that you can do will depend on what you are studying and if you will be working during the school term, or during breaks.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

The main reasons for student visa refusals are:

 1. Missing or incorrect documents;
 2. Failure to meet financial requirements;
 3. Incorrect document format.