Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde İspanya 2023

kurum sayısı: 281
  • Zürich
  • Barcelona

  Swiss School of Business Research , dünyanın her yerinden yenilikçi Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora dereceleri almak için başvuran öğrencilerimize İsviçre kalitesiyle akademik mükemmellik sunar. Öğrencilerin kültürlerarası çeşitliliği ve yenilikçi öğretim tarzlarını kutlayabilecekleri dinamik bir uluslararası ortamda büyüme ve gelişme için sayısız fayda ve fırsat sunuyoruz.

  • Madrid

  CUNEF, Madrid Topluluğu'nun 27 Mart 2019 tarihli 6/2019 sayılı Yasası ile tanınan özel bir üniversitedir. CUNEF Universidad ana ilham verici unsurları, öğretim ve araştırma uzmanlığı, mükemmellik ve uluslararasılaşmadır.

  • Madrid
  • Barcelona

  TwitchTv'deki yayınlar veya GitHub'daki uygulamaların sunumu gibi eğitim programı ile ilgili etkinliklerin organizasyonu ile birlikte yukarıda bahsedilen metodolojinin birleşimi, ITTI'nin iki temel ve özel özelliğini birleştirir: Bootcamps'imiz sayesinde üretici ve dolayısıyla, sektördeki kıyaslama olarak dikkate değer mesleki deneyimlerine ek olarak, söz konusu üreticiler tarafından akredite edilmiş ve onaylanmış bir öğretim ekibi sayesinde.

  • Salamanca

  1940 yılında doğan UPSA, İspanyol Piskoposluk Konferansı Üniversitesi'dir. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur ve her zaman açık ve kapsayıcı bir ruhla yürütülen günlük faaliyetinin özünü, kültürel görevi ve toplumsal ilerlemeye hizmet oluşturmaktadır.

  • Madrid

  ESIE , eğitim modelini esnek ve yenilikçi bir metodoloji ile yeniden icat etmek, kaynak ve zaman açısından daha da erişilebilir kılmak amacıyla kurulan seçkin CES Cardenal Cisneros'un işletme okulu olarak oluşturulmuştur.

  • Madrid

  Sonsuza dek hatırlayacağınız ödüllendirici bir deneyime hazır olun. EAE'de okumak, dünyanın dört bir yanından sınıf arkadaşlarınızla paylaştığınız, sınıf dışında sürekli uyaranlarla çevrili çok çeşitli etkinliklere katıldığınız dönüşümsel bir yolculuktur.

  • Madrid

  UNED , hem öğrenci sayısı hem de akademik teklif açısından İspanya'daki en büyük devlet üniversitesinin yanı sıra Avrupa'daki en büyük kampüstür ve 50 yıldır kendini bir çevrimiçi ve karma öğretim modeli aracılığıyla kaliteli Yüksek Öğrenimi evrenselleştirmeye adamıştır. sektöründe lider.

  • Madrid

  İndirim yapmadan veya müşterilerinizin peşine düşmeden satış hedeflerinize ulaşın. Hangi hataları yapıyor olabileceğinizi ve dünya çapında binlerce girişimci ve satıcı tarafından kullanılan satış metodolojisinin 7 adımını öğrenin.

  • Majadahonda

  Formato Educativo Business School , English Executive MBA programının özel limited şirket organizatörüdür. Çevrimiçi Platformu, kendi Metodolojisini ve öğretim kadrosunu sağlar. Educational Format, E-öğrenme eylemlerini ticarileştirir ve Yüksek Öğrenim çerçevesinde MBA ve Lisansüstü Seminerleri öğretir.

  • Miami
  • Madrid

  İşletme Fakültesi, AACSB International - The Association to Advance Collegiate Schools of Business tarafından dünya çapında akredite edilmiş seçkin işletme okullarının yüzde 5'i arasındadır. Kolej ayrıca lisans ve yüksek lisans programları ile fakülte araştırma üretkenliği için dünya çapındaki etkili sıralama kuruluşları tarafından yüksek puanlar alır.

  • Barcelona
  • Kuala Lumpur

  CodeOp , kadınlara, translara ve ikili olmayan (kadın+) kişilere yönelik kurslar sunan bir teknoloji okuludur. Teknoloji kültürünü değiştirmeye kendimizi adadık ve topluluğumuza kendi alanlarında lider olmaları için ihtiyaç duydukları desteği ve eğitimi sağlamaya odaklandık.

  • Barcelona

  Pere Tarrés Sosyal Eğitim ve Sosyal Hizmet Fakültesi, diğer on kurumla birlikte Ramon Llull Üniversitesi'ne entegre edilmiştir. Barselona merkezli Ramon Llull Üniversitesi (URL), hümanist ve Hristiyan değerlerden ilham alan ve bir kamu hizmeti gerçekleştirmeyi amaçlayan, kar amacı gütmeyen özel bir üniversitedir. URL'nin ana misyonu, toplumun ihtiyaçlarına cevap veren kaliteli, kişi merkezli eğitim sağlamaktır.

  • Godella

  MArch Valencia, farklı mimari ve tasarım programları sunan Avrupa Üniversitesi ile ilişkili bir Lisansüstü Okuldur. Öğretilen öğretim yöntemi, akademik ve profesyonel dünya arasındaki ilişkiye dayanır ve öğrencilerimizin mesleki başarı şansını artırmak amacıyla ikisi arasında köprüler kurmaya çalışır.

  • Madrid

  Advantere'yi destekleyen kurumların sağlamlığı ve prestijinden yola çıkarak amacı, kuruluşların ve toplumun bugün ve yarın ihtiyaç duyduğu liderlerin yönetimini ve eğitimini yeniden düşünmek ve tanımlamaktır. Amacı, gençlere ve profesyonellere birey olarak ve başkaları ve dünya için en iyi insanlar olarak gelişimlerinde eşlik etmektir. Bildiğimizden kökten farklı bir dünya, değişimin insanın uyum sağlama kapasitesini aştığı, henüz yazılmamış yeni kurallarla, hepimizin mutlaka onu daha adil, daha sürdürülebilir ve hatta daha iyi hale getirmeye kararlı olması gereken bir dünya. yeniden üretin.

  • Santander
  • Paris

  Pratik yapmak mükemmelleştirir derler. CESINE size profesyonellik ve aktif bir öğretmen eşliğinde kaliteli bir eğitim deneyimi sunuyoruz. Pragmatik pedagojimiz, iş dünyasına sorunsuz ve başarılı bir geçiş sağlar. Bu nedenle CESINE yöntemi, genç profesyonellerin yetiştirilmesindeki etkinliği ile ayırt edilir. Bu her zaman felsefemizin bir parçası olacaktır.