Keystone logo

Ders çalışma Yasa içinde İsrail 2023

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  644
 • kamu hizmetleri payı

  79
 • internet aboneliği

  29
 • Yerel taşıma

  64

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  16
 • sinema bileti

  13
 • Bir bardak yerel bira

  9

İsrail hakkında

Akdeniz 'ın güneydoğu kıyısında Batı Asya'da bulunan, İsrail'in birkaç ülke ile sınır paylaşan ve Lübnan, Ürdün, Mısır ve Suriye dahil olmak üzere devletler. Politik ve etnik, İsrail Demokratik ve Yahudi devleti olarak kendisine gelir. İsrail 'ın en kalabalık şehri Kudüs ve Tel Aviv ülke olan' ın finans merkezi. İsrail 'ın hükümeti parlamenter sisteme ve Başbakan tarafından kontrol edilen bir temsili demokrasi. Diğer gelişmiş ülkeler arasında en dayanıklı ekonomisi olarak kabul edilir ekonomisi ve var - İsrail Arasında 'İsrail . Başarılarını yüksek yaşam beklentisi, büyük ekonomisi ve yaşam istisnai standartlar, İsrail hakkında temel bilgiler Ortadoğu'da en iyi kabul' Ayrıca geliştirme ve araştırma merkezi yatırımlarında bir numara sırada yer. - İsrail 'ın sanayi ve tarım sektörlerinde kapsamlı büyüme bu ülkenin çoğunlukla kendi kendine yeterli gıda üretimi açısından haline sağladı.- İsrail güneş enerjisi geliştirme dünyaya öncülük ve ayrıca jeotermal enerji ve su tasarrufu liderdir. - İsrail rutin su sıkıntısı yaşanıyor çünkü. onlara dünya birini yapan bir çok gelişmiş su teknolojisi endüstrisi var 'su tasarrufu teknikleri ve su geri dönüşüm önde gelen uzmanlarından. İsrail ' bazı yönleri s Hukuk Sistemi Taklit Batı tarzı hukuk sistemlerini, İsrail 'in hukuk sistemi İngiliz ve Osmanlı egemenliği altında gelişen tarihsel ve dinsel hukuk ilkelerinin bir melez öncelikle. "Knesset " tüzük ve "İsrail'in Temel Kanunları " daha hukuk ve siyasi emsal doğrulanmıştır İsrail 'ın yasalarına temelini destek. Son zamanlarda, İsrail mahkemeleri Kanadalı ve Amerikalı hukuk ziyade Kıta hukuk özelliklerini sergileyen edilmiştir.İsrail 'ın Mahkemesi Yapısı ve Hukuk Sistemi Yargıtay, ilçe mahkemeleri ve sulh ' mahkemeleri Yargıtay ülkenin en yüksek mahkemesi olarak mevcut, İsrail 'ın genel mahkeme sistemini içermektedir. İsrail ayrıca, dini, emek ve askeri adalet sorunları ile başa "özel " mahkemeler vardır. Bu mahkemeler bazı karmaşık durumlarda Yargıtay tarafından sınırlı dikkate alabilirsiniz temyiz mahkemeleri tabidir. Ilçe mahkemeleri ve sulh kendi ilçeleri üzerinde iktidar ile, Nazareth, Tel-Aviv, Beer-Sheva, Kudüs ve Hayfa: İsrail beş adli ilçeleri vardır. Bu yargı ilçelerde dışında herhangi eylemler Kudüs Bölge Mahkemesi aktarılır.

İsrail yılında eğitim alın

Yasal İsrail'de avukatlık için İsrail'de Hukukçular, sen Avukatlar Odasının resmi üyesi olmanız gerekir. Avukatlar Odası'nda kabul için gerekli şartlar şunlardır: - kabul edilmiş bir yasa kurumundan mezun - Eğitim İsrail 'ın Bakanlığı tarafından tanınan bir üniversite hukuk fakültesinden mezun - En az 23 yaşında olan İsrail mukimi olmalı İsrail dışında tanınmış bir hukuk kurumundan mezun - - Adalet Bakanı Odası dahil olmak üzere, aynı zamanda İsrail vatandaşı olmalıdır İsrail savunucuları Hakimler Odası tarafından verilen geçti muayene ve gerekli niteliklere sahip - staj yılını dolduran Has Avukatlar. Hakimi veya bölge mahkemesi yargıcı pozisyonlar için dikkate alınması gereken istediğiniz Avukatlar yasanın bazı alanında en az yedi yıl uygulanan olmalıdır. İsrail İsrail'de Hukuk Lisans birkaç hukuk okulları vardır Kazanç.Bu yasa okulları giren öğrenciler akredite bir yüksek öğretim tesis mükemmel notlarının kanıt ve bir lisans veya ön-hukuk diploması, olmalıdır. Ayrıca, öğrenciler Psikometrik Giriş sınavına girmeleri gerekir ve bir hukuk programına kabul edilmeden önce sınav 600 puan almak. Prospektif avukatları tarafından kazanılan derece LLB (Hukuk Lisans), LLM (Hukuk Yüksek Lisans) ve Hukuk Doktora içerir. İsrail'de hukuk diploması elde etmek için gereken zaman ABD ve Avrupa standartlarına karşılaştırılabilir -. Beş altı yıl arasında böyle patent yasası veya diğer özel alan, ders gibi uluslararası öğrenciler tarafından incelenen kanun türüne bağlı Öğrenim Giderleri Geleneksel yasal derslerin önemli ölçüde daha yüksek olabilir. Bir kez daha, ders, bir hukuk fakültesine diğer değişebilir.

Visa Requirements

A/2 visa - This visa is granted to those who wish to come to Israel to study at an accredited institution.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Student Visa (A/2 visa)

Fiyat ve para birimi

USD 50

The application fee for a student visa to Israel depends on your country of residence and is subject to change at any time. The fee can be around 40-50 USD.

Vize için kimler başvurabilir?

It is mandatory that all international students participating in programs of one semester or longer secure a Student Visa (A-2) before arriving in Israel.

The student visa is granted to those who want to study in the elementary and high schools, academic institutions and yeshivot and youth institutions of the Jewish Agency.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

Israeli Consulate or Embassy of Israel

You must appear in person at your local Israeli Consulate or Embassy of Israel prior to your arrival to obtain a student visa.

İnternet sitesi:

Başvuru nasıl yapılır?

The applicant for an Israeli student visa typically needs to provide the following:

 • Completed and signed application for a visa to enter Israel. You can download the application form here: http://www.mfa.gov.il/MFA_Graphics/MFA%20Gallery/Consular%20forms/EntryVisa.pdf
 • Passport (must be valid beyond one year from the date of the intended visit).
 • Two passport pictures.
 • Original letter of acceptance for study at a recognized educational institution in Israel.
 • Statement from the bank showing that you have the funds to support the stay in Israel while you are a student (Bank statement from the past three months).
 • Roundtrip airline tickets OR payment of next school year in the states (in the case of an exchange student).
 • Bank statement of the last 3 months.
 • You may need to provide your original birth certificate

Ne zaman başvurmalısınız?

Apply for a student visa soon after you receive the official letter of acceptance from your hosting Israel educational institute.

The visa is valid for up to one year (and allows many entries to the country) and can be extended in the Population Authority office for an additional period.

İşlem süresi

iş fırsatları

A/2 Visa holders are not allowed to work in Israel.

Under certain conditions, A/2 visa holders who are eligible to make aliya under the Law of Return may work part-time.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

Your visa application may be rejected if you are not able to show proof of the required funds, or if you provide incorrect or incomplete documents.