Keystone logo
İsrail

Ders çalışma Yasa içinde İsrail 2024

İsrail yılında eğitim alın

Yasal İsrail'de avukatlık için İsrail'de Hukukçular, sen Avukatlar Odasının resmi üyesi olmanız gerekir. Avukatlar Odası'nda kabul için gerekli şartlar şunlardır: - kabul edilmiş bir yasa kurumundan mezun - Eğitim İsrail 'ın Bakanlığı tarafından tanınan bir üniversite hukuk fakültesinden mezun - En az 23 yaşında olan İsrail mukimi olmalı İsrail dışında tanınmış bir hukuk kurumundan mezun - - Adalet Bakanı Odası dahil olmak üzere, aynı zamanda İsrail vatandaşı olmalıdır İsrail savunucuları Hakimler Odası tarafından verilen geçti muayene ve gerekli niteliklere sahip - staj yılını dolduran Has Avukatlar. Hakimi veya bölge mahkemesi yargıcı pozisyonlar için dikkate alınması gereken istediğiniz Avukatlar yasanın bazı alanında en az yedi yıl uygulanan olmalıdır. İsrail İsrail'de Hukuk Lisans birkaç hukuk okulları vardır Kazanç.Bu yasa okulları giren öğrenciler akredite bir yüksek öğretim tesis mükemmel notlarının kanıt ve bir lisans veya ön-hukuk diploması, olmalıdır. Ayrıca, öğrenciler Psikometrik Giriş sınavına girmeleri gerekir ve bir hukuk programına kabul edilmeden önce sınav 600 puan almak. Prospektif avukatları tarafından kazanılan derece LLB (Hukuk Lisans), LLM (Hukuk Yüksek Lisans) ve Hukuk Doktora içerir. İsrail'de hukuk diploması elde etmek için gereken zaman ABD ve Avrupa standartlarına karşılaştırılabilir -. Beş altı yıl arasında böyle patent yasası veya diğer özel alan, ders gibi uluslararası öğrenciler tarafından incelenen kanun türüne bağlı Öğrenim Giderleri Geleneksel yasal derslerin önemli ölçüde daha yüksek olabilir. Bir kez daha, ders, bir hukuk fakültesine diğer değişebilir.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  517
 • kamu hizmetleri payı

  68
 • internet aboneliği

  25
 • Yerel taşıma

  56

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  14
 • sinema bileti

  11
 • Bir bardak yerel bira

  7

İsrail hakkında

Akdeniz 'ın güneydoğu kıyısında Batı Asya'da bulunan, İsrail'in birkaç ülke ile sınır paylaşan ve Lübnan, Ürdün, Mısır ve Suriye dahil olmak üzere devletler. Politik ve etnik, İsrail Demokratik ve Yahudi devleti olarak kendisine gelir. İsrail 'ın en kalabalık şehri Kudüs ve Tel Aviv ülke olan' ın finans merkezi. İsrail 'ın hükümeti parlamenter sisteme ve Başbakan tarafından kontrol edilen bir temsili demokrasi. Diğer gelişmiş ülkeler arasında en dayanıklı ekonomisi olarak kabul edilir ekonomisi ve var - İsrail Arasında 'İsrail . Başarılarını yüksek yaşam beklentisi, büyük ekonomisi ve yaşam istisnai standartlar, İsrail hakkında temel bilgiler Ortadoğu'da en iyi kabul' Ayrıca geliştirme ve araştırma merkezi yatırımlarında bir numara sırada yer. - İsrail 'ın sanayi ve tarım sektörlerinde kapsamlı büyüme bu ülkenin çoğunlukla kendi kendine yeterli gıda üretimi açısından haline sağladı.- İsrail güneş enerjisi geliştirme dünyaya öncülük ve ayrıca jeotermal enerji ve su tasarrufu liderdir. - İsrail rutin su sıkıntısı yaşanıyor çünkü. onlara dünya birini yapan bir çok gelişmiş su teknolojisi endüstrisi var 'su tasarrufu teknikleri ve su geri dönüşüm önde gelen uzmanlarından. İsrail ' bazı yönleri s Hukuk Sistemi Taklit Batı tarzı hukuk sistemlerini, İsrail 'in hukuk sistemi İngiliz ve Osmanlı egemenliği altında gelişen tarihsel ve dinsel hukuk ilkelerinin bir melez öncelikle. "Knesset " tüzük ve "İsrail'in Temel Kanunları " daha hukuk ve siyasi emsal doğrulanmıştır İsrail 'ın yasalarına temelini destek. Son zamanlarda, İsrail mahkemeleri Kanadalı ve Amerikalı hukuk ziyade Kıta hukuk özelliklerini sergileyen edilmiştir.İsrail 'ın Mahkemesi Yapısı ve Hukuk Sistemi Yargıtay, ilçe mahkemeleri ve sulh ' mahkemeleri Yargıtay ülkenin en yüksek mahkemesi olarak mevcut, İsrail 'ın genel mahkeme sistemini içermektedir. İsrail ayrıca, dini, emek ve askeri adalet sorunları ile başa "özel " mahkemeler vardır. Bu mahkemeler bazı karmaşık durumlarda Yargıtay tarafından sınırlı dikkate alabilirsiniz temyiz mahkemeleri tabidir. Ilçe mahkemeleri ve sulh kendi ilçeleri üzerinde iktidar ile, Nazareth, Tel-Aviv, Beer-Sheva, Kudüs ve Hayfa: İsrail beş adli ilçeleri vardır. Bu yargı ilçelerde dışında herhangi eylemler Kudüs Bölge Mahkemesi aktarılır.

Vize gereklilikleri

A/2 vizesi - Bu vize, akredite bir kurumda okumak için İsrail'e gelmek isteyenlere verilir.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Öğrenci Vizesi (A/2 vizesi)

Fiyat ve para birimi

USD 50

İsrail'e öğrenci vizesi için başvuru ücreti, ikamet ettiğiniz ülkeye bağlıdır ve herhangi bir zamanda değişebilir. Ücret 40-50 USD civarında olabilir.

Vize için kimler başvurabilir?

Bir sömestr veya daha uzun süreli programlara katılan tüm uluslararası öğrencilerin İsrail'e gelmeden önce Öğrenci Vizesi (A-2) almaları zorunludur.

Yahudi Ajansına bağlı ilkokul ve liselerde, akademik kurumlarda ve yeşivot ve gençlik kurumlarında okumak isteyenlere öğrenci vizesi verilmektedir.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

İsrail Konsolosluğu veya İsrail Büyükelçiliği

Öğrenci vizesi almak için varıştan önce yerel İsrail Konsolosluğuna veya İsrail Elçiliğine bizzat gitmeniz gerekir.

İnternet sitesi:

Başvuru nasıl yapılır?

İsrail öğrenci vizesi için başvuran kişinin genellikle aşağıdakileri sağlaması gerekir:

 • İsrail'e girmek için vize başvurusu tamamlandı ve imzalandı. Başvuru formunu buradan indirebilirsiniz: http://www.mfa.gov.il/MFA_Graphics/MFA %20Gallery/Consular% 20forms/EntryVisa.pdf
 • Pasaport (istenen ziyaret tarihinden itibaren bir yıldan fazla geçerli olmalıdır).
 • İki pasaport fotoğrafı.
 • İsrail'de tanınmış bir eğitim kurumunda okumak için orijinal kabul mektubu.
 • Öğrenciyken İsrail'de kalmanızı destekleyecek paraya sahip olduğunuzu gösteren banka beyanı (Son üç aya ait banka ekstresi).
 • Gidiş-dönüş uçak biletleri VEYA eyaletlerde bir sonraki okul yılı için ödeme (değişim öğrencisi olması durumunda).
 • Son 3 aya ait banka hesap özeti.
 • Orijinal doğum belgenizi sağlamanız gerekebilir

Ne zaman başvurmalısınız?

Ev sahibi İsrail eğitim kurumundan resmi kabul mektubunu aldıktan hemen sonra öğrenci vizesi için başvurun.

Vize bir yıla kadar geçerlidir (ve ülkeye birçok girişe izin verir) ve Nüfus İdaresi ofisinde ek bir süre uzatılabilir.

İşlem süresi

iş fırsatları

A/2 Vizesi sahiplerinin İsrail'de çalışmasına izin verilmez.

Geri Dönüş Yasası kapsamında aliya yapma hakkı bulunan A/2 vize sahipleri belirli koşullar altında kısmi süreli çalışabilirler.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

Gerekli fonların kanıtını gösteremezseniz veya yanlış veya eksik belgeler sunarsanız, vize başvurunuz reddedilebilir.