Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Kıbrıs Cumhuriyeti 2023

kurum sayısı: 31
  • Nicosia

  Philips Üniversitesi, entelektüel açıdan teşvik edici ve zorlu lisans ve lisansüstü eğitim programları sunan dinamik bir kurumdur. Philips University'nin programları dengeli, anlamlı ve öğrencilere yardımcı olur. Üniversite öğretim üyeleri, öğretim ve araştırma mükemmelliği ve öğrenci öğrenimine bağlılık kanıtı ile programları sunar.

  • Nicosia

  University of Cyprus kendisini Avrupa Yüksek Öğreniminde Uluslararası Bilimsel Tanınma sağlayan, Rekabetçi Programlar sunan ve daha geniş Avrupa - Akdeniz Bölgesi'nde bir Mükemmellik Merkezi haline gelen Öncü Araştırma Kurumu olarak kurmayı hedeflemektedir.

  • Egkomi

  Cyprus Maritime Academy (CyMA), Kıbrıs'ta üç Yeterlilik Sertifikası sunan ilk Denizcilik Akademisidir. CyMA, tamamı Ticari Gemicilik Departmanı tarafından onaylanmış olan Seyrüsefer İzleme (Denizcilik Bilimi) Görevlisi, Mühendislik İzleme Sorumlusu (Deniz Mühendisliği) ve Elektroteknik Görevlinin (Deniz Elektro-teknolojisi) Yeterlilik Sertifikalarını sunar. Ulaştırma, Haberleşme ve İşler Bakanlığı.

  • Nicosia

  Intercollege , batı eğitimindeki en iyi unsurları, kalite standartlarını ve uluslararası felsefeyi öğrencileri için gerçek bir özenle birleştiren bağımsız, karma eğitim veren, fırsat eşitliği sunan bir yüksek öğretim kurumudur. Lefkoşa'da bulunan Intercollege , çeşitli akademik, profesyonel ve mesleki eğitim programları sunan küresel bir eğitim merkezi haline gelmiştir.

  • Paphos

  Neapolis Üniversitesi'ndeki Uzaktan Öğrenim Birimi (DLU), öğrencilere çağdaş uzmanlık alanlarında lisansüstü eğitim programları sunan bir platform için en modern elektronik teknolojiyi kullanır. DLU'nun amacı, Üniversite öğrencilerini ve akademisyenlerini hem uzun süreli hem de kısa süreli uzaktan eğitimde desteklemektir. DLU'nun temel felsefesi, bilgiye erişimde eşitliği sağlamak ve Üniversitemizdeki her öğrencinin ihtiyaçlarına saygı duymaktır. Vizyonumuz, benzer eğitim programları sunan tüm üniversiteler için uzaktan eğitimde prototip olacak bir ünite oluşturmaktır.

  • Turkish Republic of Northern Cyprus

  Final International University (FIU), Türkiye'nin önde gelen eğitim markası olan Final Education Institutions ile Kuzey Kıbrıs turizm sektörünün önde gelen operatörü DMG-Akgünler Group ortaklığıyla 2015 yılında Kuzey Kıbrıs'ın Girne bölgesinde kurulmuştur.

  • Ozanköy

  Cyprus Science University , uluslararası alanda hızla büyümekte ve şu anda Kuzey Kıbrıs'ta Asya, Avrupa ve Afrika'dan 23 ülkeden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Kurumumuz, modern teknoloji laboratuarları ve eğitim tesisleri ile donatılmış olduğundan, eğitim fırsatları rakipsizdir. Cyprus Science University , öğrencilerimize sadece teorik bilgilerini değil, pratik deneyimlerini de genişletme fırsatları sunuyoruz. Tüm Uluslararası Öğrenciler, Cyprus Science University yüksek lisans dersleri okurken% 50 burs hakkına sahiptir.

  • Aglantzia
  • Limassol

  CIIM - Cyprus International Institute of Management 1990 yılında bir grup işletme lideri ve dünyanın en iyi işletme okullarından bazılarını temsil eden önde gelen akademisyenlerden oluşan bir ekip tarafından kurulan uluslararası bir işletme okuludur. Amacımız, lisansüstü yönetim eğitiminde konumlarına bakılmaksızın en iyi öğretmenlerden yararlanmak ve yeteneklerini ve deneyimlerini Kıbrıs'ta kullanılabilir hale getirmektir.

  • Larnaca

  Unicaf, Birleşik Krallık, ABD, Avrupa ve Afrika'daki saygın üniversitelerle çalışan, yetersiz hizmet verilen pazarlara uygun fiyatlı ve kaliteli yüksek öğretim sağlayan lider çevrimiçi platformdur.

  • Famagusta

  Cyprus West University , 2015 yılında kurulmuş ve Kuzey Kıbrıs'ta bulunmaktadır. Bir yükseköğretim kurumu olarak, Akdeniz'in tarihi ve kültürel merkezi olan Kıbrıs'ın çağdaş yönünü simgelemektedir.

  • Nicosia

  The Cyprus Institute , Kıbrıs'ın başkenti Lefkoşa'da bulunan uluslararası bir araştırma kuruluşudur. Uluslararası alanda tanınan bir Mütevelli Heyeti tarafından yönetilen Kıbrıs Araştırma ve Eğitim Vakfı çatısı altında faaliyet göstermektedir. Misyonu, Doğu Akdeniz ve Ortadoğu bölgesi için bölgesel uygunluk ve küresel öneme sahip konulara değinen bir bilim, teknoloji ve inovasyon merkezi olarak hizmet vermektir.

  • Paphos

  Kıbrıs'taki Neapolis Üniversitesi, 2010 yılından bu yana Kıbrıs adasının batı kıyısındaki büyüleyici Baf kasabasının kalbinde faaliyet gösteren, hem Yunanca hem de İngilizce lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunan genç ama dinamik, hızlı büyüyen bir üniversitedir. . Kıbrıs'taki Neapolis Üniversitesi'ne kaydolmak, öğrencileri yüksek standartlı, teşvik edici ve keyifli bir ortama sokar. Neapolis'in en büyük avantajı, çoğu Avrupa ve Amerika Üniversitelerinde öğretim ve araştırma yapmak konusunda önemli deneyime sahip olan fakültesinin kalitesi ve bağlılığıdır. Böyle bir fakülteye ve iddialı bir stratejiye dayanarak, hızla Kıbrıs'taki en iyi özel üniversitelerden biri haline geliyor.

  • Amsterdam
  • Famagusta

  Hayalperestler ve yapıcılar için bir üniversite. Yeni nesil, küresel teknoloji yeteneği için bir üniversite. Geleceğinize başlamak için bir üniversite.

  • Manchester
  • Accra
  • Budapest
  • + 62 daha fazla

  World-class university preparation qualifications designed by universities for international students to succeed at university.

  • Strovolos

  Günümüzün küresel ekonomisindeki zorluklar çok büyük ve sürekli gelişiyor. Bu nedenle, iş alanında yüksek öğrenim derecesi/sertifikasını takip eden öğrenciler her zamankinden daha mantıklı. CBS, programları aracılığıyla, öğrencilerimizi modern bir liderin nitelikleriyle donatmak için bir dizi akademik ve akademik olmayan deneyim sunar.