Keystone logo
Kırgızistan

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Kırgızistan 2024

kurum sayısı: 9
  • Bishkek, Kırgızistan

  ALA-TOO INTERNATIONAL ÜNİVERSİTESİ, internet ve modern interaktif yazı tahtaları ile donatılmış sınıflar ve laboratuarlar ile beş bloktan oluşmaktadır. AIU'da dört fakülte, üç enstitü ve 16 bölüm bulunmaktadır. Ana öğretim dili İngilizcedir. Rusça, Kırgızca ve Türkçe yardımcı dillerdir.

  • Jalal-Abad, Kırgızistan

  Jalal-Abad Devlet Üniversitesi, aşağıdaki alanlarda yüksek öğrenim sağlamak üzere tasarlanmış bir kamu kurumudur: elektronik, enerji; inşaat; Eğitim; tarımsal sanayi kompleksi. Üniversite, erdemli ideallerin teşvik edilmesine ve tam kişilik eğitim kavramına büyük önem vermektedir.

  • Bishkek, Kırgızistan

  Kyrgyz National University , Kırgızistan'da bulunan bir devlet yüksek öğretim kurumudur. Kırgız Cumhuriyeti'nin en eski ve en büyük Yüksek Öğretim Kurumudur. Üniversitenin ana kampüsü, Kırgızistan'ın başkenti olan Bişkek'te bulunmaktadır.

  • Bishkek, Kırgızistan

  Kyrgyz National Agrarian University , Kırgızistan'da bulunan bir devlet yüksek öğretim kurumudur. Ana kampüs, Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'in kalbinde yer almaktadır. Kyrgyz National Agrarian University , Kırgızistan'ın en iyi 20 üniversitesi arasında güvenle yer alıyor.

  • Bishkek, Kırgızistan

  Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi kurulduğu günden bu yana Türki Cumhuriyetler arasında nitelikli eğitim çalışmaları yürütmeyi öncelikli görevleri arasında görmüştür. Üniversitemiz, çağdaş ve çağdaş bir eğitim sistemiyle donatılmış, ortak bir anlayışla Türk gençliğinin bilinçli, kendine yeten, sorumlu bireyler yetiştirmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

  • Bishkek, Kırgızistan

  I. Razzakov'un ( KSTU Kyrgyz State Technical University , Kırgızistan mühendislik eğitiminin amiral gemisidir. Üniversite, cumhuriyetimiz için yakın ve yurtdışında çeşitli alanlarda yüksek nitelikli uzmanlar hazırlamaktadır.

  • Bishkek, Kırgızistan

  Kyrgyz Economic University , M. Ryskulbekov'un adını taşıyan, ülkemizde FTSST'den (Frunze Sovyet Ticaret Okulu) Üniversiteye dönüşen tek eğitim kurumudur. Üniversitemiz, Kırgız Cumhuriyeti'nin modernize edici yüksek öğrenim sisteminin liderlerinden biridir.

  • Bishkek, Kırgızistan

  University Of Central Asia ( UCA ) özel, kar amacı gütmeyen, laik bir üniversitedir. University Of Central Asia misyonu, University Of Central Asia sosyal ve ekonomik gelişimini teşvik etmektir.

  • Bishkek, Kırgızistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...