Keystone logo

Ders çalışma Yasa içinde Kanada 2023

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  652
 • kamu hizmetleri payı

  45
 • internet aboneliği

  63
 • Yerel taşıma

  76

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  9
 • sinema bileti

  11
 • Bir bardak yerel bira

  5

Kanada hakkında

Kanada büyük bir ülkedir 'ın günlük hayatın en yönlerini modern olduğunu. ülke, dünyada alanına göre ikinci büyük, Amerika Birleşik Devletleri tarafından güneyde sınırlanmıştır. Dünyanın en zengin ülkelerinden biri olarak, bölge belki modern, farklı bir ülkede avukatlık isteyenler için en ilginç seçeneklerden biridir. Kanada, İngilizce ve Fransızca konuşan ülke, kendi ufuklarını genişletmek ve kendi hukuk derecesi elde etmek isteyen eğitim seyahat için fırsat sunuyor. Kanada hakkında Temel Bilgiler - Kanada başkenti Ontario eyaletinde bulunan Ottawa, olduğunu. - İngilizce ve Fransızca - Kanada iki resmi dili vardır. Yüzde 20 Fransız konuşurken Kanadalıların yaklaşık yüzde 60 İngilizce konuşur. Yaygın nedeni çok kültürlü çeşitliliğin yüksek seviyesine Kanada'da konuşulan diğer diller Almanca Kanton, Pencap ve İtalyan.- Quebec hukuk sistemi Fransız hukuk tarafından desteklenen sivil yasaların bir sisteme dayanmaktadır; Kanada kalanı İngilizce ortak hukuk sistemine bağlıdır. - Kanada, toplam kara yaklaşık sekiz yüzde kapsayan yaklaşık iki milyona göl bulunur. - Akçaağaç yaprağı Kanada 'ın milli sembol ve ülke üzerinde belirgin görüntülenen' olduğunu s bayrağı. - Kanada Kraliyet (halk dilinde "Mounties " denir) Atlı Polisi Kanada onlar devriye alanı olarak dekore ata binme için bilinen bir ulusal ve federal polis gücü hem de. Kanada'da Hukuk Sistemi Nedir? Kanadalı hukuk sistemi İngiliz ortak hukuk sistemi üzerine inşa edilmiştir. Kanada zamanlar İngiltere'nin bir kolonisi olduğu için, bu zaman diliminde etkilerinden birçok Kanada 'ın farklı hukuk sistemi mevcuttur. Bu iki yargı sistemi ve kamu ve özel hukuk mevcut bileşenleri vardır.Federal hükümet çoğu yasalar il kurallarından etkilenen ise hukukun belirli alanlar üzerinde yargı yetkisine sahiptir. Ülke 'ın anayasa yüce yasadır. Kanada çok İngiltere'de mevcut ne gibi bir meclis vardır. De mevcut bir temyiz süreci var.

Kanada yılında eğitim alın

Kanada'da Hukuk Lisans Nedir? Kanada'da bir avukat olmak için, bireylerin uygun eğitim biçimlerde kayıt ve eğitim istenilen düzeyde elde edilinceye kadar bir dizi program ile çalışmak gerekir. Çoğu durumda, Kanada'da hukuk derecesi üniversite programı içinde tamamlanması yaklaşık dört yıl sürecek. Ayrıca en azından elde etmek Kanunlar lisans derecesi ihtiyacınız olacak ve o 'ın tanınmış bir hukuk okuldan gelmelidir. Yasa eğitim süreci pratik kullanım için eğitim almak dayanmaktadır biridir. Öğrenciler, SON testi için oturup öğrenci bu alanda çalışmak için Kanadalı hukuk bileşenleri tam bir anlayış vardır sağlayan bir test gerekir. Kanada'da bir hukuk diploması almak isteyenler için Kanada'da Kanunu Yükseköğretim, iyi haber bunu yapmak mümkün olmasıdır. Birçok Kanadalı hukuk okulları ve çoğu kayıt için uluslararası öğrenciler için izin veriyoruz.Bu dikkate önce olsa, bireyler sana ne odaklanmalıdır 'll öğrenirler. Birincisi, Kanada saygın hukuk fakültelerinin içine almak için rekabet var. Bu nedenle, bireyler yüksek not ortalaması ve en iyi okullar için layık bir seçenek olarak kendilerini ispat etmek gerekir. SON öğrencileri hukuk fakültesine girmek için olması için gerekli olan bazı becerileri ölçmek için alınan bir standart testtir. Genellikle öğrenci düşünülmelidir olmadığını belirlemek için bir kriter olduğunu. Toplum katılımı, kişisel ifadeler ve iş deneyimi tüm öğrenci kabul edip etmeyeceğini okula katkıda bulunabilir.Öğrenci kaydedildikten sonra, o 'ın çok sayıda hukuk okulları, Bunlardan bazıları McGill Üniversitesi, Montreal Üniversitesi, Manitoba Üniversitesi, British Columbia Üniversitesi ve dahil ülkenin her eğitim dört yıl tamamlayacak özel hukuk okulları var hepsi Queen 's Üniversitesi, Hukuk Fakültesi çağırdı. Öğrenciler okulun ihtiyaçlarını geçmek için gerekli tüm kredi elde, hukuk fakültesinde eğitimini tamamlayacak. Sonra, o Bar sınavına gerekir. Bu Kanadalı Barosu tarafından yönetilen çok zor bir yasa testidir. Aynı zamanda arka plan kontrolleri gerektirir. Öğrenciler ülkede pratik bir lisans için bu testi geçmek zorundadır. Ülkede hukukun geleceğine baktığımızda, ülkenin iyi eğitimli ve adanmış avukatlar için artan bir ihtiyaç vardır.Okulun bu tür kayıt isteyen uluslararası öğrenciler için, iyi haber sayısız program seçenekleri olmasıdır. Bu programlara kayıt için öğrenci vizesi almak önemlidir, ancak üniversite öğrencisi kendisi bu gerekli belgeleri ulaşmak için yardımcı olabilir.

Visa Requirements

In order to study in Canada longer than 6 months, you need to obtain a Canadian study permit, which serves as a Canadian student visa for the duration of your stay.

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Canadian study permit

Fiyat ve para birimi

CAD 150

Vize için kimler başvurabilir?

Most foreign nationals must apply for a study permit. A study permit, once issued, allows a foreign national to study in Canada at an approved institute for the duration of the specified course or program. In some cases, you do not require a study permit to go to school in Canada:

 1. If the course or program you intend to study is less than 6 months in duration.
 2. If you are a family member or staff of a foreign representative to Canada.
 3. If you are a member of a foreign armed force. However, you will still need an Electronic Travel Authorization (eTA) to fly to Canada.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

Online/paper application

You can apply for a Canadian study permit either online or through a paper application, which can be obtained from the Citizenship and Immigration Canada (CIC) website.

İnternet sitesi:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

Başvuru nasıl yapılır?

1. You must first obtain a standardized letter of acceptance from a recognized higher education provider.

2. The next stage is to get a Canadian student visa application package, either from the CIC website (http://www.cic.gc.ca) or by contacting your local visa office, or the Canadian embassy or consulate in your home country.

3. In order to get your application package, you’ll need to answer a few questions about yourself on the CIC website. These questions will determine whether you are eligible to apply online for a Canadian student permit, and what documents you’ll need to provide. If you are found eligible, you will receive a personal checklist code, valid for 60 days, which you will need in order to submit your application online. Make sure to print out the page containing your code for future reference. The page will also include an application guide, an estimated tuition fee amount, a list of documents you will need to submit with your application, and guidelines for your next steps.

4. When you are ready to apply, create a MyCIC account, where you will enter your personal checklist code. You will then receive your personal document checklist which allows you to upload and send your documents to CIC.

5. Once you have your documents and application form ready and have paid your fees, you can submit your completed application to CIC.

6. Some applicants may have to attend an interview at their local visa office.

7. When your application is approved, you’ll receive a letter of introduction, while students from countries that require an Electronic Travel Authorization (eTA) and/or a temporary residence visa will be issued these if required. The eTA will be linked to your passport. It is important that you travel with the passport you used when you applied for your study permit. The eTA will be valid for five years or until your passport expires, whichever comes first.

8. Present these along with your passport, proof of your finances and your letter of acceptance (and any other documents that you’ve been advised to take) to the Canada Border Services Agency (CBSA) in Canada, who will then issue your Canadian study permit and allow you access into Canada. The required documents for the student visa in Canada include:

 • Completed application form;
 • The original letter of acceptance from the university;
 • A valid passport/travel document, which also allows you to return to your home country. If you live in the U.S.A., this is not necessary;
 • Two recent passport-size photographs, with specifications of name and date of birth on the back;
 • Proof of financial support during your studies that represent: tuition fee + 833 CAD/month (for all provinces, except Quebec) or tuition fee + 917 CAD/month (Quebec);
 • A letter of explanation;
 • If you intend to study in Quebec, you will also need a Certificat d’acceptation du Québec, English and French translations for your document, a statement from the translator, and a certified copy of the original documents;
 • Proof that you paid the study permit fee (150 CAD).

Ne zaman başvurmalısınız?

Processing times vary. It depends on the type of application you submit, and where it is processed. Paper applications typically take about twice as long as online applications. It’s always recommended to check the processing times well in advance: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

Once you have a Canadian study permit, you can apply to renew it from within Canada if you decide to continue your studies.

İşlem süresi

iş fırsatları

You can work on or off-campus for up to 20 hours during university semesters and full-time during breaks such as the winter or summer holidays, without the need for a work permit. To qualify, you must have a valid study permit and be a full-time student. You will also need a Social Insurance Number (SIN) from Service Canada to work in Canada or to receive benefits and services from government programs. Your study permit will become invalid 90 days after you have completed your study program, so you’ll need to acquire a post-graduation work permit if you want to stay in Canada after your studies and seek work. This is valid for three years.

Haftalık saat

20

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

A Canadian student visa may be refused if the visa officer suspects that the applicant’s purpose in going to Canada was misrepresented - if a course of study was not the real reason an individual was applying. Even more probable, the proof of funds provided may be insufficient for the expected expenses of tuition, food, rent, etc, or may not be clearly adequate for a claimed course of studies.