Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Kanada 2023

kurum sayısı: 301
  • Madison
  • Teaneck
  • Vancouver
  • + 2 daha fazla

  New Jersey'deki en büyük özel üniversite olan FDU, kar amacı gütmeyen, mezhep dışı, çok kampüslü bir kurumdur. 1942'de kurulan FDU, 1948'de dört yıllık statü ve 1956'da üniversite olarak onay aldı. Üniversite, eczacılık, hemşirelik uygulamaları, klinik psikoloji ve okul psikolojisi doktora programları dahil olmak üzere 100'ün üzerinde lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır; ve AACSB tarafından akredite edilmiş bir işletme okulu. Derece programları iki New Jersey kampüsünde ve ABD dışındaki iki FDU lokasyonunda sunulmaktadır: İngiltere'de Oxfordshire'daki Wroxton College ve Kanada, British Columbia'daki Vancouver Kampüsü.

  • Olds

  Bir tarım ve ev ekonomisi okulu olarak başlangıcından bu yana, Olds College program tekliflerini genişletti ve yıllar içinde daha fazla kariyer odaklı programlar sunmak için büyüdü. Aşçılık ve dikiş dersleri, ünlü Moda programımıza dönüştü, makine dersleri, Tarım ve Ağır İş Mekaniği programları ve tarım becerileri, Tarım Yönetimi ve Bahçe Bitkileri programlarımıza dönüştü.

  • Winnipeg

  Winnipeg, Manitoba, Kanada'da bulunan Booth University College, Kurtuluş Ordusu'nun toplumun en savunmasız ihtiyaçlarını karşılama konusundaki 156 yıllık tarihine dayanan bir Hıristiyan kurumudur. Sosyal adalete derinden bağlı olarak, Hıristiyan inancını ve titiz bursu hizmet tutkusuyla harmanlıyoruz. Öğrenmeye yaklaşımımız akademik mükemmelliğe bağlıdır ve herkes için umut, sosyal adalet ve merhamet vizyonuna dayanmaktadır.

  • Toronto

  Osgoode Professional Development , Kanada'nın önde gelen hukuk okullarından biri olan Osgoode Hall Hukuk Okulu'nun yaşam boyu öğrenim koludur. OsgoodePD, eğitim teknolojisi ve pedagojide devam eden yeniliklere olan bağlılığımızla dünya çapında tanınmaktadır. Kanada'da uzaktan eğitim sunan ilk hukuk programıydık ve kaliteyi, erişilebilirliği ve esnekliği sürekli olarak geliştirmek için çalıştık. Vizyonumuz, profesyonel hukuk eğitiminin yenilikçi tasarımının ve sunumunun merkezinde olmak, anlayış, bağlantı ve dönüşüm sağlamaktır.

  • London

  1954 yılında kurulan King's University College at Western University, büyük, dünya çapında bir üniversiteye bağlı bir Katolik liberal sanatlar üniversite kolejidir. King'in öğrencileri “Her İki Dünyanın En İyisi”nin tadını çıkarırlar – küçük, güzel bir kampüste seçkin öğretim üyeleri tarafından yönetilen küçük sınıflarda öğrenirken kapsamlı bir üniversitenin parçası olmanın deneyimlerini yaşarlar. King'in öğrencileri, Western University'deki tüm tesis ve hizmetlere tam erişime sahiptir ve bir Batı derecesi ile mezun olurlar.

  • Montreal

  Kensley College , eğitimin inanılmaz fırsatların kapılarını açmanın tek anahtarı olduğuna inanıyoruz. Her öğrenciye hayallerini gerçekleştirme ve geleceğinde hüküm sürme şansı vermeye çalışıyoruz. Yıllar boyunca, öğrencinin tutkusunu tanımlamak için köklerimize inandık!

  • Toronto

  Fleming College, iş dünyasının ihtiyaçlarına ve dolayısıyla kariyerlerini ilerletmek isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarına uyum sağlayan güçlü yerel, bölgesel ve küresel bağlara sahiptir. Trebas Enstitüsü ve Fleming College arasındaki ortaklık sayesinde, Fleming'in en çok talep gören programları artık Midtown Toronto şehrinde mevcuttur. Çeşitlilik, iş fırsatları, eğlence, güvenlik ve seyahat seçenekleri Toronto'yu diploma veya lisansüstü sertifika programını tamamlamak için ideal bir yer haline getirir.

  • St. Catharines

  Brock'un Eğitim Fakültesi'nde, öğrenmeyi yaptığımız her şeyin merkezine koyarak öğretmenlere sınıfın başında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları araçları veriyoruz.

  • Toronto

  IBU, kişiselleştirilmiş bir eğitim deneyimi sunmak için tasarlanmış yeni nesil işletme üniversitesidir. Kariyer hedeflerinize ulaşmak için 1'e 1 mentorluk ve özel derslerden yararlanacaksınız. Kişisel akademik danışmanınız size rehberlik edecek ve size destek olacaktır. 30 öğrenci ile sınırlandırılmış sınıf mevcudu ile, akranlarınız ve profesörlerinizle bağlantı kurma fırsatına sahip olacaksınız.

  • Montreal

  Musitechnic , 1987 yılında tanınmış bir müzisyen, besteci ve şarkıcı-söz yazarı olan Gilles Valiquette tarafından Montreal'de kuruldu. Teknolojinin (özellikle bilgisayarların), Eğitim ve Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından tanınan ve tamamen bilgisayar destekli ses tasarımına ayrılmış ilk diplomayı yaratma noktasına kadar, ses üretiminin ve müzik endüstrisinin merkezi haline geleceğine inanıyordu. Bu, herkesin bilgisayar faresinin, MP3'ün ve hatta İnternet'in ne olduğunu öğrenmesinden çok önceydi.

  • Kingston

  Queen's University, kapsayıcı bir yaklaşım benimseyerek ve sınıfın ötesinde öğrenim sunarak öğrenci deneyimi açısından Kanada'da üst sıralarda yer almaktadır; Bu deneyim, herhangi bir Kanada Üniversitesinde kişi başına düşen en fazla kulübün yanı sıra 220'den fazla ortaklı güçlü bir uluslararası değişim programını içerir.

  • Toronto

  Toronto şehir merkezinde eğitim alarak Kanada'nın en büyük, en çeşitli ekonomisinin kalbinde yaşayacak, öğrenecek ve çalışacaksınız. 160'tan fazla kariyer odaklı sertifika, diploma, lisansüstü ve lisans programı sunuyoruz - Kanada'daki en geniş tam zamanlı kolej programlarından biri. Programlarımızın çoğu, bir gün gelecekteki işvereniniz olabilecek endüstri ortaklarıyla çalışma ve öğrenme için değerli bir fırsat sunan bir saha eğitimi bileşenine sahiptir.

  • Ottawa

  Yarının işletmeleri, kalpten şefkat, hayal gücü ve amaçlarla liderlik etmelidir. Daha iyi bir dünyanın, daha eşitlikçi ve adil, daha sürdürülebilir ve şefkatli bir dünya olduğunu biliyoruz. Burada Sprott'ta geleceğin liderleri zor sorular sorma, farklı bakış açılarını benimseme ve liderliklerinde özgün olma özgüvenini kazanıyor. Öğrencilerimiz, mezunlarımız, öğretim üyelerimiz ve personelimiz için yaşam boyu bir topluluğuz.

  • Montreal

  Vanier, çeşitli akademik ve profesyonel programlarla eğitimde mükemmelliği ile tanınan bir İngiliz kolejidir. Bu, Montreal şehir merkezine yakın iki kampüs lokasyonunda ve her ikisi de bir metro hattında bulunan, gerçekten Kanadalı öğrenci merkezli bir deneyimdir.

  • Toronto

  1827'de kurulan Toronto Üniversitesi, Kanada'nın önde gelen öğrenme, keşif ve bilgi yaratma kurumu haline geldi. Dünyanın en iyi araştırma yoğun üniversitelerinden biri olarak, icat etmeye ve yenilik yapmaya odaklı, her üyenin öğreniminin ve bursunun gelişebileceği bir akademik topluluğu teşvik etmeye kendini adamıştır.