Keystone logo
Kazakistan

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Kazakistan 2024

kurum sayısı: 31
  • Astana, Kazakistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, Kazakistan

  Satbayev University , Kazakistan'ın madencilik ve petrol iş geliştirmeleriyle tanınan en eski ve en prestijli teknik üniversitelerinden biridir. Satbayev University teknik uzmanlıklar baskın olsa da, mimarlık ve yönetimin öğretildiği disiplinler arası bir üniversitedir.

  • Atyrau, Kazakistan

  Khalel Dosmukhamedov Atyrau Devlet Üniversitesi modern bir eğitim kurumudur. EĞİTİM KURUMUZ, Atyrau bölgesindeki doğa bilimleri, beşeri bilimler, ekonomi, hukuk, güzel sanatlar ve müzik, pedagojik ve tarımsal uzmanlık alanlarında yüksek kaliteli eğitim alma fırsatı sağlayan tek devlet üniversitesidir.

  • Almaty, Kazakistan

  Uluslararası Bilgi Teknolojileri Üniversitesi ( IITU ), Kazakistan'da ASIIN kurumsal uluslararası akreditasyonunu alan tek üniversitedir. Üniversite, endüstri teknolojileri, ileri yönetim, ekonomi ve iletişim becerileri bilgisi olan yeni nesil BİT uzmanları yetiştirmektedir.

  • Almaty, Kazakistan

  Adını Gumarbek Daukeev'den alan Almaty University of Power Engineering and Telecommunications Üniversitesi, Orta Asya'nın önde gelen teknik üniversitelerinden biridir. Enerji, Telekomünikasyon, BT teknolojileri, Uzay Mühendisliği, Robotik ve Yapay Zeka alanlarında çalışmalar sağlar.

  • Nur-Sultan, Kazakistan

  Astana Medical University , tıp eğitiminde liderlerden biri olup, sağlık alanında rekabet gücü yüksek uzmanlar yetiştirmekte, "Yaşam sürdükçe herkes için eğitim" ilkesi çerçevesinde faaliyetlerini bireylerin yararına ulusal ve uluslararası kalite standartlarında yürütmektedir toplum ve devlet.

  • Taldykorgan, Kazakistan

  Ilyas Zhansugurov'un adını taşıyan Zhetysu Üniversitesi, klasik ilkeleri modern eğitim programlarıyla birleştiren büyük bir bölgesel üniversitedir. Üniversite, eğitim, bilim ve yetiştirmede multidisipliner inovasyon odaklı bir Akıllı üniversite olarak gelişiyor.

  • Nur-Sultan, Kazakistan

  Üniversitenin temel işlevi öğretmektir. Astana University , eğitim standartlarına göre öğretir, çeşitli sektörlerdeki lider şirketlerde modern işgücü piyasasında talep gören mezunlar hazırlar. Astana University mezunları arasında devlet hizmetinde çalışan çok sayıda kişi var.

  • Almaty, Kazakistan

  Kainar University , bağımsız Kazakistan'da ticari ilkelere dayalı yeni oluşumun ilk yüksek öğretim kurumlarından biridir. Sosyal ve insani yönelimli multidisipliner bir yüksek öğretim kurumu olarak ilk özel üniversitedir.

  • Turkistan, Kazakistan

  Akhmet Yassawi Uluslararası Kazak-Türk Üniversitesi, Türk dili konuşan ülkelerin gençlerinden modern, yüksek nitelikli uzmanlar hazırlamak için Kazakistan ile Türkiye arasındaki Hükümetlerarası Anlaşmaya dayalı olarak kurulmuştur ve Türk dünyasının ruhani merkezi olan Türkistan'da yer almaktadır.

  • Kokshetau, Kazakistan

  Abay Myrzakhmetov Kokshetau Üniversitesi - yüksek vasıflı personeli ve pedagojik potansiyeli, iyi malzeme ve teknik kaynakları olan bir yüksek eğitim kurumudur. Kazakistan'ın önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biridir ve işgücü piyasasının modern gereksinimlerine uygun lisanslı eğitim hizmetleri sunmaktadır.

  • Aktau, Kazakistan

  Eğitim politikası, Kazakistan'ın önde gelen üniversitelerinden biri olan Hazar Teknoloji ve Mühendislik Üniversitesi'nde aktif olarak uygulanmaktadır. Yessenov. Bugün üniversitemiz, devlet sertifikası ve akreditasyonundan geçmiş en büyük modern üniversitedir.

  • Karagandy, Kazakistan

  Karaganda Teknik Üniversitesi, Kazakistan'ın önde gelen teknik yüksek okullarından biridir. Madencilik Enstitüsü'nün kurulması sadece Karaganda için değil, Orta Kazakistan için de önemli bir olaydı. Günümüzde Üniversitenin dokuz fakültesi bulunmaktadır. Üniversite 46'dan fazla uzmanlık alanında uzman yetiştirir.

  • Nur-Sultan, Kazakistan

  Kazakh National University Of Arts ( KazUniArt ), Kazakistan'da bir devlet yüksek öğretim kurumudur. Kazakh National University Of Arts , ülkenin en iyi 90 üniversitesi arasında rahatlıkla oturan Kazakistan'ın en prestijli üniversitelerinden biridir.

  • Almaty, Kazakistan

  "St. Petersburg İnsani İşçi Sendikaları Üniversitesi" nin Almatı şubesi Kazakistan'da Rusça eğitimi alabilir. Almatı şubesi, en üst düzey profesyonellerin eğitimine yönelik en büyük ve saygın merkezlerden biridir. Haklı olarak Kazakistan Cumhuriyeti'nin önde gelen yüksek öğrenim kurumlarından biri haline geldi.