Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Kolombiya 2023

kurum sayısı: 164
  • Bogotá

  IBERO'da fırsatların geleceği olasılığını açarız, kaliteli yükseköğretime erişim sağlayarak sosyal olarak bir ETKİ yaratırız, ekonomik, kültürel ve sosyal boşlukları kırarız! Bu sefer imajımızı geliştirmek istedik.Yeni iBERO'ya hoş geldiniz! Paylaş ve yüksek sesle bağır #SoyIbero

  • Chía

  Uluslararası Yabancı Diller ve Kültürler Merkezi, uluslararası topluma ve Kolombiya'da yaşayan yabancılara yüksek kaliteli bir İspanyolca Programı sunmaktadır. Dersler, üniversite kampüsünde akademik, güvenli ve mükemmel bir hizmet ortamında yürütülür.

  • Rionegro

  1996 yılında, Kolombiya Milli Eğitim Bakanlığı ve Kolombiya Eğitimi Değerlendirme Enstitüsü - Icfes, 2661 sayılı Karar ile Remington Örgütü'ne bir üniversite kurumu olarak yasal statü vererek Remington University Corporation'a yol açtı.

  • Popayán

  Universidad Del Cauca , 24 Nisan 1827 tarihli kararname ile Popayán'da Üçüncü Bölge Üniversitesi olarak kuruldu. 5 Nisan 2013'te Milli Eğitim Bakanlığı, Karar Yoluyla 6 yıllık bir süre için Yüksek Kaliteli Kurumsal Akreditasyon verdi. 13 Haziran 2019 tarih ve 6218 sayılı Kanunla söz konusu Kurumsal Akreditasyonu sekiz yıl süreyle yenilemiştir.

  • Barranquilla

  The University of the Coast, CUC, bilimin, teknolojinin gelişimini kullanarak, akademik ve araştırmacı mükemmellik arayışında yüksek sorumluluk duygusuna sahip, düşünce özgürlüğü ve ideolojik çoğulculuk ilkesi altında ayrılmaz bir vatandaş oluşturma misyonuna sahiptir. , teknoloji ve kültür.

  • Jamundí

  Batı Otonom Üniversitesi, 1992 tarihli 30 Sayılı Kanun hükümlerine ve diğer yasal düzenlemelere uygun olarak lisans, lisansüstü, araştırma, sürekli eğitim ve topluma yönelik akademik programlar yürütebilen bir Yükseköğretim Kurumudur.

  • SANTANDER

  Santander'in Teknolojik Birimleri, etik anlayışa, eleştirel düşünceye ve girişimci bir tutuma sahip kişilerin eğitim, araştırma ve yaygınlaştırmada kalite süreçleri yoluyla sosyo-ekonomik ve ekonomik gelişme. toplumun ekonomik, bilimsel, teknolojik, çevresel ve kültürel

  • Bogotá

  Lojistik profesyonellerini, eleştirel vatandaşları geniş bir sosyal, etik ve politik anlamda tam olarak yetiştirmeyi amaçlayan askeri odaklı bir Yüksek Öğrenim Kurumuyuz. Bilim ve teknolojideki gelişmelerle desteklenen, Kolombiya'daki lojistiğin yapısal ve işlevsel gelişimine katkıda bulunan araştırmacı yetkinlikleri ve girişimci ruhu mükemmelleştiriyoruz.

  • Bogotá

  Ordumuzun yapısı içindeki askeri iletişim, yıllar geçtikçe ve ülkemizin ve genel olarak dünya tarihini çerçeveleyen olayların, teknolojisini teknolojide gören bir dizi olguda ortaya çıkmasıyla aşkın bir öneme sahiptir. insanlık yararına gelişme ve değişim için büyük fırsat, işte bu şekilde askeri iletişim, tarih boyunca büyük zaferlerin temeli haline gelen askeri operasyonların komuta, koordinasyon ve gelişiminin temel unsuru olmuş ve aynı şekilde modernleşmeye de izin vermiştir. Düşmanın niyetlerini ve eylemlerini tahmin etmeyi kolaylaştıran elektronik medyanın doğru kullanımına karar vermek için çatışmalar.

  • Armenia

  SOSYAL PROJEKSİYON, EAM'nin toplumla sürdürdüğü kalıcı ve doğrudan ilişkiyi ifade eder; Üretken sektörler ve sosyal aktörler ile interaktif programlar aracılığıyla yürütülür; çeşitli türlerdeki programlar ve faaliyetler (akademik, sanatsal, sosyal ve teknolojik), danışmanlık ve danışmanlık, topluma sürekli eğitim ve sosyal hizmet müdahaleleri yoluyla.

  • Cundinamarca

  San José FESSANJOSE Yüksek Öğrenim Vakfı'nın misyonu, hümanist bir yaklaşımdan eleştirel, sosyal ve duyarlı bir anlayışla eşitlik ve etik değerler ilkelerine kadar kapsamlı profesyoneller yetiştirmektir. Bu şekilde, kurumda maddi ve eğitimsel kalitenin geliştirilmesi.

  • Barranquilla

  Polytechnic Corporation of the Atlantic Coast , temel işlevlerini bir eğitim modelinden, tercihen propaedeutik döngüler yoluyla geliştiren, insani gelişmeye odaklanan, düşünmenin, analitik, eleştirel varlıkların bütünsel oluşumunu garanti eden etik ve şeffaf ilkelere sahip sorumlu bir kurumdur. adil, kapsayıcı, sürdürülebilir, demokratik, destekleyici ve insan onuruna saygılı bir toplumun inşası için girişimci bir ruh.

  • Bogotá

  Escuela de Español Nueva Lengua en Colombia, Bogotá, Cartagena, Medellín'de ve Guaduas yakınlarındaki bir doğal rezervde İspanyolca kursları sunmaktadır. Profesyonel öğretmenler eşliğinde rahat ve samimi bir okulda kaliteli bir İspanyolca kursu arıyorsanız, İspanyolca öğrenmek ve seyahat ederken yeni arkadaşlar edinerek kültür, müzik, gastronomi, müzeler ve doğa yürüyüşlerinin tadını çıkarmak istiyorsanız; o zaman Kolombiya'daki Yeni Dil İspanyolca Okulu tam size göre. Programımız, dil öğretimi için en katı uluslararası yönergeler izlenerek geliştirilmiştir. Nueva Lengua, kalitesi ve hizmetiyle uluslararası alanda tanınmaktadır ve 2003'ten beri neredeyse yüz ülkeden gençler ve yetişkinler bizimle eğitim almıştır. Çok çeşitli kurslarımız var ve her hafta her seviyede derslere başlıyoruz. İlk günden itibaren, seyahat ederken bu İspanyolca öğrenme deneyiminde karşılandığınızı, karşılandığınızı ve desteklendiğinizi hissedeceksiniz.

  • Cali

  Ulusal Spor Okulu, spor, sağlık ve eğitim alanlarında bilginin üretilmesi, dönüştürülmesi ve uygulanması yoluyla ülkenin kalkınmasına katkıda bulunmak için insanın bütünsel oluşumunu taahhüt eden bir Devlet Üniversitesi Kurumudur. insan onuruna saygıyı, sürdürülebilir kalkınmayı, bir arada yaşamayı ve toplumun yaşam kalitesini iyileştirmeyi teşvik eden ilke ve değerlere dayalı yönetim ve ekonomi.

  • Bogotá

  Üniversite aşağıdakilerle ayırt edilecektir: Duyarlı ve sosyal sorumluluk sahibi profesyonellerin eğitimi. Bütünsel ve sürdürülebilir insan gelişimine katkı. Bilginin demokratikleşmesine bağlılık. Kolombiya toplumunun yapılarını dönüştüren bilgi nesli