Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Kosta Rika 2023

kurum sayısı: 29
  • San José

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Monterrey
  • Buenavista
  • Mexico City
  • + 62 daha fazla

  Tecnológico de Monterrey, siyasi ve dini partilerle ilgisi olmayan özel, kar amacı gütmeyen, bağımsız bir kurumdur. Meksikalı işadamı Eugenio Garza Sada'nın vizyonu sayesinde 1943 yılında kuruldu. 31 kampüsü, 21 genel merkezi ve uluslararası irtibat ofisleri bulunmaktadır. Amacı, girişimci ruha, insan duygusuna ve yüksek rekabet gücüne sahip liderler yetiştirmektir.

  • Cuesta de Moras

  Universidad Panamericana, 1988 yılında Kosta Rika'da doğdu, özel üniversiteler CONESUP (17 Aralık 1988 tarihli 125-88 Oturum) nezdinde usulüne uygun olarak yetkilendirilmiş beşinci Özel Üniversite olarak Kosta Rikalılara verilen önemli bir alternatif olarak gerçek profesyoneller olarak geliştirin. Akademik teklifimizde, Hukuk, Mimarlık, Hemşirelik, Yönetim, Muhasebe, İnsan Kaynakları gibi Bakalorya, Lisans ve Yüksek Lisans derecelerinde kariyerlerinde bugün özel veya kamu sektörünün büyük memurları olarak öne çıkan profesyonellere eğitim verdik. İngilizce, Okul Öncesi, Sistem Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Reklam Tasarımı, Reklamcılık ve diğerleri. İnşaat Mühendisliği, Reklam Tasarımı, Reklamcılık, diğerleri arasında İnşaat Mühendisliği, Reklam Tasarımı, Reklamcılık ve diğerleri. Bugün üniversitemiz de kırsal alanlara doğru ilerliyor, Başkanlığı Bölgesel Genel Merkezin açılmasıyla bu yerlere taşıyarak, tüm Kosta Rika sakinlerinin akademik mesleki eğitimimize erişebilmesi için bu büyüme bir başka örnek. Bu eğitim merkezini karakterize eden kapasite ve liderlik, öğrencilerinin aldığı destek ve prestijin en iyi örneği, öğrencilerinin aldığı destek ve prestijin en iyi örneğidir

  • San José

  Yeni nesillerin büyük zorluklar olmaksızın yaşam tarzlarını tercih ettikleri, hızlı, kolay ve basit olanın karar vermede seçim kriterleri haline geldiği bir zamanda, trendlere direnenleri vurgulamak daha da anlamlı hale geliyor. tersine, üniversite seçiminde giderek artan bir şekilde kalite, ciddiyet, konsolide akademik kurumlar veya prestij ve sağlam bir altyapı aramayı tercih ediyor. UCIMED Tıp Bilimleri Üniversitesi'nde, sadece öğrencilerimizin kalitesi ve mükemmelliği için savaşmadık, aynı zamanda bu değerleri bir yaşam tarzı haline getirdik ve DNA'mıza dahil ettik. Rektörü olarak beni yetkililerin, tıp camiasının, sağlık profesyonellerinin, ebeveynlerin, öğrencilerin ve mezunların ulusal düzeyde tanınmasından daha fazla memnun eden hiçbir şey yoktur. Bu tanınma sadece ulusal düzeyde değil, çok daha ileri gidiyor ve bölgenin farklı bölgelerinden üniversite topluluğumuza, anlaşmalar imzaladığımız uluslararası kuruluşlara ya da bu ülkelerdeki şirketler mezunlarımızı işe alın.

  • Heredia

  24 Nisan 1986'da, Uluslararası Amerika Üniversitesi'nin açılması, bu organ tarafından onaylanan ilk özel üniversite yüksek öğrenim kurumu olan Ulusal Özel Üniversite Eğitimi Konseyi (CONESUP) tarafından onaylandı. İşine, İşletme, Okul Öncesi Eğitim, Uluslararası Ticaret, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İngilizce ve Turizm alanlarında eğitim verdiği Barrio La California'da başkentin doğusunda bulunan bir binada başladı. Seksenlerin sonunda ve doksanların başında, bugün ana karargahın tesislerinin bulunduğu yeni kampüs inşa edildi, 23. cadde ve 7 bis caddesi, San José şehrinin Aranjuez mahallesinde. karmaşık kültürel Eski Gelenekler. Şu anda, Uluslararası Amerika Üniversitesi, bakalorya, lisans ve yüksek lisans derecelerinde sağlık, mühendislik, mimarlık, ekonomi, sosyal bilimler ve dil alanlarını kapsayan 21 kariyere sahiptir. Üniversite, özel yüksek öğretimde yıllar içinde belirginleşen ve işgücü piyasasına entegre profesyonellerin yetiştirilmesine damgasını vuran bir mihenk taşı olma sloganıyla doğmuştur. Bugün geleceğe iyimserlikle yürüyen, sürekli kendimizi yenileyerek, zamanın taleplerine göre yeni öğretim metodolojilerini benimseyen, araştırma için kaynaklarımızı genişleten ve değişimi patlatmak için topluma daha büyük bir güçle projelendirerek hikayeye devam etmek istiyoruz.

  • Cartago Province

  Şimdi UCA olarak adlandıracağımız Florencio del Castillo Üniversitesi'nden sıcak bir karşılama alın. Üniversitemiz, üniversite düzeyinde farklı akademik seçenekler arayan bir nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için 1995 yılında kurulmuş bir Akademik Kurumdur. Bugün, yirmi yıldan fazla bir süre sonra, sosyal ve teknolojik değişiklikleri olgunluk ve sorumlulukla kabul eden sağlam bir üniversite olarak pazarda kalıyoruz. Felsefemiz her zaman müşteri hizmeti, yani değişmeye istekli bir milletin geleceği olan gençlere; Hedeflerine ulaşmak ve böylece başarıya ulaşmak için onları mükemmel bir eğitim süreciyle desteklemeye kararlıyız. Sevgili ziyaretçiler, bu sanal alanı eviniz olarak düşünün. Bu web sitesi bizimle konaklamanızı daha keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır.

  • Geneva
  • Switzerland Online
  • San José
  • + 2 daha fazla

  1963 yılında kurulan özerk bir BM organı, Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü (www.unitar.org) Birleşmiş Milletler Sisteminin eğitim koludur ve BM'nin diplomatik eğitim yoluyla etkinliğini artırma ve kamu politikası bilinçlendirme, kamu politikası görevlilerinin eğitimi ve eğitimi yoluyla ulusal eylemlerin etkisini arttırmak.

  • San Pedro

  Amacımız, yaratıcı endüstrinin gelişimini desteklemek amacıyla tasarım, sanat, işletme yönetimi ve teknolojideki öğretim süreçlerine önemli ölçüde katkıda bulunmaktır. Yaratıcı profesyoneller, son teknoloji ürünü öğrenci merkezli eğitim programlarını uygulayarak ve endüstri liderleriyle ittifaklar kurarak, inovasyon toplumunun ilerlemesine katkıda bulunmak için gerekli araçları elde eder.

  • San Pedro

  Sürekli değişen bir dünyada, sizi profesyoneller gibi eğitmeye ve sürekli eğitim yoluyla her zaman güncel kalmaya davet ediyorum. Üniversitemizde öğrencilerimizi her zaman aktif düşünme geliştirmeye teşvik ediyoruz, yaratıcılığı, yenilikçi gelişimi ve ekip çalışmasını teşvik ediyoruz, böylece mezunlarımız zorluklarla ve hızlandırılmış teknolojik değişikliklerle yüzleşebiliyor.

  • San Pedro

  Amacımız Ulusal ve uluslararası bir ortamda, yüksek bir araştırma ve yenilik ruhu, sağlam bir ahlak, derin insan duyarlılığı ve geleceğe dair net bir vizyona sahip, kendini adamış, ulusal ve uluslararası bir ortamda gelişme yeteneğine sahip, kendini adamış profesyonelleri öğretim, araştırma ve sosyal projeksiyon yoluyla eğitmektir. .

  • San José

  FUNDEPOS Üniversitesi, ekonomi bilimleri alanındaki üç tarihi eğitim olayı sonucunda Kosta Rika'da geliştirilmiştir. Bunlardan ilki, 1983'te National University'nin gelişiyle, merkez ofisi ABD'nin San Diego, California, ABD'de İşletme Yönetimi alanında ilk Profesyonel Yüksek Lisans programını başlattı. İkinci tarihsel an, bu programın idaresi açısından Kosta Rika Üniversitesi'ne (UCR) aktarıldığı 1993 yılında meydana geldi. Bu amaçla İktisadi Bilimlerde Lisansüstü Eğitim ve Araştırma Vakfı (FUNDEPOS) oluşturulmuştur.

  • Heredia

  UNA'dan önce öğretmenlerin eğitimine adanmış Escuela Normal de Costa Rica (1914) ve taahhüdü lise öğretmenlerinin eğitimi olan Escuela Normal Superior (1968) gelmektedir. Her iki kurumdan da sadece altyapıyı değil, aynı zamanda daha sonra eğitim-öğretim ve insancıl mesleğini etkileyecek olan pedagojik bir kültürü de miras aldı. UNA kurulduğunda, Pérez Zeledón ve Liberya Normal Okulları yeni devlet üniversitesinin bölgesel bölümleri haline geldi.

  • San José

  Castro Carazo Üniversitesi, prestij ve yörüngesi nedeniyle, etnik köken, cinsiyet, yaş, farklı yetenekler, sosyal durum, sağlık koşulları, din, görüş, tercihler veya medeni durum ayrımı yapmaksızın tüm insanlara garanti vermeye çağrılmaktadır. öğretim ve öğrenim için kaliteli ortamlara erişim. Uygun ve etkili bir yüksek öğrenim yoluyla, Castro Carazo Üniversitesi, öğrencilerinde hayallerini, profesyonel hedeflerini ve tam entelektüel potansiyelini gerçekleştirme yeteneğini geliştirerek, bireysel ve toplu refaha katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Aynı şekilde, değişen ve çok kültürlü bir dünyada girişimci, üretken, yaratıcı ve etik vatandaşlar olarak ortak sorumluluklarını üstlenmelerini sağlar. Bunun için Castro Carazo Üniversitesi örgün ve yaygın genel, mesleki ve çevre koruma eğitimi programları sunmaktadır. Ayrıca öğrencilerinin yaşam planlarında başarılı olmalarını sağlamak için öğrenci geliştirme ve destek hizmetleri de sunmaktadır.

  • San José

  San Marcos Üniversitesi'nin kökeni, 1922 yılında Kosta Rika'da, Muhasebe ve Ticaret öğretiminde uzmanlaşmış, uzun yıllar yürürlükte kalan bir isim olan Manuel Aragón Ticaret Okulu adı altında kurulan ilk ticaret okuluna dayanmaktadır. . Zaman geçtikçe ülkemizde özel ticari eğitim sistemi gelişti ve ilk ticari eğitim kurumu, 1974 yılında Instituto de Profesionalización en Ciencias Accountants Manuel Aragón (IPECCO) adıyla Parauniversity kurumuna dönüştürüldü ve olduğu gibi korunarak Kökeninde Muhasebe ve İşletme Öğretmenliği uzmanlığı.

  • Curridabat

  UACA, Kosta Rika yasalarına uygun olarak 1976 yılında kar amacı gütmeyen bir vakıf olarak kapılarını öğrencilere açtı. Bu ulustaki ilk özel üniversite oldu. Vizyonumuz "Akademisyenlerde, araştırmada ve sosyal projeksiyonunda seçkin Kosta Rika Üniversitesi olmak." Misyonumuz "Profesyonelleri saygı ve özgürlük çerçevesinde, mantıklı ve yaratıcı düşüncede disiplinli bir zihne, şefkatli ve insancıl bir tavırla yetiştirmek."