Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Litvanya 2023

kurum sayısı: 20
  • Kaunas

  Eşsiz bir liberal atmosferde, canlı bir yaratıcı çalışma ortamında ve ilham verici öğrencilerden ve akademisyenlerden oluşan çeşitli bir toplulukta yaşamı şekillendiren deneyimlerin yer aldığı bir yeri keşfedin

  • Klaipėda County

  Lithuania Business University of Applied Sciences (LBUAS), 1994 yılında kurulmuş, Litvanya ve Avrupa işgücü piyasasına odaklanan sosyal ve fiziksel bilimlerdeki profesyonelleri hazırlayan modern, topluma açık ve bağımsız bir yüksek öğretim kurumudur. LTVK, umut verici kariyer fırsatları, uluslararası değişim ve öğrenciler için tipik olan boş zamanları içerir. Misyon. Litvanya İşletme Üniversitesi, yaratıcı, nitelikli profesyoneller yetiştirmeye, profesyonel bir lisans derecesi vererek yaşam boyu öğrenme için koşullar oluşturmaya ve bölgesel kalkınma için gerekli olan uygulamalı araştırmaları yürütmeye kararlıdır. Görüş. Litvanya İşletme Üniversitesi, uluslararası alanda tanınan, işgücü piyasasındaki gelişmelere çok yönlü ve toplumun ihtiyaçlarını karşılamaya hazır, yenilikçi, şeffaf, sosyal olarak aktif ve sorumlu bir yüksek öğretim kurumudur.

  • Kaunas

  Kaunas Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (Litvanya - Kauno Kolegija ), mühendislik, teknoloji, sosyal bilimler, beşeri bilimler, sanat, tıp ve sağlık alanlarında eğitim veren Litvanya'da (üç Baltık ülkesinden biri) bulunan çok disiplinli bir kamu yüksek öğrenim kurumudur. bilimler. 4 fakültede okuyan yaklaşık 5500 öğrenci için pratik önyargılı geniş bir Lisans eğitim programları yelpazesi sunar.

  • Kaunas

  Üniversite, Litvanya'daki biyomedikal bilimler için en büyük yüksek öğrenim kurumudur ve çalışmaları, araştırmaları ve klinik uygulamaları başarılı bir şekilde entegre eder. LSMU iki ana akademiden oluşur: Tıp Akademisi ve Veteriner Akademisi.

  • Vilnius
  • Kaunas
  • Šiauliai

  En eski ve en büyük Litvanya yüksek öğrenim kurumu olan Vilnius University hoş geldiniz. Vilnius University , 16. yüzyılda kuruluşundan bu yana, Avrupa bilim ve kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak, klasik bir üniversite kavramını ve çalışmalar ile araştırmanın birliğini somutlaştırmıştır.

  • Kaunas

  St. Ignatius of Loyola University of Applied Sciences , Ignatian Pedagojik Paradigma temelinde yönetilen bilim ve işletme entegre çalışma programlarını yürütmeyi amaçlayan bağımsız bir Katolik yüksek öğrenim kurumudur.

  • Kaunas

  Kaunas University of Technology , KTÜ, Baltıklar'daki en büyük teknolojik üniversitelerden biridir. İşletme ile olan bağlantıları, bilimsel araştırmada liderliği, esnek disiplinler arası çalışma programları ve unutulmaz eğitim deneyimiyle tanınan KTÜ, reagionda en iyi eğitim seçeneği olma yolunda hızla ilerliyor.

  • Vilnius County

  Mevcut yapısında, Vilnius College of Technologies and Design (VTDK), Vilnius Teknik Koleji'nin Vilnius İnşaat ve Tasarım Koleji'ne entegrasyonu ile 2008 yılında kurulmuştur. Teknik Fakülte'nin kökeni 1930'lara (Teknik Okul) kadar uzanmaktadır.

  • Šlienava

  Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences (KMAIK), Kaunas şehrine (merkezi Litvanya) yakın bir yerde kurulmuştur ve yüksek öğretim-burslu Profesyonel Lisans derecesi sunmaktadır.

  • Kaunas

  Lithuanian Sports University ( LSU ), sekiz yılı aşkın süredir Hareket ve Spor Bilimini birleştiren Litvanya'daki tek uzman üniversite olmaktan gurur duymaktadır.

  • Vilnius

  Vilniaus kolegija /University of Applied Sciences is open to novelties. It is a flexible and continually changing higher educational institution that is harmoniously combining labor market needs with the development of promising areas of science and art. The educational institution has been encouraging the teachers and students’ creativity and responsibility likewise the requirements for a high-quality performance.

  • Kaunas

  QS Dünya Üniversitesi Sıralamasında uluslararasılığıyla ülkede lider olan VMU , Litvanya'daki tek kamu yüksek öğretim kurumu ve geniş bir liberal sanat eğitiminin verildiği bölgedeki az sayıda kurumdan biridir. Bu, öğrencilerin programlarını özgürce değiştirebilir ve bir alanda küçük, diğerinde büyük, uluslararası değişimde yurtdışına seyahat edebilecekleri ve mevcut 30 yabancı dil kursundan bazılarını alarak bu gezilere hazır olabilecekleri anlamına gelir. Küresel akademik eğilimlerin bir yansıması olarak, çoğu yurtdışından profesörler tarafından giderek daha fazla ders (ayrı dersler ve hatta tüm eğitim programları) İngilizce olarak verilmektedir. VMU tamamen İngilizce olarak verilen lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Her dönem üniversite, dünya çapında yaklaşık 60 ülkeden temsilcileri birleştiren renkli uluslararası toplumu bir araya getiriyor.

  • Vilnius County

  1999 yılında faaliyetlerine başladığından beri, ISM University of Management and Economics en başından beri tek bir amaca sahipti - yaratıcı, hırslı gençler ve halihazırda deneyimli işletme yöneticileri için yenilikçi, niteliksel çalışmalar ve yönetim ve ekonomi eğitimi sunmak. Müşteri Tanıma (öğrenciler, işletmeler ve mezunlar), Uluslararası Tanıma ve Sürdürülebilirlik. Kalite ve uluslararasılık, Üniversite faaliyetlerinin en önemli öncelikleri haline gelmiştir. Bu amaç, 2006 yılında Orta ve Doğu Avrupa Yönetim Geliştirme Derneği (CEEMAN) tarafından ISM'ye verilen Uluslararası Kalite Akreditasyonu (IQA) tarafından değerlendirilmiş ve böylece ISM'nin bölgedeki en gelişmiş işletme çalışmalarını sunan üniversitelere ait olduğunu belgelemiştir.

  • Milan
  • Leeds
  • Vilnius
  • + 1 daha fazla

  The Istituto Universitario di Lingue Moderne (I.U.L.M.) was founded in 1968 by the Fondazione Scuola Superiore per Interpreti e Traduttori, under the inspiration of Senator Carlo Bo and Professor Silvio Baridon. From the very beginning the idea behind the project was to satisfy the demands of the labour markets based on analyses of current trends.

  • Vilnius

  ISLB offers contemporary undergraduate degree programmes which allow students to develop knowledge, abilities and attitudes required in the global labour market and essential to cope in the wider world in the future. The educational process is tailored towards practice-oriented studies and professional training which comprise collaborative and experiential teaching and learning methods as a reflection of the student-centred approach.