Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Malezya 2023

kurum sayısı: 119
  • Kuala Lumpur

  Ulus, teknik yüksek öğrenim kurumlarından daha fazlasını beklediğinden, UniKL, mezunlarını daha sonra endüstrilerin mevcut talebini karşılayacak güçlü teknolojik bilgi ve zeki girişimci becerilerle donatır. UniKL'nin 13 şube enstitüsü çeşitli vakıf, diploma, lisans ve lisansüstü programlar sunar. UniKL, 'Tek Enstitü, Tek Uzmanlık' konsepti ile sadece yükseköğretime değil, ticarileştirme amaçlı araştırma ve geliştirmeye de katkı sağlamaktadır.

  • Barcelona
  • Kuala Lumpur

  CodeOp , kadınlara, translara ve ikili olmayan (kadın+) kişilere yönelik kurslar sunan bir teknoloji okuludur. Teknoloji kültürünü değiştirmeye kendimizi adadık ve topluluğumuza kendi alanlarında lider olmaları için ihtiyaç duydukları desteği ve eğitimi sağlamaya odaklandık.

  • Kuala Lumpur

  1983 yılındaki kuruluşundan bu yana, Methodist College Kuala Lumpur (MCKL), Metodist Eğitim Konseyi tarafından kurulmuştur. Kampüsümüz stratejik olarak Kuala Lumpur'un kalbinde kurulmuştur.

  • Petaling Jaya

  Malezya'nın önde gelen özel üniversitelerinden biri olan ve kesinlikle kar amacı gütmeyen ve kaliteli eğitime, işletmeyi desteklemeye ve önemli küresel sorunlara odaklanan araştırmaları üstlenmeye adanmış Sunway Üniversitesi'ne hoş geldiniz. Üniversite, Malezya hükümeti tarafından 5 yıldızlı “mükemmel” bir derecelendirmeye sahiptir (en son Setara değerlendirme çalışmasında) ve Malezya'da özel “Premier Dijital Teknoloji Üniversitesi” statüsüne layık görülen sadece on bir üniversiteden biridir. Harvard Üniversitesi ve Oxford ve Cambridge Üniversiteleri dahil olmak üzere birçok önde gelen uluslararası üniversite ile yakın işbirlikleri geliştirdik. İkincisinden bazı profesörler, Jeffrey Cheah Seçkin Konuşmacılar dizimiz aracılığıyla Üniversitemize ve daha geniş Sunway City topluluğuna ara sıra konferanslar veren seçkin ziyaret randevuları düzenler. Bunlar, Malezya'nın önde gelen endüstriyel holdinglerinden ve Sunway City geliştiricilerinden biri olan Sunway Group'un başkanı olan Sunway City ve Üniversite'nin kurucusu Tan Sri Jeffrey Cheah'ın adını almıştır. İngiltere'deki Lancaster Üniversitesi ile çok yakın bir ilişkimiz var ve öğrencilerimizin birçok programda Lancaster derecelerine hak kazanmalarını sağlıyor.

  • Sharjah
  • Oman Online
  • Saudi Arabia Online
  • + 16 daha fazla

  2016 yılında tasarlanan Exeed College , Westford Education Group'un en yüksek puanlı çevrimiçi/yarı zamanlı akademik programlar sunan prestijli bir kuruluşudur. BAE merkezli birinci sınıf bir eğitim yönetimi sağlayıcısı olan Exeed College , GCC, Afrika, Asya, Güney'deki kapsamlı varlığı sayesinde işletme ve eğitimde Doktora programlarını, uzmanlaşmış MBA programlarını, eğitimde yüksek lisans programlarını ve çeşitli öğretmen yeterlilik programlarını kolaylaştırır. Doğu ve Avrupa ülkeleri.

  • Shah Alam

  Yaklaşık 32 yıldır Sunway University ilham verici bir eğitim lideri olarak hem Malezya'da hem de yurtdışında bir üne sahiptir. Herhangi bir küresel eğitim santralinin gurur duyacağı en yüksek kalitede akademik personeli ve son derece çeşitli programları mükemmel bir şekilde kullanmak.

  • Nilai

  PJ Healthcare University College (KPJUC) (eski adıyla PNC Uluslararası Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Koleji), kilit özel sağlık hizmetleri sağlayıcısı olan KPJ Healthcare Berhad'ın bir yan kuruluşudur. 1 Nisan 1991'de kurulan KPJUC, en başından beri uluslararası bir vizyona sahip ilerici ve girişimci bir yüksek öğrenim kurumu olmuştur ve öğrencileri yaptığı her şeyin kalbine yerleştirmiştir.

  • Petaling Jaya

  Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) olarak yolculuğumuz 1990 yılında Damansara Uptown, Damansara Utama, Petaling Jaya'da 6 adet 4 katlı dükkânlarda başladı. ve Petaling Jaya'daki başarılı karma kalkınma ilçesi. Kalıcı kampüsümüze taşındıktan sonra KBU, adını KBU International College olarak değiştirdi. 2015'te üniversite kolejine yükseldik ve First City University College (First City UC) adını aldık.

  • Ipoh

  Bireylerin yeteneklerinin yanı sıra yeteneklere de sahip olduğuna ve dünyadaki herhangi bir kültür veya medeniyetten açık bir bilgi aktarımı yoluyla beslenir, eğitilir ve eğitilirse, kendilerini, toplumu ve milleti geliştirmede rol oynayabileceklerine inanıyoruz. Bu felsefeden yola çıkarak, akademik mükemmeliyet, yüksek etik ve ahlaki değerlere sahip profesyonel ve yarı profesyonel mezunlar yetiştirmeyi hedefliyoruz.

  • Alor Gajah

  Kolej Universiti Agrosains (UCAM) logosu, Olgunluğu simgeleyen üç (3) yapraktan esinlenmiştir. Üç (3) renk aralığı, genellikle geliştirme sürecindeki aşamalı bir değişikliktir.

  • Kampung Kuala Muda

  Niş bir kolej olarak MERITUS'un eğitime benzersiz yaklaşımı, başarıyı garantilemek için geleneksel, modern ve deneyimsel öğrenmenin pratik ve etkili bir karışımını sunmaktır. MERİTUS, sadece akademisyenlere odaklanan diğer kolejlerin aksine, günümüz işverenlerinin taleplerini karşılayabilen, başarı erdemlerini aşılayan ve mezun olduktan sonra en iyi kuruluşlar tarafından aranan çok yönlü mezunlar yetiştirmeye kararlıdır.

  • Puchong

  Yüksek Öğretim Bakanlığı (MOHE) tarafından 5 Yıldızlı (Mükemmel) Üniversite olarak derecelendirilen MALEZYA Binary Üniversitesi, Asya'daki yönetim, BT ve girişimcilik eğitimi için en köklü ve saygın üniversitelerden biridir. Üniversite, CommonWealth Üniversiteleri Birliği (ACU, İngiltere), Uluslararası Üniversiteler Birliği (IAU, Fransa), NARIC (İngiltere) ve Malezya Yeterlilik Kurumu (MQA) tarafından uluslararası olarak tanınan Doktora, Yüksek Lisans ve Lisans düzeyinde üstün programlar sunmaktadır. .

  • Petaling Jaya

  Verme ruhu her zaman duvarlarımızın içindeydi. Bilgiyi gelecek nesillere aktarmanın önemini anlıyoruz - tıpkı kurucu ortaklarımızın 40 yıl önce pişirme bilgilerini yerel topluma ilk kez aktardığı gibi, şimdi de aynısını yapıyoruz ve aslında, daha fazlasını bir birikimle destekleyerek onlarca yıllık deneyim.

  • Ipoh

  Quest International University Perak (QIU) (DU021 (A)), Malezya'nın Perak eyaletinde 555 Yüksek Öğrenim Kurumları Yasası uyarınca kurulmuş, araştırma odaklı özel ve kapsamlı bir üniversitedir. QIU, 2011 yılında faaliyete başlamıştır ve Global Integrated Training Associates'e aittir. Sdn Bhd (eski adıyla Blair Education Services Sdn Bhd).

  • Kuantan

  Temmuz 2016'da Widad Business Group, Shahputra University College'ı satın aldı ve Üniversite artık Widad University College (DKU015 (C)) olarak adlandırıldı. Widad, aşk, şefkat ve dostluk demektir. İsim, liderlik ve bağımsızlıktaki arzu özelliklerini taşır.