Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Malta 2023

kurum sayısı: 18
  • San Gwann

  European Forensic Institute , 2018 yılında kurulmuş ve Malta İleri ve Yüksek Öğrenim Kurumu (MFHEA) tarafından lisans no. 2018-014. Ofisimiz ve laboratuvarımız, yerinde derslerimizin ve laboratuvar oturumlarımızın gerçekleştiği son teknoloji Malta Yaşam Bilimleri Parkı'nda yer almaktadır.

  • Valletta

  Avrupa Yönetim Enstitüsü, profesyonellerin birlikte çalıştığı ve organizasyonları için kısa ve uzun vadeli çözümler bulmak için bilgiyi nasıl uygulayacaklarını öğrendikleri ve işlerinde ve yaşamlarında olumlu bir değişiklik yarattığı, 21. yüzyıldan farklı bir çevrimiçi öğrenme ve araştırma topluluğu öngörüyor.

  • Il-Kalkara

  Global College Malta , Malta merkezli, Akdeniz bölgesinin en prestijli ve ileri görüşlü özel kurumlarından biridir. Olağanüstü, yüksek kaliteli lisans ve lisansüstü kurslar sunmakla ünlüyüz. Bütünsel, birinci sınıf eğitimimiz ve disiplinler arası müfredatımız, öğrencilerimizi tatmin edici ve oldukça ödüllendirici bir kariyere hazırlamayı amaçlamaktadır.

  • Pembroke

  ACS – ASOMI College of Sciences , akademik bağlamda yenilikçi modeller ve çözümler geliştirmek, etkili araçlarla desteklenen bir eğitim deneyimine yönelik öğrenme kapasitesini geliştirmek ve öğrenciyi hayatın merkezine gerçek bir kahraman olarak yerleştirmek amacıyla kurulmuş, akredite bir Yüksek Öğretim Kurumudur. eğitim yolu, onu başarılı bir profesyonel olmaya hazırlıyor.

  • Cospicua

  Malta Amerikan Üniversitesi (AUM), en yüksek standartta uluslararası bir toplum için yüksek öğrenim ve araştırmaya adanmış Amerikan tarzı bir üniversitedir. Lisans programları, araştırma faaliyetleri ve topluma hizmet, etik bilgili vatandaşları eğiterek, bilgi yaratarak ve bilgiyi küresel bir ortamda çalışmaya sokarak yaşamları dönüştürür ve topluma hizmet eder. AUM, akademik açıdan zorlu bir öğrenme ortamında etik sorumluluk sahibi küresel vatandaşlar, eleştirel düşünürler ve geleceğin liderleri olmak için çeşitli öğrenci organlarını eğitir. Öğretim, araştırma, kamu hizmeti ve ekonomik kalkınma alanlarında sürekli yenilikler yapmaya ve kaliteyi artırmaya çalışır. AUM'un derece programlarını sunma şekli, kimliğinin temelinde çok önemli bir yapı taşı oluşturur. Her program, öğrencilerin bilgilerini sıfırdan oluşturmaya ve bilgiyi tutarlı ve tutarlı bir şekilde yapılandırmaya yönlendirir. Alanlarıyla ilgili en son endüstri teknolojileri ile öğrencileri temel ilkelerden uygulamalı uygulamaya kadar götürür.

  • Victoria
  • London

  İngiltere'deki bir Russell Group üniversitesi olan Queen Mary University of London (QMUL), Avrupa'da Malta'da bir tıp kampüsü açtı. Eylül 2021 girişi için başvuruları kabul ediyoruz ve son başvuru tarihimiz 30 Haziran 2021 Cumartesi.

  • Barcelona
  • Madrid
  • Birkirkara

  GBSB Global Business School , İspanya ve Malta'da, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce olarak iş eğitimi veren ve gelecekteki mezunlarını küresel olarak başarılı bir kariyer başlatmak için hazırlayan uluslararası akreditasyona sahip bir işletme okuludur. GBSB Global Business School , çok sayıda uluslararası akreditasyon kuruluşu tarafından onaylanan işletme eğitiminde yüksek standartları desteklemektedir.

  • Lija

  FA International, Malta merkezli bir Yüksek Öğrenim Kurumudur ve Ulusal Yüksek Öğretim Komisyonu (NCFHE) tarafından n lisansı ile akredite edilmiştir. 2018-006.

  • Mosta

  This institution was built by a group of global educators with experiences across the world. After witnessing the constant changes facing the business world and the root cause of traditional education, we decided to act.

  • Saint Julian's

  Why study with GSE? Because we’re good at our job! Our teachers are highly qualified and experienced. All our teachers are native speakers of English.

  • Malta Online

  2013 yılında kurulan Advenio eAcademy , Malta merkezli bir Yüksek Öğretim Kurumudur (HEI) (MFHEA Lisans numarası: 2013-FHI-0006) ve eğitim hizmeti sağlayıcıları ve öğrenenlerin farkında olan uluslararası bir müşteriye hitap etmektedir.

  • Valletta
  • Rome
  • Msida

  University of Malta (UM), Malta'daki en yüksek öğretim kurumudur. Kamu tarafından finanse edilmektedir ve gerekli niteliklere sahip herkese açıktır. Yaklaşık 11.000 öğrenci vardır ve öğrenci nüfusunun yaklaşık yüzde 12'si uluslararasıdır.

  • Hamburg
  • Valletta

  Kühne Logistics University – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung ( KLU ) – Hamburg'un HafenCity'sinde bulunan özel bir üniversitedir. KLU , Almanya'da kendi doktora derecelerini vermeye hak kazanan çok az özel üniversiteden biridir. Bağımsız, devlet onaylı üniversitenin başlıca araştırma alanları Sürdürülebilirlik, Dijital Dönüşüm ve Ulaştırma, Küresel Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanlarında Değer Yaratmadır. 2020 KLU , "10 yıllık ödüllü öğretim ve araştırma" sloganı altında 10. yılını kutluyor.

  • Floriana

  London School of Commerce, Malta Ltd (LSCM) was established in June 2014 as a global higher education provider in Malta and forms part of the London School of Commerce Global Group.

  • Paola

  Established in 2001, the Malta College of Arts, Science and Technology is the country’s leading vocational education and training institution. Six Institutes in Malta and the Gozo Campus, MCAST offers 180 full-time and over 300 part-time vocational courses ranging from certificates to Master’s degrees (MQF Level 1 to Level 7).