Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Polonya 2023

kurum sayısı: 146
  • Warsaw

  Varşova'daki University of Economics and Human Sciences – eğitimde yeni bir boyut. Varşova'daki University of Economics and Human Sciences Üniversitesi, yeni fırsatların bir üniversitesidir. Varşova'nın kalbinde yer alan modern kampüsümüz, öğrencilere yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, kariyerlerini inşa edebilecekleri ve çeşitli projelere katılabilecekleri bir alan sunuyor.​

  • Pomorska

  Gdansk Foundation for Management Development (GFKM), büyük ve orta ölçekli yerli ve yabancı şirketlerin yönetici kadrosu ve çalışanları için eğitim, destek ve geliştirme projeleri sağlama konusunda uzmanlaşmış bir eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

  • Sopot

  Sopot University of Applied Sciences Polonya'nın en prestijli şehirlerinden biri olan Sopot'ta yer almaktadır. Çalışmak, ders çalışmak ve dinlenmek için ideal bir yerdir.

  • Dabrowa Gornicza

  WSB Üniversitesi sadece Polonya pazarında eğitim standartlarını belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda eğitim ve araştırma alanında güçlü bir kurumsal ortak haline gelerek dış pazarlardaki konumunu da pekiştirdi. Bu, yüksek Üniversitenin Polonya'daki uluslararasılaşma sıralamasında 2. olmasıyla doğrulanır. WSB Üniversitesi, Polonya'daki özel üniversitelerin uzun yıllardır ön saflarında yer aldı ve hala öyle. Eğitimin bir kısmını yurtdışında yürütme imkanı, yabancı stajlar, aynı anda iki diploma - Polonyalı ve yabancı - almayı sağlayan programlar, birçok uluslararası projeye katılım, öğrencilerimize sunduğumuz birçok fırsattan sadece birkaçı.

  • Gdańsk

  Gdansk University of Physical Education and Sport Üniversitesi, teorik ve pratik derslerin hem tanınmış bilim adamları hem de bireysel çalışma alanlarıyla ilgili alanlarda yüksek nitelikli uzmanlar tarafından, ayrıca Olimpiyat ve milli takımların antrenörleri ve seçkinler tarafından yürütüldüğü Pomeranya'daki tek spor üniversitesidir. sporcular. Gdansk University of Physical Education and Sport didaktik teklifi modern, geniş ve çeşitlidir. Çalışma alanının bir parçası olarak, bir öğrenci, işgücü piyasasının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çok çeşitli uzmanlıklar arasından bir uzmanlık seçebilir ve bunu üniversite tarafından sunulan diğer uzmanlıklarla tamamlayabilir.

  • Bialystok

  Medical University of Bialystok profesyonel, sorumlu, öncü sağlık personeli için mümkün olan en iyi eğitimi sağlama misyonuyla modern, hızla büyüyen bir devlet üniversitesidir; dünya çapında en ileri düzeyde bilimsel araştırma yapmak; sağlık hizmeti sağlayıcıları ile işbirliği içinde yenilikçi çözümler uygulamak ve toplumsal ihtiyaçlara cevap vermek.

  • L'Aquila
  • Hamburg
  • Barcelona
  • + 8 daha fazla

  1952 yılında kurulan ve ideal bir şekilde orta İtalya'da bulunan (L'Aquila, Roma'ya sadece 110 km uzaklıkta olan) Üniversitemiz, biyoteknoloji, bilim, ekonomi, mühendislik, eğitim, beşeri bilimler dahil olmak üzere eksiksiz bir akademik program yelpazesi sunan bir kamu öğretim ve araştırma kurumudur. , tıp, psikoloji ve spor bilimleri. 7 bölümü ile, University Of L'Aquila 19.000'den fazla kayıtlı öğrencisine disiplinlerde 69 derecelik kurslar (hem lisans hem de lisansüstü düzeyde, tamamen İngilizce olarak öğretilen uluslararası yüksek lisans kursları dahil), 9 araştırma doktora programı, uzmanlık okulları, uzmanlık- ustalık kursları ve meslek kursları. Yaklaşık 600 profesör ve araştırmacıdan oluşan seçkin fakültesinin birçok üyesi, uluslararası tanınırlık kazanmış ve kendi araştırma alanlarında lider olarak kabul edilmiştir.

  • Wrocław

  Wrocław Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, 1945 yılında, esasen şu anda feshedilmiş olan Lviv Teknik Üniversitesi ve Lviv'deki Jan Kazimierz Üniversitesi'nin Alman Teknoloji Okulu'nun yıkılan binalarını uyarlayan akademik personelinin katılımıyla kuruldu. - Technische Hochschule.

  • Gdańsk

  Gdańsk University of Technology (Lehçe adı: Politechnika Gdańska), Polonya'daki en eski üniversitelerden biridir ve Kuzey Polonya'daki en büyük teknik üniversitedir. 1904'te kuruldu ve o zamandan beri dünya çapında mühendisleri çeşitli bilim ve teknoloji alanlarında eğitiyor. Bin yıllık geleneğe sahip ve Polonya kıyı şeridine açılan bir şehir olan Gdańsk'ta bulunan otel, eğitim görmek ve öğrenci hayatının tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir.

  • Siedlęcin

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut emek ve dolore magna aliqua.

  • Stockholm
  • Boden
  • Skellefteå
  • + 2 daha fazla

  Oyun geliştirmede Rookies Certified School ve En İyi Dereceli Okul.

  • Gdańsk

  Gdańsk University of Technology (Lehçe adı: Politechnika Gdańska), Polonya'daki en eski üniversitelerden biridir ve Kuzey Polonya'daki en büyük teknik üniversitedir. 1904'te kuruldu ve o zamandan beri dünya çapında mühendisleri çeşitli bilim ve teknoloji alanlarında eğitiyor. Bin yıllık geleneğe sahip ve Polonya kıyı şeridine açılan bir şehir olan Gdańsk'ta bulunan otel, eğitim görmek ve öğrenci hayatının tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir.

  • Olsztyn
  • Offenburg

  University of Warmia and Mazury in Olsztyn (UWM) 1 Eylül 1999'da kuruldu. Kuruluş, Olsztyn'de Tarım ve Teknoloji Akademisi, Pedagoji Yüksek Okulu ve Warmian İlahiyat Enstitüsü'nde üç yüksek öğrenim kurumunun birleştirilmesinden kaynaklandı. University of Warmia and Mazury in Olsztyn misyonu, yüksek nitelikli mezunlar ve bilimsel personel yetiştirmek, bölge ekonomisinin ihtiyaçlarına cevap veren bilimsel araştırmalar yapmak ve ulusal kültürü zenginleştirmek amacıyla çeşitli faaliyetler yürütmektir.

  • Saint-Martin-d'Hères
  • Valence
  • Katowice
  • + 2 daha fazla

  Université Grenoble Alpes'deki (UGA) İşletme Enstitüsü olarak Grenoble IAE misyonu hem uzman yöneticileri hem de çift yetkinlikli yöneticileri eğitmek ve geliştirmektir. Grenoble IAE , misyonunu yerine getirmek için uygulamalı pratik uzmanlık ve birinci sınıf yönetim araştırmacılarından yararlanmaktadır.

  • Wrocław

  The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw lisans, yüksek lisans ve doktora olmak üzere üç düzeyde birinci sınıf sanat ve tasarım eğitimi sunmaktadır. Bir devlet üniversitesiyiz ve dört fakültede tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak öğrenci yetiştiriyoruz: Resim Heykel Fakültesi, İç Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Seramik ve Cam Fakültesi ve Grafik ve Medya Sanatları Fakültesi.