Keystone logo
Rusya

Ders çalışma Yasa içinde Rusya 2024

Rusya yılında eğitim alın

Ne Rusya? Rusya'da Hukuk Lisans mi birkaç hukuk derecelerine sahiptir ve eğitim Avrupa lisans geleneğine dayanır. Bazı üniversiteler giriş-seviyesi hukuk diploması olarak Hukuk lisans sunuyoruz. Hukuk Uzmanı Rus hukukunda en sık verilen derecesidir. Rusya Rusya'da Kanunu Yükseköğretim uluslararası öğrenci pazarda nispeten yeni bir oyuncu ve Rusya'da okuyan yararlarından biri uygun fiyatta olduğu. Ücretler programa dayalı, ancak Avrupa'nın diğer bölgelerinde benzer programlar ile karşılaştırıldığında oldukça makul değişir. Ülkenin kültürel mirası Rusya'da okuyan bir başka avantajı nedir. Öğrenciler, bir lisans veya Uzman program seçmek bağlı olarak, Rusya'da hukuk okuyan dört veya beş yıl geçirmek. Zaten başka bir alanda lisans derecesine sahip öğrenciler çalışmanın sadece üç yıl içinde hukuk diploması ekleyebilirsiniz.Hukuk lisans veya Uzman derecesi aldıktan sonra, öğrenciler daha fazla eğitim seçebilirsiniz. Kanunlar lisans programı Bir Usta tam zamanlı çalışmanın ek bir iki yıl ekler. Bir araştırma derecesi, A "Hukuk Doktora" tam zamanlı çalışmanın ek bir üç yıl gerektirir. Daha fazla eğitim edinerek daha fazla istihdam seçenekleri kapıyı açar. Eğitim Rusya 'ın Bakanlığı, ülkenin yaklaşık 350 akredite yasal kurumları listeler. Rusya'da Hukuk okulları dört kategoriye ayrılır. İlk eski devlet üniversitelerinde yer alan hukuk okulları vardır. Devlet hukuk akademileri sadece yasal derece ödül okulları ocaklar vardır. İhtisas devlet araştırma enstitüleri de hukuk eğitimi sunabilir. Son olarak, öğrenciler bir özel hukuk okulda Rus hukuk öğrenimi için tercih edebilir. Çoğu uluslararası hukuk öğrencileri Rusya 'ın büyük şehirlerinden birinde eğitimlerini sürdürmeye seçin.Rus hukuk diploması olan herkes Rusya'da hukuk uygulama olabilir, ancak nitelikleri göstermiştir ve kabul olanlar savunucusu ceza davalarında görünebilir gibi. Ülkenin büyük boyutta Beaus, lisans programı burada eğitim isteyenler için Rusya içinde birçok fırsat açar. Rusya 'ın kanunu lisans programı hala nispeten yeni olduğu için, fırsatlar diğer ülkelerde yasal eğitim veya yasal kariyer hala bilinmiyor.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  198
 • kamu hizmetleri payı

  28
 • internet aboneliği

  6
 • Yerel taşıma

  23

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  4
 • sinema bileti

  4
 • Bir bardak yerel bira

  2

Rusya hakkında

Rusya hakkında en büyük ülke dünyada Rusya, modern tarih boyunca müthiş bir varlığı olmuştur. Asya ve Avrupa'yı hem Kapsayan, Rusya bu ülkedeki çalışmalarını sürdürmeye tercih edenlere zengin bir tarihi ve kültürel mirası getiriyor. Kapsamlı maden ve enerji kaynakları ile Rusya dünyada petrol ve doğal gaz dünya 'nin en büyük malzemeleri bazı vardır. Rusya bilim, edebiyat ve müzik birçok katkılarıyla tanınıyor. Yazar Dostoyevski gibi Çaykovski, dünya 'ın en ünlü bestecilerinden biri, bir Rus oldu. Rusya da ilk nesne ve uzaya ilk insanlı zanaat aldı. Bu kültür ve ülke dünyasına damgasını yaptı bilime olan katkıları Rusya 'ın etkisi geçer. Ne Rusya? Rusya'da Hukuk Sistemi gibi mi onun hukuk sistemi birkaç mahkemeleri vardır.Bu uluslararası hukuk ve anayasa uygulamak sorumlu olan Anayasa Mahkemesi, içerir. Aynı zamanda diğer mahkemelerin yargı girmeyen vakalar ceza davalarını ve temyiz mülkiyet ve ticari anlaşmazlıkları çözmek "Arbitrazh " mahkemeleri, sivil mahkemeler ve vardır. Rusya 'ın hukuk sistemi yapısı benzersiz, ama en yakın hukuk yapısını andırıyor.

Vize gereklilikleri

 1. Rusya Öğrenci Vizesi - Herhangi bir Rus kolejinde veya üniversitesinde eğitim almak veya kısa süreli kurslar için geçerlidir.
 2. Rusya İnsani Vizesi – Doktora sonrası araştırma yapmak veya akademik seminerlere katılmak için Rusya'ya seyahat edenler için. Bilim veya kültürle ilgili olanlar da dahil olmak üzere amaçlar için bir yıla kadar geçerlidir. (LÜTFEN DİKKAT: Diğer tüm bilgiler Rusya öğrenci vizesi ile ilgilidir.)

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Rusya Öğrenci Vizesi; Rusya İnsani Vizesi

Fiyat ve para birimi

Rusya öğrenci vizesi için gereken ücretler, öğrenciye pasaportu veren ülkeye ve standart veya ekspres hizmeti tercih etmenize göre değişir. Örnek olarak, bir Birleşik Krallık vatandaşı için Rusya öğrenci vizesi ücreti 165 GBP'den başlamaktadır. Ancak, öğrenci vizesi başvurunuzun herhangi bir nedenle reddedilmesi veya reddedilmesi durumunda başvuru ücretinizin iade edilmeyeceğini unutmayın.

Vize için kimler başvurabilir?

Çoğu yabancı ülkenin vatandaşlarının Rusya'da okumak için vizeye ihtiyacı olacaktır. Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri vatandaşlarının vizeye ihtiyacı yoktur: Ermenistan, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Tacikistan, Ukrayna, Özbekistan ve Abhazya ve Güney Osetya özerk bölgeleri. Ermenistan, Beyaz Rusya, Kazakistan, Kırgızistan veya Ukrayna vatandaşıysanız vizeye ihtiyacınız yok ama geçerli bir pasaporta ihtiyacınız var. Abhazya, Azerbaycan, Moldova, Güney Osetya, Tacikistan veya Özbekistan vatandaşıysanız, pasaport veya vize olmadan Rusya'ya okumaya gelebilirsiniz.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

Rusya Büyükelçiliği veya konsolosluğu / yetkili vize merkezleri

Girmek için vizeye ihtiyaç duyan ülkelerin vatandaşları için, Rusya'ya seyahat etmeden önce Rusya öğrenci vizesi alınması gerekecektir. Kendi ülkenizdeki Rusya Büyükelçiliği veya konsolosluğu aracılığıyla başvurmalısınız. Bazı ülkelerde yetkili vize merkezleri de bulunmaktadır.

İnternet sitesi:

Başvuru nasıl yapılır?

Başvurmadan önce, okumak için Rusya'ya gelmek üzere resmi bir davet alabilmeniz için bir üniversitede bir kursa kabul edilmeniz gerekir. Bir davetiyeniz olduğunda, üç ay boyunca geçerlidir. Ardından, Rusya öğrenci vizesine başvurmak için kendi ülkenizdeki Rusya büyükelçiliğine veya konsolosluğuna gitmeniz ve gerekli tüm belgeleri sunmanız gerekir. Lütfen dikkat: Rusya'ya girişinizden itibaren yedi gün içinde vizenizi kaydettirmelisiniz. Öğrenci vizeleri söz konusu olduğunda, öğrencilerin vize kaydını düzenleyen taraf normalde davet eden taraftır (Üniversite veya Kolej veya Dil Okulu veya Enstitü). Kaydınız tamamlandıktan sonra, ülkeden ayrılana kadar dikkatlice saklamanız gereken vize kaydınızın bir kanıtı size verilecektir.

Rusya'ya öğrenci vizesine başvurmak için, doldurulmuş bir vize başvuru formu, orijinal ulusal pasaport (ve ön sayfasının kopyası), bir standart resim, Havale, Rus ev sahibi kuruluşunuzdan orijinal davet mektubu, orijinal negatif HIV kan testi (AIDS) sertifikası (3 aydan eski olmamalıdır). Ulusal pasaportun bir buçuk yıldan az olmamak üzere geçerliliği olmalıdır.

Ne zaman başvurmalısınız?

Rusya'ya planlanan varış tarihinden 45 gün önce vize başvuru sürecini başlatabilirsiniz. İşlem süresi iki ila beş hafta arasında uzayabilir. Öğrenci vizesi başlangıçta 90 gün için verilir, ancak bir yıla kadar uzatılabilir ve daha sonra çalışma süresi boyunca yenilenebilir.

İşlem süresi

5 Weeks

iş fırsatları

Rusya öğrenci vizeniz varsa, bu çalışma tatillerde veya okuduğunuz kurum veya kuruluşta yapılmadığı sürece Federal Göçmenlik Dairesi'nden (FMS) çalışma izni almanız gerekecektir. Yalnızca devlet tarafından akredite edilmiş bir üniversitede tam zamanlı öğrenciyseniz ve en az 18 yaşındaysanız, size çalışma izni verilecektir. İzin, yalnızca izinde belirtilen alan veya meslekte ve üniversitenizin bulunduğu şehir veya bölgede çalışmanıza izin verecektir. Rusya çalışma vizesi olanlar için çalışma izninin maliyeti 3.500 RUB'dur (60 USD). Üniversite kursunuzu bırakırsanız, çalışma izniniz iptal edilecek ve artık Rusya'da çalışamayacaksınız.

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

Öğrenci vizeniz için sahte belgeler sunarsanız veya başvurunuzda gerçekleri gizler veya yanlış beyan ederseniz. HIV pozitifseniz, öğrenci vizesiyle Rusya'ya girişiniz reddedilebilir.

programlar