Keystone logo

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Rusya 2023

kurum sayısı: 30
  • Arkhangelsk

  MV Lomonosov'un adını taşıyan Northern (Arctic) Federal University misyonu, Rusya'nın Kuzey ve Arktik bölgesinin entelektüel keşfi amacıyla yenilikçi bilimsel ve insan kaynakları yaratmaktan ibarettir.

  • Kingston upon Thames
  • Moscow

  İşletme ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Kingston İşletme Okulu ile Hukuk, Sosyal ve Davranış Bilimleri Fakültesi'ni birleştirmektedir. Birlikte eleştirel düşünmeyi ve öğrenmeye problem çözme yaklaşımını uluslararası bir bakış açısıyla geliştirirler.

  • Rostov-on-Don
  • Taganrog

  Kökleri 1915 yılına dayanan Southern Federal University (SFedU), Rusya'nın güneyindeki en büyük bilim ve eğitim merkezidir. SFedU, köklerini Büyük Savaş sırasında Rusya'nın güneyine taşınan Varşova Kraliyet Üniversitesi'ne kadar takip eder.

  • Irkutsk

  Irkutsk National Research Technical University (INRTU) Doğu Sibirya'nın önde gelen araştırma üniversitesidir ve en yenilikçi ve perspektif arasındadır. Güçlü ve çeşitli öğrenenler topluluğu için çok çeşitli yüksek öğrenim ve mesleki eğitim kursları sağlar.

  • Moscow

  Biz Skoltech'iz - Moskova'da, Rusya'da uluslararası bir İngilizce konuşan STEM üniversitesi. Sadece 8 yıl içinde onlarca araştırmacı ve dünyaca ünlü profesörü bir araya getirdik, çarpıcı bir kampüs kurduk, dünya standartlarında laboratuvarlar kurduk ve Doğa Endeksindeki en iyi 100 genç üniversiteye yerleştirdik.

  • Saint Petersburg

  SSE Russia, Rusya topraklarında öğretmenlik yapmak üzere akredite edilmiş tek uluslararası işletme okuludur ve deneyimli yöneticiler için eksiksiz bir Avrupa Executive MBA derecesi programı, farklı deneyim seviyelerindeki liderler için açık programlar ve hem Rus hem de uluslararası şirketler için özel olarak özelleştirilmiş programlar sunar. . Bu, hem yerel hem de küresel pazarlarda rekabetçi olan uluslararası fakültelerden Rusya sınırları içinde kaliteli bir Avrupa eğitimi almak için eşsiz bir fırsat anlamına gelir.

  • Moscow
  • Nizhny Novgorod
  • Russia Online
  • + 3 daha fazla

  Avrasya Yönetim ve Yönetim Okulu (EMAS Business School), önde gelen ticaret okullarından biridir; Avrupa, Rusya ve BDT ülkeleri için stratejik yönetim ve MBA programları uzmanıdır.

  • Volgograd

  Volgograd State University , yüksek nitelikli personel yetiştirmeyi ve devlet, iş dünyası ve halkla işbirliği içinde ulusal öncelikli bilim, mühendislik ve teknoloji alanlarında ekonomi ve sosyal alan için yeni bilgiler üretmeyi amaçlamaktadır. Eşsiz coğrafi konum, üniversitenin Avrupa ve Asya'daki bilim ve yenilik başarılarını birbirine bağlayan bilimsel ve eğitimsel bir köprü görevi görmesini sağlar. Volgograd State University , araştırma ve öğretimini en yüksek dünya düzeyinde birbirine bağlamak için fakülte kapasitesini ve malzeme ve teknik temelini iyileştirmeye çalışmaktadır. Bilim, eğitim ve kültür alanında komşu ülkelerle uluslararası işbirliğini ve stratejik işbirliğini aktif olarak teşvik eder. Volgograd State University , eğitim faaliyetlerini yürütmek için lisansa ve devlet akreditasyon sertifikasına sahiptir.

  • Novosibirsk

  Novosibirsk devlet üniversitesi, dünyaca ünlü bilim merkezi Akademgorodok'ta yer almaktadır. NSU öğretim üyelerinin% 80'i, Rusya Bilimler Akademisi'nin Sibirya Şubesi'nden bilim adamlarıdır. Bu nedenle eğitim, birinci sınıf bilimsel başarılarla yakın bağlantılı olarak yürütülür. Her şey kompakt kampüsümüze yürüme mesafesindedir: üniversite yurtları, spor merkezi, stadyum, 35 bilim enstitüsü ve yenilikçi bir teknopark (Academpark) kampüse 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. NSU, hızlı ve dinamik büyüme gösteren modern bir üniversitedir 2007'de NSU, ulusal eğitim projesinin yenilikçi eğitim programları yarışmasını kazanan 57 Rus üniversitesinden biriydi 2009 NSU, Ulusal Araştırma Üniversitesi statüsünü kazandı 2013'ten başlayarak NSU, diğer 21 Rus üniversitesi ile birlikte Rus üniversitelerini dünyanın en iyi 100 üniversitesi grubuna sokmayı amaçlayan 5-100 programına katıldı.

  • Russia Online
  • Kursk

  Kursk State Medical University ( KSMU ) Genel Tıp, Diş Hekimliği ve Eczacılık bölümlerini İngilizce dilinde öğretmek ve uluslararası öğrenciler hazırlamak konusunda prestijli bir seviyeye sahiptir. Bu doluluk, Rusya'da İngilizce dilinde eğitim veren en eski tıp üniversitesi olarak gösterildi ve farklı milliyetlerden en fazla sayıda uluslararası öğrenciyi olduğu gibi gösterdi.

  • Kirov

  Vyatka State University (VyatSU), çok çeşitli profesyonel eğitim programlarına sahip klasik bir üniversitedir. Üniversite görkemli bir oluşum ve gelişme yolunu geçti. Bugün, çok çeşitli profesyonel eğitim programları ve büyük araştırma potansiyeli ile bölgede önemli bir eğitim, araştırma ve üretim kompleksidir.

  • Novosibirsk

  İyileştirmeyi öğretmek, dünyadaki herhangi bir mesleği öğretmekten çok daha karmaşıktır. Novosibirsk State Medical University (NSMU) birçok parlak doktor ve bilim insanı nesli mezun oldu. Mezunlarımız arasında akademisyenler, profesörler, çok sayıda tıp kurumunun liderleri bulunmaktadır.

  • Irkutsk

  Baikal State University , çok çeşitli alanlarda mesleki gelişime ilgi duyan, motivasyonu yüksek gençler için harika bir seçimdir. BSU'nun temel misyonu, çeşitli çağdaş Lisans, Yüksek Lisans ve doktora programları ile küresel yüksek öğrenim pazarına girmek ve yüksek kaliteli öğretim ve personel gelişimi sağlamaktır.

  • Caserta
  • Aversa
  • Naples
  • + 7 daha fazla

  University of Campania "Luigi Vanvitelli" 1991 yılında (MURST Kararnamesi, 25 Mart) “Federico II” olarak bilinen büyük Napoli üniversitesinin aşırı kalabalık koşullarını hafifletmek amacıyla kurulmuştur.

  • Barnaul

  Eğitim organizasyonu hakkında kısa bilgi: Pedagoji Üniversitesi, şehrin ve bölgenin eğitim sistemine çeşitli profillerden uzmanlar, eğitim öğretmenleri, eğitimciler, psikologlar, konuşma terapistleri, ek eğitim öğretmenleri sağlar. Buna ek olarak, AltSPU, toplumun kültürel ve eğitim temelini geliştirmek, geleceğin mühendislerini, doktorlarını ve kültür figürlerini eğitmek ve eğitmek için tasarlanan bölgedeki okulların öğretmenlerini oluşturarak bölgenin kalkınma potansiyelini biriktirir.