Keystone logo
Singapur

Ders çalışma Yasa içinde Singapur 2024

Singapur yılında eğitim alın

Ne bir hukuk diploması edinme? Singapur Hukuk Lisans mi ülkede avukatlık olma yolunda önemli bir adımdır. Bunu yapmak için, bireylerin en azından, Hukuk programının Lisans gereksinimlerini tamamlamak için ihtiyacınız olacak. Çoğu öğrenci de yüksek lisans 'ın düzey lisans programı LL.M. tamamlamak gerekir. Bir doktora programı da dahil olmak üzere gelişmiş programlar, ayrıca ülkede bir avukat olarak çalışmak için Singapur eğitimi. Hukuk Yükseköğretim Bu alanda devam etmek isteyen öğrenciler için kullanılabilir, bireylerin Singapur Barosu'na kabul için başvurmanız gerekir. Bunu yapmak için, öğrenciler ilk olarak hukuk alanında eğitim lisans 'ın seviyesinin gereklerini tamamlamak zorundadır. Bu eğitim onaylı bir okuldan gelmelidir. İlk lisans programı Barosu tarafından tanınan bir üniversitede tamamlamak için dört yıl sürer.Ayrıca eğitim, eğitim, iki ve dört ek yılları arasında sürebilir. Bu programlara kayıt için maliyeti bireysel okulun büyük ölçüde bağlıdır. Maliyetler daha özel okullarda bazı özel kurumlarda daha yüksek olabilir. Ülkede avukatlar olarak çalışmak Bireyler mutlaka çok yüksek bir ücret ödenmez, ancak aynı zamanda yasal bir derecesi aldıktan sonra alabilir eylem bireylerin bir derstir hükümet pozisyonları, çalışanlar, sık sık daha fazla kazanmak. Uluslararası öğrenciler genellikle ülkede bekliyoruz. Ancak, bu bireysel üniversitenin takdirine kalmıştır. Okulların bazıları, özellikle akademik çalışma alanında, çok sıkı gereksinimleri vardır. Uluslararası öğrenciler, yerel sakinleri olarak inceleme aynı seviyede karşılamak gerekir. Ayrıca, talep programlarında bazı yerel nedeniyle talep her zaman uluslararası öğrenciler için erişilebilir değildir.Bu programlar için Uygula erken sıklıkla gerekli seyahat belgeleri ve onayları elde edebilirsiniz bireyi sağlamak öneririz. Ülke dışında bu gereksinimleri karşılamak, ya da Singapur'da eğitim ihtiyaçlarını tamamlayan öğrenciler, Singapur Barosu 'ın lisans sınavına gerekir. Sürekli eğitim genellikle böylece yaptıktan sonra bir gerekliliktir. Öğrenciler daha sonra kendi uygulama önce zaman gerekli uzunluğu için mahkemede geçici pozisyonda çalışabilir. Öğrenciler hukuk bu alanda sayısız pozisyonları bulmak olasıdır. Bu yargıçlar gibi, ceza sisteminde çalışan, yanı sıra eğitim öğretimine yönelik çalışma içerir. İşler özellikle yeni öğrenciler için başlangıçta elde etmek zor olabilir.

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  1867
 • kamu hizmetleri payı

  51
 • internet aboneliği

  31
 • Yerel taşıma

  88

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  7
 • sinema bileti

  10
 • Bir bardak yerel bira

  7

Singapur hakkında

Singapur, Güneydoğu Asya'da yer alan bir ülkedir. Bu Malay Yarımadası'nın güney ucunda yer alan bir ada ülkesidir. Bu 5,4 milyon kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Sürekli iskan halkın en eski bölgelerinden biri olarak. Bu dünyanın en büyük ticari hub ve önemli bir iş merkezlerinden biridir. Bu ülkenin 'ın GSYİH yaklaşık yüzde 26 oluşturan büyük bir limana sahiptir. Çalışmak ve burada okumak isteyen bireyler bu hukuk alanında çalışmak isteyenler için olağanüstü fırsatlar ile canlı bir kültür olarak bulacaksınız. Singapur Hukuk Sistemi Nedir? Singapur hukuk sistemi İngilizce ortak dayanmaktadır hukuk sistemi. İdare hukuku, eşitlik ve güven hukuku, haksız fiil hukuku, sözleşme hukuku ve hukukun dahil çeşitli alanlarda vardır. Ceza hukuku burada da mevcut. Sadece ülkenin kendi bar sistemi var, ama yaygın orada hukuk uygulanabilir bir yönü olarak İngilizce içtihadına atıfta bulunmaktadır.Singapur Cumhuriyeti Anayasası ülkenin 'ın hukuk sistemini özetleyen temel hukuki belgedir.

Vize gereklilikleri

Ne tür bir Vizeye ihtiyacınız var?

vize adı

Öğrenci pasosu

Fiyat ve para birimi

SGD 90

Singapur Göçmenlik ve Kontrol Noktaları Kurumu'na (ICA) yapılan her başvuru için 30 S$ işlem ücreti gereklidir. Ücret, başvurunun sonucuna bakılmaksızın veya başvuru yapıldıktan sonra geri çekilirse geri ödenmez.

Başarılı başvuru sahibi ICA'da Student's Pass'ın verilmesindeki formaliteyi tamamladığında 60 S$ ücret ödenir.

Ücretler ülkeye bağlıdır ve değişebilir.

Vize için kimler başvurabilir?

Tüm uluslararası öğrencilerin Singapur'da yüksek öğrenime devam edebilmeleri için bir Öğrenci Geçiş Kartına sahip olmaları gerekir. Singapur Öğrenci Pasaportunuzu almak için, öncelikle Singapur'daki Yüksek Öğrenim Enstitüsünde (IHL) tam zamanlı bir programa kabul edilmeniz gerekir.

Yalnızca tam zamanlı bir programa kabul edildiyseniz Öğrenci Kartı almaya hak kazanırsınız. Yarı zamanlı kurslara veya akşam derslerine katılmak istiyorsanız, Öğrenci Kartı almaya hak kazanamazsınız.

Başvuruyu nereden yapabilirsiniz?

Student's Pass On-Line Başvuru ve Kayıt (SOLAR) sistemi

Student Pass'a başvurmak için başvurunuzu resmi kayıt sistemi -- Student's Pass On-Line Başvuru ve Kayıt (SOLAR) sistemi) üzerinden yapmalısınız.

İnternet sitesi:

Başvuru nasıl yapılır?

SOLAR aracılığıyla Student Pass başvurusunda bulunmadan önce, size kabul teklif edilen enstitünün sizi kayıt sistemi aracılığıyla kaydetmesi gerekir. Enstitü sizi SOLAR'a kaydettirdikten sonra, eForm 16'yı göndermelisiniz. SOLAR hesabınıza giriş yapmadan önce aşağıdaki ayrıntılara sahip olmalısınız:

 • IHL tarafından sağlanan oturum açma kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte SOLAR'dan bir kayıt bildirimi
 • Pasaport numarası ve geçerliliği dahil olmak üzere seyahat belgeleri ve pasaport bilgileri
 • Kişisel e-posta adresiniz
 • Yakın zamanda çekilmiş bir adet vesikalık renkli fotoğraf

eForm 16'yı gönderdikten sonra, Student Pass birimi - Göçmenlik ve Kontrol Noktaları Kurumu'na (ICA) göndermek için formun çıktısını almanız gerekir. Singapur Öğrenci Geçiş Kartının verilmesi için tamamlanması gereken önemli formalitelerden biridir.

Geçerli bir Öğrenci Kartı ile her zaman Singapur'da kalacağınıza dair göçmenlik departmanına güvence vermelisiniz.

Singapur öğrenci vizesi için gerekli evraklar:

 • Geçerli pasaportunuz. Pasaportun belirli sayfalarının bir kopyasını sunmanız gerekir.
 • Singapur'a girişte verilen kalkış/varış kartını yanınızda taşımalısınız. Diğer uzun süreli geçişlerde Singapur'da ikamet ediyorsanız, o geçiş belgesini de yanınızda getirmeniz gerekir;
 • Yakın zamanda çekilmiş bir adet renkli vesikalık fotoğraf (beyaz zemin üzerine çekilmiş);
 • SOLAR aracılığıyla sunulan eForm 16'nın çıktısı (başvuru sahibi tarafından usulüne uygun olarak imzalanmış);
 • Belgeleriniz ana dilde ise, belgelerin resmi İngilizce tercümesini almalısınız.
 • Prensip içi onay mektubunun bir kopyası; Ve
 • Öngörülen formatta bir sağlık raporu (ICA'nın web sitesinde mevcuttur).

Başvuruyu yaptığınızda, laboratuvar raporlarının veriliş tarihinden itibaren üç ayı geçmediğinden emin olun. Tıbbi gerekliliği yerine getirmemeniz durumunda, size Öğrenci Geçiş Kartı verilmeyecektir.

Ne zaman başvurmalısınız?

Genel olarak, Singapur öğrenci vizesinin işlenmesi yaklaşık dört hafta sürer. Ancak, göçmenlik dairesi sizden bazı ek belgeler veya bilgiler isterse, bazı başvurular daha uzun sürebilir. Bu gibi durumlarda SOLAR sistemi aracılığıyla bilgilendirileceksiniz.

Student Pass için yeni başvuruları, kursunuz başlamadan en az bir ay önce yapmalısınız ve iki aydan fazla olmamak kaydıyla.

Mülakatın gerekli olduğu durumlarda işlem süresi genellikle 2 ila 4 ay arasındadır.

İşlem süresi

4 Weeks

iş fırsatları

Öğrenimleri sırasında haftada 16 saatten fazla çalışmayan yabancı uyruklu öğrenciler çalışma izni başvurusunda bulunmaktan muaftır. Ancak kurumunuz tarafından sağlanan çalışma olanaklarını kontrol etmeniz önerilir.

Uluslararası öğrencilerin tatilleri sırasında Singapur'da çalışmak istemeleri halinde çalışma izni başvurusunda bulunmalarına gerek yoktur.

Çalışma izni, okuduğunuz kuruma da bağlı olabilir.

Onaylanan kurumların bir listesini burada bulabilirsiniz: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

Haftalık saat

0

Neden bu tür bir vizeye ihtiyacınız var?

Tanınmış bir eğitim kurumunda tam zamanlı bir kursa gitmemeniz, yeterli eğitim belgenizin olmaması, formlarınızın düzgün bir şekilde doldurulmaması veya destekleyici belgelerin doğru olmaması durumunda vize başvurunuz reddedilebilir.

programlar