Keystone logo
Suudi Arabistan

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Suudi Arabistan 2024

kurum sayısı: 32
  • Hamad Town, Bahreyn
  • Riyadh, Suudi Arabistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Oman Online, Umman
  • + 7 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ayn Ibn Fuhayd, Suudi Arabistan

  Josoor, kuruluşundan bu yana teori ve pratiği harmanlayan güçlü bir diploma programı ve ısmarlama kurslar aracılığıyla, 4000'den fazla katılımcıya eğitim ve öğretim çözümleri sunarak, onları spor endüstrisindeki projeleri ve organizasyonları yönetmek ve dünya standartlarında sunmak için beceri ve uzmanlıkla donattı. , yüksek profilli spor ve eğlence etkinlikleri.

  • Al Hofuf, Suudi Arabistan

  Al-Ahsa Vahası'ndaki bilgi şehri King Faisal University ne kadar mutluyuz; elektronik portalı ve bu eski üniversitenin başarılarına bakan pencereleri ve 1975 CE'ye tekabül eden 1395 AH 1975'ten bu yana dört buçuk yıldan fazla süren başarıları ve Yüce Tanrı'ya şükretmeye devam ederek sizi ağırlamaktan ve sonra Bilge liderliğimizden aldığı cömert özen ve sınırsız destek, Ülkenin eğitim ve araştırma kurumlarına emanet edilen öncü ve liderlik rolüne inanarak Tanrı onu kutsasın. Kapsamlı ulusal kalkınmaya katkıda bulunmak.

  • Riyadh, Suudi Arabistan

  Riyadh Elm University , Eskiden Riyad Diş Hekimliği ve Eczacılık Kolejleri (RCsDP), Suudi Arabistan Krallığı'nın Riyad şehrinde bulunan özel olarak desteklenen bir lise sonrası eğitim kurumudur. Kolej, Diş Hekimliği, Diş Hijyeni, Diş Hekimliği, Eczacılık ve Tıbbi Laboratuvar Teknolojisi alanlarında profesyonel lisans derecesi programları sunması için Suudi Arabistan Krallığı Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından Şubat 2004'te resmi olarak onaylandı.

  • Riyadh, Suudi Arabistan

  Salı 09/01/1419 AH (06/05/1998 AD) SAİK Veliaht Prens - Tanrı onu korusun - Güney Bölgesinde İmam Muhammed İbn Suud İslam Üniversitesi ile Kral Suud Üniversitesi'nin yeni kimlik altında tek bir varlık altında birleştirilmesini emretti. ' King Khalid University '. Daha sonra, 11/3/1419 AH (6/7/1998 AD) tarihinde bir Kraliyet Kararnamesi, Kararname 7/78 / M, birleşmeyi gerçekleştirmek için gerekli tüm düzenli prosedürleri tamamlamak için yayınlandı. Üniversitenin ilk bütçesi, genel devlet bütçesi dahilinde 14/09/1419 AH (02/01/1999) tarihinde yayınlandı.

  • Dammam, Suudi Arabistan

  “Al Asala Kolejleri” adı öne çıkmadan önce disiplinler, Krallık düzeyinde her disiplindeki öğrenci sayısı ve bir yandan öğrencilerin disiplinlere katılımı açısından her şehir düzeyinde en iyi disiplinlere ulaşma konusunda ayrıntılı bir çalışma yapıldı. , genel olarak Suudi işgücü piyasasının ve özellikle de Doğu Eyaletinin gereksinimleri.

  • Mecca, Suudi Arabistan

  Suudi Arabistan Krallığı, dini statüsü ve tarihi ve medeniyetsel önemi nedeniyle İslam dünyası ülkeleri arasında ön sıralarda yer almaktadır. Müslümanların günlük namazlarında karşılaştıkları Kıble'yi (Kabe) içerir. Üstelik Hac ve Umre yapmak isteyen milyonlarca insanın kalbi Mekke'ye dönüyor.

  • Industrial Area, Suudi Arabistan

  Majmaah University , üniversite eğitiminin bir kolu ve Al Majmaah Valiliği halkı ve üniversitenin kapsamındaki valilikler için bir izin olmak üzere birçok ve büyük bilimsel yapılardan oluşan bir sisteme katılan sevgili memleketteki en yeni üniversitelerden biridir. onlara sunacak çok şey var.

  • Tabuk, Suudi Arabistan

  Yüksek öğretim hizmetlerinin sunulmasında KSA'da özel ve kamu sektörleri arasındaki entegrasyon ilkesine bağlı olarak, Yüksek Öğretim Bakanlığı tüm akademik uzmanlıklarda özel yüksek öğrenimi teşvik etmektedir. Tabuk Bölgesi Prensi Royal Majesteleri Prens Fahad Bin Sultan, bölgeye ve çevresine hizmet veren seçkin bir coğrafyaya sahip olan Tabuk şehrinde kültür ve eğitimi yaygınlaştırmak için özel bir üniversite kurmaya yatırımcıları teşvik etti.

  • Riyadh, Suudi Arabistan

  Krallıkta özel eğitim, Tanrı onu korusun, İki Kutsal Caminin Koruyucusu Kral Salman bin Abdülaziz'in hükümetinin yeniden canlanmasına ve büyük ilgisine tanık oluyor. Dar Al Uloom, Krallık'taki en seçkin özel üniversitelerden biridir ve yüksek öğrenimin teşvik edilmesine ve sürdürülebilir insan sermayesine yatırıma yöneliktir.

  • Buraydah, Suudi Arabistan

  Suudi Arabistan'ın idari bölgelerinden biridir ve merkezi Buraidah şehridir. Qassim, yeraltı sularının bolluğuyla bilinir ve Suudi Arabistan Krallığı'na en iyi hurma ve sebze türlerini sağlar. Bölgenin önemli şehirleri: Buraidah, en büyük şehir, Onaizah, Maznib, Bukeiriyah, Badayea, Almaznib, Alkhabra, Riyad Alkhabra, Alasyah, Oklat Alsukoor, Dhariah, Oyoon Aljawa ve diğerleri.

  • Riyadh, Suudi Arabistan

  PSU topluluğu ortak bir amaç doğrultusunda hareket eder: eğitim, araştırma ve inovasyon yoluyla daha iyi bir dünya yaratmak. Eğlenceli ve ilginç, yaratıcı ve sanatsal, sayılara takıntılıyız ve yetenekli insanları ağırlıyoruz.

  • Taif, Suudi Arabistan

  Taif University ana kampüsü şu anda Suudi Arabistan'ın batı bölgesi olan Al-Hawiyya, Taif Valiliği, Mekke Emirliği'nde, Arap'ın güneybatısında deniz seviyesinden 1700 m yükseklikte Sarawat Dağları'nın doğu yamaçlarında yer almaktadır. Yarımada. TU'nun ayrıca Taif Valiliğinde üç şube kampüsü vardır: Taraba Şubesi (Taif'e yaklaşık 150 km), Khurma Şubesi (Taif'e yaklaşık 200 km) ve Ranya Şubesi (Taif'e 350 km).

  • Jeddah, Suudi Arabistan

  Eğitim sürecinin ve özel uygulamalı uygulamaların gelişimini ilerletmek için sürdürülebilir stratejik ortaklıklar kurarak kurumsal mükemmelliğe ulaşmaya çalışıyoruz.