Keystone logo
Yeni Zelanda

En İyi Üniversiteler Yasa programlar içinde Yeni Zelanda 2024

kurum sayısı: 43
  • Dunedin, Yeni Zelanda
  • Christchurch, Yeni Zelanda
  • + 1 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Wellington, Yeni Zelanda

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Canterbury Plains, Yeni Zelanda

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New Plymouth, Yeni Zelanda

  The Western Institute of Technology at Taranaki (WITT) veya Te Kura Matatini o Taranaki, bölgedeki ve dünya çapındaki insanlara eğitim sağlayan, hükümet tarafından finanse edilen bir üçüncü enstitüdür. Bu bölgedeki yerel öğrenme merkezi olan WITT, Taranaki'ye hizmet etmek için burada.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  NCBT ( Newton College of Business and Technology ), Auckland merkezli bir NZQA onaylı Sağlayıcıdır. Yeni Zelanda. NCBT, 1995'ten beri Yeni Zelanda Yeterlilik Kurumu'na (NZQA) kayıtlıdır ve başlangıcından bu yana, uluslararası öğrencilerimize Pastoral Bakım'a güçlü bir vurgu yaparak kaliteli eğitim sağlamaya odaklanmıştır.

  • Lower Hutt, Yeni Zelanda

  Yeni Zelanda'nın en etkileyici, küresel olarak rekabetçi yüksek öğretim kurumlarından biriyiz. Wellington Institute of Technology her yıl yaklaşık 6.100 öğrenciyi eğiten üçüncü düzey bir kurumdur. Geleceğe odaklı, endüstri ile birlikte geliştirilen ve öğrencilere kariyer hedeflerini takip etmeleri için pratik beceriler sağlayan, ticaretten derecelere ve lisansüstü programlara kadar çeşitli endüstri liderliğindeki yeterlilikler sunuyoruz.

  • Wellington, Yeni Zelanda

  Campbell'de öğrenciler, Wellington ve Auckland kampüslerimizde zenginleştirici öğrenci deneyiminin bir parçası olarak en iyi İngilizce eğitimini alırlar. Campbell'in özenli ve destekleyici bir ortamda birinci sınıf akademik öğrenim sağlama konusundaki uzun tarihi ve itibarından gurur duyuyoruz.

  • Hamilton, Yeni Zelanda

  Yeni bir iş dünyasının yeni bir öğrenme yöntemine ihtiyacı var. Eğitim değişiyor ve Wintec de onunla birlikte değişiyor, böylece öğrencilerimiz her zamankinden daha hızlı hareket eden bir dünyada başarıya ulaşabilirler. Wintec'te, öğrencileri bir topluluğun parçası olarak besliyor ve onlara rehberlik ediyoruz, böylece yeni işlerin ve çalışma yollarının gelecekteki dünyasında yollarını bulabileceklerine güveniyorlar ve donanımlılar.

  • Christchurch, Yeni Zelanda

  University of Canterbury International College (UCIC), University of Canterbury lisans programlarına Pathway UCIC, Yeni Zelanda'da benzersiz olan Üniversite Transfer Programları (UTP'ler) sunar. UTP'ler, Canterbury Üniversitesi'nin lisans derecesinin ilk yılına eşdeğerdir.

  • Masterton, Yeni Zelanda

  Geçmişi 1896'ya uzanan bir eğitim kurumu olan UCOL Limited, topluluğumuzun öğrenimini desteklemek için gururlu ve hak edilmiş bir üne sahiptir. Toplulukla olan bu bağlantı, yaptığımız iş açısından çok önemlidir ve programlarımızın öğrencilerin talep edilen becerileri geliştirmelerine yardımcı olmasını sağlar.

  • Invercargill, Yeni Zelanda

  Southern Institute of Technology (SIT), çeşitli konularda ve niteliklerde kaliteli yüksek öğretim ve eğitim sağlar. Öğrencilerin bir seviyede öğrenmek ve için lisansüstü çalışmalar için sertifika, biz NZQA programları sunan Pathway takım elbise bunları söyledi.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  New Zealand School of Wines and Spirits (NZSWS), 2006 yılında Jane Skilton MW tarafından kurulmuştur. NZ'nin önde gelen Wine & Spirit Education Trust (WSET) kursları sağlayıcısı ve Master of Wine tarafından sahip olunan ve işletilen WSET onaylı tek okul.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  Celia Hay tarafından kurulan New Zealand School of Food & Wine , yeni nesil baristalar, şefler, restoran ve kafe sahipleri, konaklama yöneticileri, sommeliers ve şarap uzmanları, konaklama turizmi girişimcileri ve o zamandan beri iyi yemekleri seven insanları eğitiyor. 1995.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  Auckland ve Christchurch'teki Abacus Institute of Studies kampüslerine hoş geldiniz. Öğrenmenizi desteklemek ve ilerletmek için seçkin bir eğitim kuruluşu seçtiniz. Bizimle geçirdiğiniz zaman önemlidir ve akademik faaliyetleriniz ile kampüs hayatından aldığınız keyfi dengelemenizi öneririz.

  • Auckland, Yeni Zelanda

  Laidlaw College , Yeni Zelanda, Aotearoa'daki en büyük mezheplerarası Hıristiyan Koleji olup, teoloji ve İncil çalışmaları, misyon, bakanlık, danışmanlık ve öğretmen eğitiminde sertifikadan doktora seviyesine kadar nitelikler sunmaktadır. Aotearoa, Yeni Zelanda ve dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere, Auckland'daki iki, Christchurch'teki iki kampüs ve harika uzaktan eğitim fırsatları ile dinamik bir öğrenme ortamı sağlıyoruz.