Keystone logo
Albany Law School

Albany Law School

Albany Law School

Tanıtım

Doğu dış

Misyonumuz

Albany Hukuk Fakültesi eğitir ve avukatlık, iş, kamu yararı ve hükümet yarının liderleri güçlendirir. Biz meslek, hükümete sınıf ve deneyimli tabanlı öğrenme yoluyla topluma, nişanlı burs ve mezunların ve destekçileri sağlam bir ağa bağlanmak. Albany Hukuk Fakültesi'nde Öğrenme personel, yöneticiler, mezunlar ve Mütevelli Heyeti tarafından desteklenen öğrenci ve öğretim üyeleri arasında bir ortak girişim. Öğrencilerimiz, yasal politika ve doktrin, mesleki yetkinlikler geniş ve adalete derin bir bağlılık ve etik değerleri gelişmiş bir anlayış geliştirmek.

Vizyonumuz

Albany Hukuk Bürosu, öğrenci merkezli öğrenme topluluğu olarak kabul edilir; değişen ihtiyaçlara ve fırsatlara ustaca cevap veren katı, yenilikçi bir hukuk eğitimi programı sunar. hukuk fakültesi ilgi ve arka planlar çeşitli bir yelpazede öğrencilere çekmek ve hukuk, işletme, kamu yararı ve hükümet olağanüstü kariyer için mezunları hazırlar Fırsat Pathways. fakülte bilim adamları ve hukuk ve adalet ilerleyen taahhüt öğretmenler tarafından Led, öğrenciler katkıda bulunmak ve küresel bir toplumda yol bilgi, beceri ve mesleki değerler gelişecektir. mezunları olarak onlar hukuk fakültesine, öğrencilerine, ve misyonuna başarısı için adanmış bir gelişen mezunlar topluluğu katılacak.


albanylaw02

Plan: Fırsat Pathways

Fırsat Geçiş Yolları, Albany Hukuk Bürosu için belirleyici bir özelliktir. Bulunduğumuz yere, bağımsızlığa ve topluluğa bakarak, öğrencilere ilham verecek, onları destekleyecek ve onları yönlendirecek Fırsat Yolları oluşturduk. Bu fırsat yolları, kariyer imkânlarıyla olgunlaşan piyasa araştırmaları yoluyla tespit edilen maddi alanları keşfedip takip etti. Bu Yollar, ticaret, vergi ve finans piyasalarını; Sivil ve cezai savunma; Hükümet, politika ve kamu hizmeti; sağlık; Yenilikçilik ve girişimcilik; Ve kamu yararına. Fırsat Pathways, eğitim ve rehberlik programlarımızı şekillendirir, stratejik ortaklıkları belirlememize yardımcı olur ve öğrencileri işverenlerle ve ömür boyu sürecek danışmanlarla ilişkilendiren profesyonel yollarla sonuçlandırır.

Fırsat Pathways ayrım alanları belirlemek ve başvuru, öğrenciler ve mezunlar için yön sağlar.

Fırsat Pathways şunlardır:

 • İş, Vergi ve Finansal Piyasalar;
 • Medeni ve Ceza Savunuculuk;
 • Hükümet, Politika ve Kamu Hizmeti;
 • Sağlık;
 • İnovasyon ve Girişimcilik;
 • ve Kamu Çıkarı Hukuku.

Fırsat Pathways, eğitim ve rehberlik programlarını bilgilendirir ve öğrencileri, işverenlerle ve ömür boyu rehberlerle bağlayan profesyonel yollarla sonuçlanır.

Öğrencilerin mesleki gelişim her Fırsat Yolunun özünde yer almaktadır. Hukuk Bürosu, Pathways'deki başarıya uygun arka planlarla öğrencileri işe aldıktan sonra, öğrencilere zengin bir müfredat, klinik ve saha yerleştirme fırsatları, fakülte danışmanları, mezun danışmanları, akran yakınlık grupları ve her Fırsat Yoluyla uyumlu profesyonel gelişim eğitimi verir. Bizim Klinik ve Adalet Merkezi, Mali Piyasalarda Yönetmeliği, Hukuk Öğretimi Mükemmellik Merkezi Enstitüsü Devlet Hukuk Merkezi, ve Mezunlar ve destekçileri tüm zengin ağı her Albany Hukuk Fakültesi öğrencisi tanınan mesleki gelişim ve fırsatlar yaratmaya katkıda bulunacak. Her Geçit, tüm öğrencilere açık olacak çeşitli maddi yasal izleri veya yoğunlukları içerir. Yolların herhangi takip ederken Örneğin, bir öğrenci uluslararası hukuk dersleri alabilir.

Bir hukuk okulun başarısının bir ölçüsü mezun olduktan sonra kendi seçtikleri alanlarda öğrenci yerleştirmek yeteneğidir. Albany Hukuk Fakültesi seçtikleri alanlarda istihdam elde etmek Mezunlarımızın rekabet avantajı optimize etmek onun Fırsat Pathways kullanarak ve hazırlık kararlıdır. Biz arzu kariyer yerleştirme ve mesleki ve kişisel başarı için fırsat maksimize etmek için her öğrenci ile birlikte çalışacaktır.

Bu planda belirlenen Pathways sabit veya statik değildir. Lisans gerektiği gibi, onlar güncel gerçeklerin ışığında hukuk okuldan sonra başarılı olmak için en titiz ve etkili akademik program ile öğrencilere sağlanmaktadır ve en iyi konumda Mezunlarımızın yerleştirerek sağlamak için yıllık olarak değerlendirilir ve değiştirilebilir veya değiştirilir meslek ve iş piyasasının.

Konumlar

 • Albany

  80 New Scotland Avenue, 12208-3494, Albany

  sorular