Keystone logo
Abraham Lincoln University

Abraham Lincoln University

Abraham Lincoln University

Tanıtım

Abraham Lincoln Üniversitesi ulusal akredite Juris Doktor, Doçent, Lisans, Yüksek Lisans ve diploma / sertifika programları sunan bir online kurumdur.

Alu online lisans parçaları gelişmiş, kolay öğrenirler, interaktif teknolojiyi kullanarak, pratik ve uygun fiyatlı. hukuk, ceza hukuku, iş, IT, paralegal çalışmalar ve daha tamamen online derecesi kazanın.

Online Hukuk derecesi için tıklayın

ALU tamamen çevrimiçi Hukuk Lisans Diploması sağlayan üst Kaliforniya hukuk okullarından biri - biz yasal uzaktan eğitimin bir gurur öncü oldular. ALU unaccredited uzaktan öğrenme okul kategorisinde Kaliforniya State Bar Bar İnceleme Komitesi ile kayıtlıdır.

ALU Çevrimiçi Üniversite: Bakımı, Bağlan, oluşturma Alu misyonu geleneksel eğitim kurumları yeterince faydalanamayan olabilir öğrenciler için yaşam boyu öğrenme fırsatlarının sağlamaktır.

Her ALU öğretim ve personel hedefi çekici, ilgili talimat ve hakiki, kişiselleştirilmiş öğrenci desteği sunmaktır. Ders bakım Öğrencilerin özgün koşullar hakkında. ALU bağlanır aidiyet ve hizmet ettiğimiz toplumlar öğrenci başarı ve katkı kutlayan bir anlamda sunarak öğrencilerle birlikte. Bizim tutma oranları ve Mezunlarımızın ilişkilerin gurur duyuyoruz.

Abraham Lincoln Üniversitesi ilham ve zorlukları fethetmek ve hayat boyu öğrenmenin bir akademik topluluğun kendi hedeflerine ulaşmada onların tam potansiyellerine ulaşmaları için öğrencilerimizi teşvik eder. Böyle yaparak, biz geliştirmek ve toplumlara katkıda bulunmak ve yaratmak aradığımız gelecek.

Konumlar

  • Los Angeles

    Abraham Lincoln University, 3530 Wilshire Blvd, Ste 1430, CA 90010, Los Angeles

    sorular