Keystone logo
American University

American University

American University

Tanıtım

American University Değişen dünyamızı etkilemek için bilimin, öğrenimin ve topluluğun gücünden ve amacından yararlanır. Sürdürülebilirlikten sosyal adalete ve bilime, AU'nun fakültesi, öğrencileri, personeli ve mezunları fark yaratan kişilerdir.

1893 yılında kurulan American University , ülkenin başkenti Washington DC'de bulunan seçkin, özel bir kurumdur. Rekabetçi güçlü bir disiplinler arası odaklanma, politika odaklı akademik programlar ve etkili öğrenci aktivistleri ve mezunları ile AU, yedi okuldan 135'ten fazla yüksek lisans programı sunmaktadır.

Görülmenizi sağlayacak kadar küçük ve topluluğumuzu önemli konularda meşgul etmek için tarihi şahsiyetleri kampüse çekecek kadar büyük bir üniversite. American University , küresel topluluğumuzda ulusal ve uluslararası kamu liderleri ve değişim ajanları olmaya devam eden bilim insanlarını nesiller boyu hazırlamasıyla tanınır.

Misyon

Bilgiyi ilerletmek, entelektüel merakı beslemek, topluluk oluşturmak ve amaç, hizmet ve liderlik yaşamlarını güçlendirmek.

Görüş

American University tutkulu öğrencilerin, cesur liderlerin, ilgili akademisyenlerin, yenilikçilerin ve aktif vatandaşların işbirlikçi keşfin gücünü açığa çıkardığı, öğrenci merkezli lider bir araştırma üniversitesidir. İnsanlığın durumunu iyileştirmek, çok çeşitli deneyimlerden ve stajyerliklerden öğrenmek, anlamlı bir değişim yaratmak ve toplumun mevcut ve ortaya çıkan zorluklarını ele almak için Washington, DC, bölge ve dünyanın dört bir yanındaki kilit kuruluşlarla ortaklık yapıyoruz.

Kampüs Özellikleri

Etkinin Merkez Üssü

Washington DC'nin bir yerleşim bölgesinde yer alan 90 dönümlük kampüsümüz, geleneksel bir üniversite ortamının avantajlarını ulusumuzun başkentinin enerjisine, kültürüne ve fırsatlarına benzersiz erişimle birleştirerek sunar.

Biz, şehrimizin baş döndürücü manzaralarının her zaman görüş alanından uzakta olmadığı bir kentsel şehirde yaşayan samimi bir topluluğuz. Bir dakikalığına güzel arazimizde (belirlenmiş bir botanik bahçesi) arkadaşlarınızla rahatlayın; Bir sonraki gün National Mall'a hazırlıksız bir gezi yapın.

İster asırlık yapılarımızda ve son teknolojiye sahip tesislerimizde eğitim görüyor olun, ister müze ve tiyatrolarımızda sanatı deneyimliyor olun, ister şehre doğru maceraya atılıyor olun, American University sonsuz fırsatlar sunmaktadır.

  kabul

  Uluslararası öğrenciler

  İngilizce dil yeterliliği

  Sıralamalar

  • #72 En İyi Ulusal Üniversite - ABD Haberleri ve Dünya Raporu 2022-2023
  • #5 College City Yüksek Notlar Aldı - Princeton Review 2020'nin En İyi 385 Kolejleri
  • #51 En İyi Üniversite Değeri (Özel) - Kiplinger 2018 En İyi Üniversite Değeri

  Konumlar

  • Washington

   4400 Massachusetts Avenue, NW, 20016, Washington

  • Constitution Ave NW & 9th St NW

   4400 Massachusetts Avenue NW, DC 20016, Constitution Ave NW & 9th St NW

  sorular