Keystone logo
American University Washington College of Law

American University Washington College of Law

American University Washington College of Law

Tanıtım

American University Washington College of Law , 1896'da Ellen Spencer Mussey ve Emma Gillett tarafından, kadınların hukukçulardan büyük ölçüde dışlandığı bir dönemde kuruldu. Hukuk fakültesi yüksek lisans programı ile hukuk fakültesi, kurucularının mirasını, profesyonellerin kendi toplumlarına geri vermeleri için yasal yollarını kullanmalarını sağlayan yüksek kaliteli bir yasal eğitim sunarak onurlandırmaktadır.

Program, temel hukuk eğitiminden faydalanabilecek ancak uygulayıcı avukat olmak istemeyen avukatlar için tasarlanmıştır. Öğrenciler fakülte ile işbirliği yaptıkları canlı çevrimiçi sınıflara katılırlar ve işlerini yapma becerilerini geliştirebilecek yasal prosedürleri ve kavramları öğrenirler. Müfredat, öğrencileri çeşitli sektörlerde yasal yetenekleri uygulamaya hazırlamalarına yardımcı olmak için uyum, sağlık hukuku, siber hukuk ve iş hukuku gibi yasal konulara odaklanmaktadır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Washington

    Nebraska Avenue Northwest,4300, 20016, Washington

sorular