Keystone logo
American University Of Technology

American University Of Technology

American University Of Technology

Tanıtım

Üniversitenin Misyonu

AUT misyonu yurttaşlık AKTİF ve PAZAR-HAZIR mezunları üreten yenilikçi, TEKNOLOJİ-ZENGİN, GİRİŞİMCİ, DENEYSEL üniversite öğrenme ortamı sağlamaktır.

Üniversitesi Tarih

Teknoloji Amerikan Üniversitesi (AUT) bir yüksek öğretim değil kâr için, özel bir kurum olarak Halat, Lübnan ve Ocak 2000 yılında başkanlık kararnamesi 2143 Elde - Fidar 1998 yılında Mrs Ghada Hinain tarafından kurulmuştur.

AUT Tripoli, Lastik ve Akkar şimdi üç ek kampüsü vardır. Trablus kampüs programı 2002 yılında faaliyete geçmiştir.

İşletme, Uygulamalı Bilimler ve Arts and Humanities: AUT üç fakülte altında lisans düzeyinde (Lisans) ve altı lisans programlarına (master) 27 binbaşı sunuyor. 3000'in üzerinde mezunlar ve yaklaşık 1500 güncel öğrenci ve 90 tam zamanlı ve yarı zamanlı öğretim görevlisi ve 65 personel çalışanı ile AUT nedeniyle önemli ölçüde kariyer geliştirmek öğrencilerine kişisel ilgi, kaliteli eğitim ve uluslararası maruz kalma her vererek başarılı olmuştur onun mezunları.

Akreditasyon

AUT Lübnan Yüksek Eğitim Bakanlığı tarafından akredite hem lisans ve yüksek lisans programları ile kararname 8465 Ocak 18, 2008 tarihinde tam üniversite statüsü elde etti. AUT şimdi (Mühendislik ve Teknoloji Akreditasyon Kurulu) ve ABET uluslararası akreditasyon kuruluşları (İşletme Advance Collegiate Schools Derneği) AACSB International üyesidir.

Kültür ve Miras

AUT Ulusal Miras Günü 2015 için bu AUT projenin ana hedefi kültürel miras alanlarının hakkında daha yaratıcı ve doğru bilgi ile ziyaretçi sağlamak için farklı, yenilikçi teknolojileri kullanarak kültür başkenti olarak MİRASI önemine ilişkin bir farkındalık kampanyası KÜLTÜRÜ VE MİRAS için Cares.

  • Bronz Çağı
  • Fenike
  • Farsça
  • Roma Dönemi
  • Crusaider Dönemi

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Lebanon Online

    Byblos Highway, Fidar - Halat, Lebanon , , Lebanon Online

sorular