Keystone logo
Barry University Dwayne O. Andreas School of Law

Barry University Dwayne O. Andreas School of Law

Barry University Dwayne O. Andreas School of Law

Tanıtım

Barry University Dwayne O. Andreas School of Law Hukuk Fakültesi, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tek Dominik Hukuk Okulu ve dindar kadınlar tarafından kurulan bir üniversitenin parçası olan ilk Amerikan Hukuk Okulu'dur. Hukuk Fakültesi, dini boyutu olan şefkatli bir ortamda kaliteli bir hukuk eğitimi sunmaya çalışmaktadır. Çalışma ve derinlemesine düşünme, bilgiye dayalı eyleme yol açar ve sosyal adalete bağlılık, işbirliğine dayalı hizmete götürür. Hukuk Fakültesi, hukukun uygulanmasında ve diğer uğraşlarda en yüksek etik ve yeterlilik standartlarını destekler. Hukuk Fakültesi, öğrencileri akademik bir özgürlük ortamında entelektüel, kişisel, etik, manevi, ekolojik ve sosyal sorumlulukları benimsemeye davet ediyor. Program, mezunlarını kişisel gelişimi, hukuk mesleğini, yargı sistemini, toplumu ve Dünya topluluğunu geliştirmek için edindikleri bilgi, değer ve becerileri uygulamak için donatmaya çalışır. Katolik Dominik geleneği içinde Hukuk Fakültesi, din özgürlüğü yoluyla inanç meselelerine değer verir. Hukuk Fakültesi, toplumumuzdaki ve mesleğimizdeki çeşitliliği artırmayı amaçlamaktadır. Daha çeşitli bir fakülte, personel ve öğrenci topluluğu oluşturmak için az temsil edilen grupların, özellikle ırksal ve etnik azınlıkların üyelerinin işe alınmasını ve tutulmasını onaylar.

Becerikli ve kendilerini arayışlarına adanmış Barry Hukuk fakültesi öğretim, burs ve hizmet alanlarında olağanüstü referanslara sahiptir. Eski diplomatlar, müzakereciler, insan hakları savunucuları, bilim adamları ve davacılar olarak, öğretim üyelerimiz ancak deneyimle kazanılabilecek bir bilgi ve kararlılık düzeyi getiriyor. Karşılığında, bu çeşitli eğitimi hukuk öğrencisi olan size aktarırlar.

Barry entelektüel yaşamı teşvik eder ve destekler, yaşam boyu öğrenmeyi, büyümeyi ve gelişmeyi vurgular. Üniversite, insan deneyiminin temel sorularının bilimsel ve eleştirel analizini takip eder. Gerçeğin peşinde, Üniversite ortak yararı ve daha insancıl ve adil bir toplumu teşvik eden çözümlerin geliştirilmesini ilerletir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Orlando

    East Colonial Drive,6441, 32807, Orlando

    sorular