Keystone logo
Brickfields Asia College

Brickfields Asia College

Brickfields Asia College

Tanıtım

1991 yılından bu yana, Brickfields Asya Koleji (BAC) İngiltere Hukuk ve İş derece hızlı ve akıllı Way olarak kendisini kurmuştur. 6500 yasa uygulamaya mezunları daha fazla gönderilen sonra, üniversite kaliteli bir eğitim sağlayıcısı olarak mükemmel bir üne kurmuştur. Onun mezunları yüksek hem kamu ve özel sektörde yerel ve uluslararası firmalar tarafından aranır.

BAC şu anda öğrenciler üzerinde 70 dünya standartlarında Kanunu ve İş derece ve yerel veya yurt dışında tamamlanmış olabilir mesleki niteliklerin erişim sunan, ortaklıklar ve 20'den fazla (çoğunlukla Birleşik Krallık) Yabancı üniversiteler ve meslek örgütleri ile bağlılıkları vardır.

BAC sadece son iki yılda 200 Dünya ve Ulusal Top Öğrenciler, Kitap Ödülü Kazananlar, 1. Sınıf ve 2. saya üzerinde üretti. öğrencilerinin başarısı dikkat çekici bir eğitim deneyimi sunmak için BAC kararlılığını sergiliyor. Bu tanıma olarak, BAC 2012 Yasal Eğitim Marka Laureate En İyi Marka verildi ve Servis Mükemmellik KOBİ Teşvik Ödülü 2013.

Yüksek nitelikli akademisyenler ve deneyimli uygulayıcılar BAC ünlü öğretim öğrencilerine en iyi teslim BAC başarı hikayesine omurga sağlar. Birlikte yöntemli araştırılmış ve hazırlanmış öğrenme materyalleri ile, e-öğrenme portalı onların gerçek potansiyelini gerçekleştirmek için her öğrenci sağlamak için yuvarlak saat destek vermektedir.

BAC üniversitede her öğrencinin eğitim deneyimi gelecekteki başarısını sağlamak için kendi niteliklerini artırırken bir, keyifli ödüllendirici ve başarılı bir hale getirmek için kararlıdır. BAC Koleji'nde eğitim deneyimi, keyifli ödüllendirici ve başarılı olmak için öğrencilerin aramızda için sabırsızlanıyor.

Konumlar

  • Shah Alam

    Jalan Utara, Section 14, , 46200, Shah Alam

  • Kuala Lumpur

    Jalan Tun Sambanthan 68-2 , 50470 , Kuala Lumpur

    sorular