Keystone logo
California School of Law

California School of Law

California School of Law

Tanıtım

Hukuk Kaliforniya Okulu

Kanun Kaliforniya Okulu geleneksel konut hukuk fakültesine o mümkün olduğunca yakın bir eğitim deneyimi sağlamak amacı ile bir online hukuk okuludur. CSL öğrenciler görmek ve evde veya iş yerinde kendi bilgisayarlarından canlı Video Konferans Sınıf oturum açarak profesörler ve sınıf arkadaşları ile konuşabilir.

Tüm sınıflar California State Bar Sınavı ya da başka bir devlet bar sınavı geçti hepsi deneyimli öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.

Nasıl Online Hukuk Fakültesi Sınıflar çalışmak

Onlar yüzünden bir yerleşim hukuk fakültesi bir yerleşim hukuk okula katılan harç ve seyahat muazzam mali yükünü saymıyorum, çalışmak veya aile taahhütleri katılmak olamaz çünkü Öğrenciler JD derecesi elde etmek Law'ın Online Hukuk Fakültesi California School seçin.

Kanun Kaliforniya Okulu'nda sınıfları bir çalışma yetişkin için yönetilebilir bir hızda ve maliyet gerçek bir hukuk fakültesi deneyimi sağlar.

Sınıflar canlı video konferans katılan öğrenciler ve profesörler ile, salı ve perşembe akşamları her hafta buluşuyor. Sınıflar, onlar tartışmak ve onlar aynı odada fiziksel sanki yasa tartışıyorlar. Bu sınıflardaki öğrenciler profesörler vaka sunumları yapmak ve profesör tarafından dava hakkında sorgulanır, hukuk eğitiminin geleneksel Sokratik Yöntem kullanmaktadır.

Teknoloji devlet profesör, gözden tartışmak ve sınıf için, sınavlar, deneme ve hukuk muhtıralar göndermek için öğrencilere olanak sağlar. Teknoloji ayrıca testler için davaları, ticaret sınıfı hatlarını, hazırlık tartışmak ve bir ömür boyu sürebilir arkadaş ve ağ bağlantıları yapmak hangi çalışma grupları oluşturmak için öğrencilere olanak sağlar.

kabul Standartları Kanunun California Okulu başarılı avukatlar olmak isteyen ve bir Juris Doktor derecesi elde etmek için çok çalışmak isteyen öğrenciler ilgileniyor. Eğer bir lisans diploması varsa hukuk fakültesi kabul için uygundur.

Lisans derecesi ile Başvuru

En az 2.0 not ortalaması ile akredite College ya da Üniversitesi'nden lisans derecesi ile Başvuru, çevrimiçi hukuk fakültesi kabul standartlarını karşılamak ve hukuk fakültesi kabul için uygundur.

Lisans derecesi olmadan Başvuru İstisnalar

100 üniversite birimlerine sahip adaylar hukuk fakültesine bir kabul istisna için kabul edilir. En az 2.0 not ortalaması ile Başvuru çevrimiçi hukuk fakültesi kabul standartlarını karşılamak ve hukuk fakültesi kabul için uygundur.

Master derecesi ile başvuru sahipleri (ancak Lisans Derecesi olmadan) hukuk fakültesine bir kabul istisna için kabul edilir.

Krediler

Kanun Kaliforniya Okulu çeşitli ekonomik ve cazip taksit kredi planları ile öğrencilere sağlar. Kanun California School kayıtlı her öğrenci bir taksit kredi için onaylanmış olacaktır. Öğrenim anapara ve faiz düşük hem de tutarak, dönem değil, yıl tahsil edilir.

Barlar Onay California State Bar

Kanunun California School of California State Bar Bar İnceleme Komitesi ile Uzaktan Öğrenim Hukuk Fakültesi'nde olarak tescil edilmiştir.

2009 yılı Nisan ayında, Kaliforniya State Bar Bar İnceleme Komitesi şirket ofisleri, öğrenci ve iş kayıtlarını, eğitim teknolojisi ve öğretim olduğunu da dahil olmak üzere, Kanun Kaliforniya Okulu tam yerinde inceleme gerçekleştirilmiştir. Bar İnceleme Komitesi Uzaktan Öğrenme Hukuk Fakültesi olarak Kanunun Kaliforniya Okulu kayıt onayladı.

Kanun Kaliforniya Okulu mezunları avukat, hukuk profesörü, iş kişi, ve daha fazlası gibi sayısız istihdam olanaklarının yaratılması, bir Juris Doktor derecesi alırlar.

Kanun Kaliforniya Okulu mezunları California State Bar Sınavı için oturup uygundur ve her durumda bir avukat olarak çalışmak için yolları vardır.

Amerikan Barolar Birliği

Bugüne kadar, Amerikan Barolar Birliği (ABA) herhangi bir online hukuk fakültesine akredite değil. Böylece, Kanun Kaliforniya Okulu Amerikan Barolar Birliği tarafından akredite değildir.

Konumlar

  • Santa Barbara

    California School of Law 5276 Hollister Ave, Suite 262 , CA 93111, Santa Barbara

sorular