Keystone logo
Carl Albert State College

Carl Albert State College

Carl Albert State College

Tanıtım

Burada, öğrencilere uygun fiyata birinci sınıf bir eğitim sunuyoruz. Carl Albert State College , Oklahoma'daki En İyi Topluluk Koleji seçildi; şu anda toplum kolejleri arasında mezuniyet oranları için Ülkede 11. sırada yer almaktadır; ve bölgedeki en uygun öğrenim ve ücretleri sunuyoruz. Ana kampüsümüz Poteau'da, Sallisaw'da bir şube kampüsü ile ve tamamen çevrimiçi olarak 8 derece ve 3 sertifika programı sunuyoruz.

Poteau kampüsü, tam bir üniversite deneyimine sahip olmak ve birçok kampüs klübüne, aktivitesine ve çeşitli okul içi oyunlara katılmak isteyen öğrenciler için konutta yaşam fırsatları sunar. Öğleden sonra bir kulüp toplantısına katılmıyorsanız, rekreasyon kursunda voleybol oynamıyorsanız veya Öğrenme Kaynak Merkezinde fazladan birkaç saat ders çalışıyorsanız - muhtemelen spor kompleksinde öğleden sonra bir Viking maçı yakalayabilirsiniz. Viking atletizmine beyzbol, softbol, erkekler ve kadınlar kros ve E-Spor takımları dahildir.

Carl Albert State College , hayatın her kesiminden bireylere ev sahipliği yapmaktadır. Her Carl Albert State College öğrencisi için, başka taahhütlere sahip çalışan yetişkinler de dahil - yoğun programınıza uyacak gündüz, akşam ve çevrimiçi kurslar sunuyoruz. İster kampüste yaşamayı, ister işe gidip gelmeyi ya da derecenizi çevrimiçi olarak kazanmayı planlıyor olun - Carl Albert State College , öğrencilerin ihtiyaçlarını verimli, etkili ve ekonomik bir şekilde karşılar. Mezun olduktan sonra doğrudan işe gitmek veya eğitim kariyerlerini ilerletmek için geçiş yapmayı planlıyorlarsa, öğrenciler için mükemmel eğitim fırsatları sunuyoruz.

Konumlar

  • Poteau

    South McKenna Street,1507, 74953, Poteau

    sorular