Keystone logo
Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies

Center for International Legal Studies

Tanıtım

Center for International Legal Studies - CILS / Merkez - Avusturya yasalarına göre kamu yararı toplumu olarak kurulmuş ve faaliyet gösteren kar amacı gütmeyen bir hukuk araştırma, eğitim ve öğretim enstitüsüdür. Uluslararası merkezi 1976'dan beri Avusturya'nın Salzburg kentindedir. Temel amacı uluslararası hukuk camiasının üyeleri arasında bilgiyi tanıtmak ve yaymaktır. CILS her yıl Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika, Asya ve Orta Doğu'da çeşitli seminerler düzenlemektedir. Bu konferanslar ve toplantılar, İngiltere ve Galler Hukuk Topluluğu, Hollanda Barosu, Kaliforniya Eyaletleri, New York, Teksas ve mütekabiliyete dayalı diğer devletler tarafından CLE / CPD kredisi için onaylanmıştır. Center for International Legal Studies , 1977'den bu yana 100'den fazla yasal araştırma projesi geliştirdi, koordine etti ve yayınladı. Dünya çapında yaklaşık 5.000 avukat CILS projelerine katkılarından dolayı tanındı. 300'den fazla kişi CILS Dostlar Kongresi'ne abone oldu. Diğer saygın akademisyenler ve uygulayıcılar, Merkezi tam ve onursal üyeler ve yardımcı üyeler olarak desteklemektedir. Merkezin Uluslararası Yasal Uygulama Staj Programı genç avukatları ve hukuk öğrencilerini Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Asya ve Afrika'daki hukuk firmaları ile eğitim pozisyonlarına yerleştirmektedir. Bu stajyerler ayrıca hukuk fakültelerinin JD veya LLM programlarında kredi alabilirler ve CILS de bu amaçla birçok hukuk fakültesiyle kurumsal işbirliğini sürdürür. Misafir Profesörler Programı ile Merkez, Doğu Avrupa ve eski Sovyet cumhuriyetlerindeki kurumlarda profesörlük yapan deneyimli uygulayıcılar yerleştirmektedir. Program 2006'da başladığından beri 300'den fazla kıdemli avukat yaklaşık 700 randevu aldı.

FDI2015xs

Lazarski Üniversitesi Varşova, Şanghay Lixin Üniversitesi ve Viyana Orta Avrupa Üniversitesi ile işbirliği içinde, Merkez hukuk mezunları ve uygulayıcılar için Ulusötesi Ticari Uygulama alanında bir LLM sunmaktadır. LLM, iki ila üç yıllık bir dönemde 21 kredinin karşılanmasını gerektirir. Döngü I, Viyana, Avusturya'da, Döngü II Şangay, Çin'de ve Döngü III, Varşova, Polonya'da öğretilmektedir. Döngü I kalıntıları zorunludur. Döngü II ve Döngü III oturumları isteğe bağlıdır. Çevrimiçi olarak on beş kredi mevcuttur. Center for International Legal Studies , SULS, PUSL, DIS ve KCL ile birlikte, önde gelen yatırımcı-Devlet tahkim tartışması olan Yabancı Doğrudan Yatırım Uluslararası Tahkim Yarışması'nı düzenler ve kurmuştur. Merkez, müvekkillerine uluslararası düzeyde hizmet vermede birbirlerine yardımcı olan seçkin bağımsız hukuk firmalarının bir ittifakı olan Uluslararası Ticaret Hukuku Konsorsiyumunu yönetir.

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137200_137156_LazarskiUniversityWarsaw.jpg

Center for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137198_137158_BostonUniversityBoston.jpg

Yorkhill Vakfı Bursları

T o Yorkhill Vakfı bir hediye LL.M. katılım için, $ 13.860 ABD değeriyle fona iki tam öğrenim bursu, her CILS hayırseverler sağlar Sınıraşan içinde 2021 Başvuru içinde başlayan Ticari Uygulama programı LL.M. ait neden c ompletion belirleyen referans ve açıklamada iki harf eşliğinde özgeçmiş, sunmalıdır başvuru aynı zamanda başvuranın yasal topluluk a nd kamu t büyük değil sadece değere sahip olacaktır. Bir Yorkhill Vakfı Bursu için başvuru alınması için son tarih 15 Ocak 2021 olduğunu.

CILS Benefactors Inc. Bursları

CILS Benefactors A.Ş. aksi yetmeyeceğini seçilmiş ülkelerden öğrenciler için fon teklifler LL.M. katılma olduğunu ve herkesin iyiliği programı. CILS Benefactors Inc., ilk hizmet temelini gelip birinci bir değerlendirilir nitelikli öğrencilerden 2021 Uygulamalar başlamadan 20% 50 öğrenim bursu sağlamaktadır. % 50 burs başvuru tarihi 30 gün önce bir akademik oturumun başlamasından etmektir. Layık sonra burs LL.M. tamamlamak için gerekli tüm kredilerin (konut, uzaktan eğitim ve staj) için geçerli olmaya devam edecektir Sınır Ötesi Ticaret Uygulamalarında. CILS Benefactors A.Ş. fon sağlamada liberal olmuştur. LL.M.'nin gönderilmesiyle Center for International Legal Studies doğrudan fonlama talepleri . uygulama.

Konumlar

 • Warsaw

  Warsaw, Polonya

  • Shanghai

   Shanghai Lixin University of Accounting and Finance, , Shanghai

   • Vienna

    Quellenstraße 51, 1100, Vienna

    sorular