Keystone logo
Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Tanıtım

2009 yılında kurulan Católica Global School of Law , o zamandan beri Universidade Católica Portuguesa'nın ulusötesi hukuk eğitimine artan odağının merkez üssü haline geldi. Avrupa ile Amerika Birleşik Devletleri arasında coğrafi ve stratejik bir köprü olan Lizbon'da bulunan Católica Global School of Law , gelecek nesil avukatları birden fazla yargı alanı ve çeşitli yasal kaynaklar bağlamında çalışmaya hazırlamak temel amacıyla oluşturulmuştur.

Católica Global School of Law , kuruluşundan bu yana bir dizi hedefe ulaşmada başarılı oldu. Her ikisi de dünyanın her yerindeki prestijli hukuk fakültelerinden gelen, hem yerleşik hem de ziyaretçi dikkate değer akademisyen gruplarının ve 50'den fazla farklı milletten lisansüstü öğrenci topluluğunun ilgisini çekmiştir. Dört adet son teknoloji program başlattı: LL.M. Avrupa ve Küresel Bağlamda Hukuk , LL.M. Uluslararası Ticaret Hukuku , LL.M. Dijital Ekonomide Hukuk ve Küresel Doktora . Hukukta . Bu programların kalitesi, Católica Global School of Law dünyadaki en yenilikçi hukuk okullarından biri olarak seçen Financial Times tarafından uzun yıllardır sürekli olarak tanınmaktadır.

Genel olarak, Católica Global School of Law Hukuk Okulları Küresel Ligi'nin kurucu üyesi olarak ve yakın zamanda Avrupa Hukuk Fakültesi Ağı'na katılarak Kıta Avrupası'nda hızla önemli bir hukuk öğretimi ve araştırma merkezi olmayı başardı.


Misyon ve Değerler

Católica Global School of Law mezunlarımızı hukuk mesleğinde lider olmaya hazırlayan benzersiz bir akademik deneyim sunmayı amaçlıyoruz. Sağladığımız deneyim temel bir inanca dayanmaktadır: Hukuk çalışmasının yalnızca hukuk kurallarına hakim olmakla ilgili olmadığı, aynı zamanda hukukun işlediği sosyal, politik ve ekonomik bağlamı anlamakla da ilgili olduğu.

Eleştirel düşünmeyi, yenilikçi problem çözmeyi ve disiplinlerarası işbirliğini teşvik ederek hukuk eğitimi ve araştırmasında mükemmellik kültürünü geliştirmeye çalışıyoruz. Fakültemiz, öğrencilere hukuk hakkında küresel bir bakış açısı sağlamak üzere tasarlanmış programlarda zengin bilgi ve uzmanlıklarını sınıfa getiren önde gelen hukuk akademisyenlerinden ve uygulayıcılardan oluşur. Ayrıca öğrencilerimizin bilgilerini gerçek dünya ortamlarında uygulamalarına olanak tanıyan çeşitli beceri seminerleri, tartışmalı mahkemeler ve diğer deneyimsel fırsatlar aracılığıyla uygulamalı öğrenmeye de öncelik veriyoruz.

Önde gelen bir hukuk fakültesi aynı zamanda çeşitliliğe, katılıma ve sosyal sorumluluğa değer veren destekleyici bir topluluk olmalıdır. Católica'da, her kökenden öğrenciyi kucaklayan ve kucaklayan bir ortam yaratmanın yanı sıra, kamu çıkarına olan bağlılığımızı yansıtan bir hizmet kültürünü teşvik etmeye kendimizi adadık.

Sonuçta amacımız, yalnızca seçkin avukatlar değil, aynı zamanda kendi toplulukları ve genel olarak toplum üzerinde olumlu bir etki yaratacak çığır açan mezunlar yetiştirmektir.

Konumlar

sorular