Keystone logo
Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Católica Global School of Law

Tanıtım

2009'da kurulan Católica Global School of Law , o zamandan beri Universidade Católica Portuguesa'nın ulusötesi hukuk eğitimine artan odaklanmasının merkez üssü haline geldi. Merkezi Avrupa ile Amerika Birleşik Devletleri arasında coğrafi ve stratejik bir köprü olan Lizbon'da bulunan Católica Global School of Law , temel amacı, gelecek nesil avukatları birden çok yargı alanı ve çeşitli yasal kaynaklar bağlamında çalışmaya hazırlamaktır.

Católica Global School of Law , kuruluşundan bu yana bir dizi hedefe ulaşmada başarılı oldu. Her ikisi de dünyanın her yerinden prestijli hukuk fakültelerinden gelen, hem ikamet eden hem de ziyaret eden dikkate değer akademisyen gruplarını ve 50'den fazla farklı milletten lisansüstü öğrenci grubunu kendine çekmiştir. Dört son teknoloji programı başlattı: LL.M. Avrupa ve Küresel Bağlamda Hukuk , LL.M. Uluslararası Ticaret Hukuku , LL.M. Dijital Ekonomide Hukuk ve Global Ph.D. Kanunda . Bu programların kalitesi, Católica Global School of Law dünyanın en yenilikçi hukuk fakültelerinden biri olarak seçen Financial Times tarafından uzun yıllar boyunca tutarlı bir şekilde takdir edilmiştir.

Genel olarak Católica Global School of Law , Hukuk Okulları Küresel Ligi'nin kurucu üyesi olarak ve kısa süre önce Avrupa Hukuk Okulu Ağı'na katılarak, Kıta Avrupası'nda hızla çok önemli bir hukuk öğretimi ve araştırma merkezi haline gelmeyi başardı.Misyon & Değerler


Vizyonumuz

Católica Global School of Law olarak, yaptığımız işte lider olmak için çabalıyoruz, en yeni hukuk eğitimini veriyoruz ve kendimizi dünyanın en iyi küresel hukuk okulları arasında konumlandırıyoruz.


Görevimiz

Misyonumuz iki yönlüdür.

İlk olarak, öğrencileri gelecek 30 yıla hazırlamak için sürekli olarak yenilikçi programlar geliştirmeye kararlıyız ve en yüksek profesyonel seviyelerde uluslararası hukuk kariyerlerini sürdürmelerine yardımcı oluyoruz. Bu hedefe ulaşmak için, programlarımızda öngörülen öğretim yaklaşımını benimseyen akademisyenler ve uygulayıcılardan oluşan olağanüstü bir fakülte topladık.

İkinci olarak, Católica'da üretilen bilgilere geniş erişim sağlayarak çığır açan yasal araştırmalar üretmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle, kendi çalışma alanlarında en umut verici akademisyenlerden bazılarını yerleşik fakültemiz için işe alıyoruz - işbirlikçi ve etkili araştırmalar yürütme yeteneğine sahip akademisyenler.


Degerlerimiz

  • Son teknoloji hukuk eğitimi sunun
  • Ulusal ve uluslararası düzeyde toplumsal etkiye sahip olmak
  • Yeni düşünme çerçeveleri geliştirin
  • Üst düzey yasal araştırma oluşturun
  • Etik davranışı teşvik edin
  • Öğrenci bedenimizde çeşitliliği ve kapsayıcılığı teşvik edin

Konumlar

  • Palma de Cima catolica.law@ucp.pt , 1649-023, Lisbon

sorular