Keystone logo
Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Tanıtım

Cleveland-Marshall fırsatlar yaratmaya adanmış bir öğrenci merkezli hukuk okuludur. Stratejik planın bir parçası olarak, okul bireylerin çeşitli bir dizi kayıt görünüyor - ve onların nihai hedeflerine ulaşmak için bakmak gibi onlara avantaj sağlayan her bireyin ihtiyaçlarını karşılayan bir eğitim deneyimi şekillendirmek için elinden gelen her şeyi yapar.

birey üzerindeki odağını Cleveland-Marshall'ın başarısının anahtarı, her öğrenci ve mezun yararına elindeki kaynakların üstün temelidir.

Cleveland State University yakıtlar ülkenin en başarılı yasal pazarlardan biri de şehir Cleveland, Hukuk Cleveland-Marshall College'da yer almaktadır.

Yaklaşık 120 yıllık bir kurum kadınları itiraf Ohio ilk hukuk fakültesi ve azınlıkları itiraf Ohio birinci yasası okullarından biri oldu. Çeşitlilik bağlılık okulun en güçlü değerlerden biri olmaya devam ve 2010 yılında, Cleveland-Marshall Çeşitlilik ilk kez alıcı Ödülü Hukuk Fakültesi Kabul Konseyi tarafından sunulan Matters oldu. Okul fırsat uzun soluklu geleneği vardır ve sürekli olarak part-time programı için kabul edilir. Yılda 11.000 üzerinde öğrenci gönüllü saat saatler gelişen pro bono programı ile birlikte okulun son derece güçlü bir klinik varlığı, Cleveland-Marshall toplumda bir ayağı yaptı.

  1. yüzyıl C | M | HUKUK fırsat okulu da mükemmellik bir okul olabilir kanıtlamaktadır.

Öğrenciler, Deneme bir mahkemede devlet-sanat dava teknoloji maruz teknolojik olarak en gelişmiş öğrenme mahkeme Ohio ve ülkenin ilk birini edilir. Sağlık Hukuku ve Politikası Merkezi doğrudan bölgenin geniş tıbbi ağa öğrencileri bağlayan ve çığır açan Büyük Göller Spor ve Eğlence Hukuku Akademisi hukuk büyüyen bir alanda pratik eğitim öğrencilerin tanışıyor.

Cleveland-Marshall Ohio dokuz hukuk okulları arasında sadece ikinci Ohio State, Temmuz 2013 Ohio Bar sınavında bir yüzde 93 bar geçiş oranı övünen.

Başarı Sürüş Tüm Cleveland-Marshall öğrencilere başarıya doğru bir kenar verir bar hazırlık sağlayıcısı, Barbri, yenilikçi bir ortaklık da dahil olmak üzere Cleveland-Marshall'ın stratejik çubuk hazırlık programıdır.

Okul ulusal girişimci öğrenciler için stratejik destek sunan ilk hukuk okullarından biridir.

Başarılı Solo Uygulayıcılar Solo Hukuk Uygulaması İnkübatör tarafından şapkalı kendi uygulama, bahar 2014 yılında açılışını başlayan ilgilenen öğrencilere eğitim, destek ve rehberlik sunmak için bir görev gücü oluşturdu. inkübatör bir hukuk fakültesi kampüsünde yer az 10 ülke biridir ve lisansüstü girişimciler için ofis alanı, kaynak ve destek sağlayacaktır.

Yapılan öğretim sağlam bir akademik temel sağlamak ve bilimsel ve pratik uzmanlık geniş bir yelpazede getirmek.

Cleveland-Marshall onlar bu alanda önde gelen araştırma ve uygulayıcılar arasında, çünkü uzmanlık alanlarını bakan son konularda bilgili etkili öğretim kullanır. Öğretim olağanüstü özveri ve bireysel öğrencilerle birlikte çalışmak için istekli sergileyen fakülte, ilk önceliktir. Cleveland-Marshall öğretim üyeleri, ilgili uzmanlar ve çevre, sağlık ve uzay hukuku dahil olmak üzere uygulama hızla büyüyen alanları vardır.

Cleveland-Marshall'ın konsantrasyon öğrencisi üzerinde.

Öğrenciler kendi yolunu seçmek, en iyi kendi seçtikleri dava, idari veya savunma kariyer çalışmak için hazırlamak için sınıflar ve nişan deneyimleri bir karışımını oluşturmak için teşvik edilir. Üç saygın dergilerde öğrenci, sınıf çalışmaları genişletmek ve kendi seçtikleri uzmanlık alanlarında daha öğrencileri geliştirmek de dahil olmak üzere 30'dan fazla öğrenci organizasyonu.

sınıf çalışmalarının pratik uygulama hukuk okulun ilk haftasından itibaren bir odak noktasıdır.

Oryantasyon haftasında, öğrenciler yenilikçi yapan öğrenme gün boyunca eylem hukuka maruz kalmaktadır. Her öğrenci, bir klinikte ya da externship aracılığıyla yerine bir nişanlı öğrenme gereksinimi aracılığıyla mezun olmadan önce pratik deneyim almak için garanti edilir. Yol boyunca, öğrenciler dinlemek ve onların belirli bir alanda geçirdiği yıllarda olağanüstü bir anlayış sağlamak düşünce-liderleri ile meşgul.

Cleveland-Marshall işbirliği kültürünü besler.

CM ortamında öğrenciler genellikle müttefikleri değil, düşmanlar gibi birbirlerini görmek. onlar hukuk fakültesine ortak sorunları ile itmek gibi okulun öğrencileri, karşılıklı yararı için birlikte çalışmak için bir üne sahiptir. Öğrenciler ve mezunlar sürekli en yakın bazı arkadaşları gibi sınıf arkadaşları referans ve çoğu kez Cleveland-Marshall mezunları adam ile çalışma etrafında pozisyonları ve hatta kariyer inşa.

Cleveland-Marshall'ın başarısı için merkezi güçlü mezunlar baz milletin en meşgul ve destekleyici yasal ağların tartışmasız biridir.

Cleveland-Marshall mezunlarının elli eyalette ve uluslararası yerel eyalet ve federal seviyelerde yargı koltuklar, ve gibi iş dünyasının önemli liderleri, kamu görevlileri ve genel müşaviri olarak temsil edilmektedir. Yetenekli mezunlar rutin okul ve yardım kılavuzuna geri vermek ve hukuk mesleğinin içine bizim öğrencileri akıl hocası.

Bir öğrencinin mezun olarak kapı dışarı yürürken Cleveland-MCleveland-Marshall bağlantısı bitmiyor.

Mezunları Cleveland-Marshall ailesi başka hayallerini ulaşmak birini yardımcı ayrılmaz bir parçası olan uygulayıcılar bir ömür boyu bir kaynaktır. Kariyer Planlama olağanüstü Ofisi sadece ilk pozisyonunu elde mezunları için kullanılabilir, ancak mezunlar kariyerleri boyunca büyümesine yardımcı olmak. Bir girişimci bir ortamda ilgilenen mezunları yenilikçi Solo Uygulama İnkübatör dahil değerli stratejik destek, sunulmaktadır.

Evrimleşmiş bir yaklaşım ile birlikte yasal topluluk Cleveland-Marshall'ın güçlü bağlantı, öğrenme ve başarı için planlama kariyer odaklanarak yaşantısal, Cleveland-Marshall gelişti, yenilikçi hukuk eğitimi bir lider olarak konumlandırıyor.

Konumlar

  • Cleveland

    1801 Euclid Avenue, OH 44115, Cleveland

    programlar

    sorular