Keystone logo
Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law Yüksek Lisans
Cleveland State University, Cleveland-Marshall College of Law

Yüksek Lisans

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Yüksek Lisans ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER İÇİN

Cleveland-Marshall'ın uluslararası Yüksek Lisans Programına Hoş Geldiniz! Biz dünyanın her yerinden rekabetçi bir fiyata bir ABA-akredite Amerikan Hukuk Fakültesi'nden ileri derecede elde etmek için fırsat öğrencilere sunuyoruz. Biz olağanüstü bir öğretmen-öğrenci oranı, olağanüstü bir fakülte ve bir kişisel-özel çalışma programı sağlayarak bunu. Olan mezunları Ohio Yargıtay Justice, federal Hakimler, ABD Temsilciler Meclisi üyeleri, belediye başkanları Cleveland, ve diğer birçok seçkin hukukçular, sivil ve iş liderleri dahil bir Hukuk Fakültesi olarak, biz bir parçası olarak size dikkate mutlu olurdu Bizim aile.

BAŞVURU KOŞULLARI

Sipariş Uluslararası Yüksek Lisans Programı için dikkate alınması gereken, sen almak (ve kanıt) gerekir:

1.A Hukuk Lisans: Akredite yabancı hukuk okul veya üniversite bir hukuk derecesi.

 • (İngilizce sağlanan değilse) resmi bir çeviri ile, doğan gibi orijinal derecesini veriniz;
 • (İngilizce sağlanan değilse) resmi bir çeviri ile, doğan gibi tüm orijinal transkript veriniz.

2.English Yetkinlik: İngilizce ana diliniz değilse İngilizce eğitimi resmi dil olmayan bir üniversiteden mezun aldıysanız, ya da, İngilizce dilinde yeterli komutu göstermek gerekecektir. Bu, tipik olarak en az 100 TOEFL puanı ya da en azından 7 IELTS puan sağlayarak yapılabilir. Biraz elde edilen daha düşük puanlar da kabul edilebilir Adaylar, onların akademik kayıt ve başvuru dosyasının diğer bileşenler böyle bir durum haklı şartıyla.

3.Personal Açıklama: Eğer Hukuk Cleveland-Marshall College'da bunu istiyorum neden sorusuna özel bir dikkat, bir Uluslararası Yüksek Lisans derecesi elde etmek istiyorum nedenini açıklayan bir kişisel beyanı.

4.Reference Mektuplar: Üç referans mektubu, tercihen iki Hukuk Profesörden hangi bir yasal işveren biri.

1801 Hukuk Cleveland-Marshall Koleji, Kabul Ofisi,: Yukarıdaki dört gereksinimleri tamamladıktan sonra, için, iadeli taahhütlü posta yoluyla, tüm paketi, Yüksek Lisans Programı (burada) için Uygulama indir özenle tamamlamak ve posta gönderin Euclid Ave., LB 138, Cleveland, OH 44115-2214 Hukuk Fakültesi normalde bir sonraki Güz Dönemi 1 Nisan gelmeden önce uygulamaları dikkate alacaktır

Mezuniyet Şartları

Bir kez Uluslararası Hukuk Yüksek Programı mezun ve derecesini elde etmek için, aşağıdaki tüm gereksinimleri karşılamak gerekir, kabul: öğrenme 1.Successfully tam 24 kredi saat; Bu 24 kredi saat 2.Of, başarıyla aşağıdaki Gerekli Dersler tamamlayın:

 • Amerikan Hukukuna Giriş;
 • Bir Ortak Hukuk Kursu "C" veya daha iyi bir notu ile (Haksız Fiiller, Sözleşmeler, veya Mülkiyet);
 • Üst Düzey Yazma Gereksinimleri karşılayan bir ders;

Dönem başına 8 kredi saat minimum 3.Register; ve 2.0 ya da daha fazla bir birikmiş not ortalaması (Not Ortalaması) 4.Obtain.

BAR SINAV İÇİN OTURMA AÇIK NOT

Hukuk fakültesi bar oturmak istiyorum öğrencilere tavsiyelerde mutlu iken - Ohio State veya başka bir yerde ya da Bar Sınavı için her Devlet tarafından belirlenen gereksinimleri farklıdır, ve önemli ölçüde farklılık dikkat etmek önemlidir yukarıda belirtilen Mezuniyet Koşulları gelen. Okul daha kendi ihtiyaçlarına çalışma planını terzi böylece onlar, onların çalışmalarını başlamadan önce Buna göre, Bar Sınavı için oturup planlıyoruz öğrencilerin okula bildirmelidir.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Devlet Shkoder Luigj Gurakuqi Üniversitesi ile Hukukta Tek Aşamalı Yüksek Lisans Kursu / ARNAVUTLUK
  • Caserta, İtalya
  • Shkodër, Arnavutluk Cumhuriyeti
 • Hukukta Araştırma Dereceleri (MPhil / Doktora)
  • London, Birleşik Krallık
 • LLB (Baccalaureus Legum)
  • Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti