Keystone logo
The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

The Catholic University of America - Columbus School of Law

Tanıtım

A Kanunun Columbus Okulu Bu kolej ve şefkatli öğrenciler, destekleyici ve akademik seçkin öğretim oluşan bir akademi olan Washington, DC hukuk eğitimi içinde gizli bir mücevher ve bugünün öğrencilerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak hazırdır başarılı bir ve iyi bağlanmış mezunlar üs olarak parlar.

Öğrencilerimiz bireysel ve kolektif excel. Onlar burslar, externships ve burs kazanmak; bazıları da hukuk dergilerde yayın. Bizim Farazi Mahkeme ve denemeler ekipleri Hong Kong Viyana Porto Riko yarışmalarda övgü kazanmak. Yapmam ve anlıyorum: Cua Kanunu öğrencilerin günlük eski atasözünü gerçeği kanıtlayan öncü yasal kliniği aracılığıyla canlı müşteriler için savunuyoruz.

öğrenci-öğretim üyesi oranı azdır. Profesörler önerileri ile ve profesyonel bağlantılar yapımında öğrencilere yardımcı olmak için ekstra mil gitmek. Bir hukuk fakültesi ortamı öğrencilerin birbirlerini başarılı görmek istiyorum dostluk, dikkat çeken bu ekleyin ve unutulmaz bir hukuk fakültesi deneyimi temele sahip.

Öğretmenler ve Zalimlerin, bizim tam zamanlı ve yarı zamanlı öğretim üyesi profesör, bilim adamları, araştırmacılar, uygulayıcılar ve birinci dereceden yasal yorumcu vardır. Bazı mahkeme salonunda aktif kalır. Diğerleri gibi haksız fiiller ve menkul kıymetler hukuku gibi konularda kıyaslama metinler kaleme var. Onlar konferanslarda ve dünyada panellere sunuyoruz. Onlar, okuma alıntı, atıf ve saygı. Her şeyden önce, bizim fakülte hukuk öğretiminde ve öğrencilerimizin performans başarısı için mükemmellik ayrılmıştır.

Bizim devlet-of-the-art bina sadece birkaç dakika Washington, DC, ülkenin yasal merkez üssü ve hukuk çalışma için Amerika'nın en iyi şehir merkezinde itibaren yer almaktadır. Hukuk Columbus Okulu 1921 yılından bu yana Amerikan Hukuk Fakülteleri Birliği (AALS) ve 1925 yılından bu yana Amerikan Barolar Birliği (ABA) bir üyesi olmuştur.

Web sitemizi keşfetmek ve Hukuk Columbus Okulu ayrı kılan şey öğrenmek için davet ediyoruz. 1897 yılından bu yana, hukuk fakültesi, öğretim rehberlik ve Amerika'da çok iyi hukukçular bazı onların dönüşüm yardımcı olmak, her inanç ve arka plan öğrencileri memnuniyetle karşıladı.

CUA Kanunu Avantajı

Washington, DC'de bulunan Kanunun Katolik Üniversitesi Amerika Columbus Okulu (MYA Hukuku) Böyle kritik hukuki analiz, yasal yazma ve etkili ağız savunma olarak - - 21. yüzyılda başarılı yasal uygulama için gerekli olan hedef becerileri ile mezun olup olmadığını yapabileceğiniz en iyi seçenekler arasında olduğunu.

Ayrıca CUA Kanunu Advantage olarak anılacaktır, Pratik Odaklı ve Bağlı: her fırsatta, hukuk eğitimi için Cua Law'ın yaklaşımı üç kelime ile özetlenebilir. hizmet güçlü bir duygusu ile birleştirilir ve ülkenin başkenti bulunan varlık Bu Cua Tevrat hem profesyonel hem bir birey olarak büyümeye izin verecek bir hukuk eğitimi deneyimi yapmak.

Hizmet

MYA Hukuku hizmet eşsiz bir misyonu vardır. Bu misyon pro bono çalışmalarına gücümüze, hem öğrencileri, öğretim üyeleri ve mezunları tarafından paylaşılan bir taahhüt ile örneklenmiştir. Klinik beceriler bir araç olarak hukuk fonksiyonları yardımcı ve özellikle toplumun en savunmasız başkalarını korumak için nasıl kalbinde yatan.

hizmete çizilmiş olan öğrenciler pek çok uzun vadeli ve kısa vadeli sosyal adalet projelerine çekici fırsatlar yanı sıra geri yerel Communtiy vermek öğrenci örgütleri var. CUA Kanunu da kamu yararı ve kamu hizmeti ayarlarında lisansüstü bursları ve diğer istihdam olanakları devam etmek isteyen öğrencilere yardımcı olmaktadır.

Misyonu Kanunu

Hukuk Columbus Okulu Amerika Katolik Üniversitesi ayrılmaz bir parçasıdır ve onlar üniversitenin tarihi boyunca teyit edilmiş ve şu anda üniversitenin misyon tablosunda gösterilir gibi, amaçlarını ve bir bütün olarak üniversitenin hedeflerini destekler ve ilerler. Bu amaçlar ve hedefler her insan onuruna ideallerine bir çekirdek bağlılık de kendini gösteriyor, tüm insan hayatının dokunulmazlığı saygı; ortak iyi köklü adalet; tanıma ve Yaratıcının hediye olarak insan haklarının korunması; Fakir ihmal ve savunmasız bakımı; ve birbirlerine sevgi yükümlülüğü. Bir hukuk fakültesine olarak, biz, keşfetmek, korumak ve tüm biçimleriyle gerçeği vermek için çalışıyoruz; Katolik entelektüel geleneği akademik ayrım ulaşmak için; ve kurumsal bir şekilde, üniversitenin Hıristiyan ilham sadakat sağlamak için.

kurumsal bütünlük ve toplumun okulun duygusu Katolik idealleri ve inançları olan sadakat yansıtmaktadır. Bu nedenle, okul teşvik ve ve arka planlar, dini inançlardan, görüşlerin çeşitliliğine fakülte, yöneticiler, öğrenciler, personel ve mezunlar ve saygı arasında saygı korumak için devam ederek toplumun onun zaten güçlü bağları teşvik kararlıdır, ve üyelerin hukuk fakültesi topluma getirmek katkıları.

Biz hazırlamak ve istihbarat, dürüstlük ve gayretle müşteriler, topluluklar, ulus, sivil toplum ve uluslararası toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için onları motive etmek için tasarlanmış bir olağanüstü mesleki eğitim ile öğrencilerin birlikte bir güçlü ve çeşitli öğrenci vücut getirmek ve sunmak. Biz öğrencilere pratik yetkinlikleri bir dizi kapsamlı, doktriner bilginin geniş bir yelpazede, ve hukukun etik uygulamaları sarsılmaz bir bağlılık vermek için çalışıyoruz. Çalışmaların ilk yıl ötesinde enstitüleri, klinik eğitim, merkezleri ve en kaliteli hukuki temsil sağlama için gerekli olan becerilerini geliştirmek programların bir dizi ile yapılandırılmış uzmanlık katılan dikkate öğrencileri teşvik eder. yüksek kaliteli öğretim, titiz burs, mesleki başarı ve toplum hizmeti sağlanması yoluyla, hukuk okul bilgisi, avukatlık mesleğinin bütünlüğü zenginleşmesine önemli ve kalıcı katkılarda kararlıdır ve daha geniş refah artırılması toplum, millet ve kilise.

Konumlar

  • Washington

    The Catholic University of America Columbus School of Law 3600 John McCormack Rd., NE , 20064, Washington

sorular