Keystone logo
Case Western Reserve University School of Law

Case Western Reserve University School of Law

Case Western Reserve University School of Law

Tanıtım

Model Hukuk Fakültesi: Bizim uluslararası hukuk, sağlık hukuku ve fikri mülkiyet hukuku programları milletin üst arasındadır. Ulusal Hukukçular dergisi en iyi kamu faiz yasası fırsatları sunmak en iyi 25 hukuk okulları arasında bizi adında. Dergi ayrıca iyi pratik eğitim sunmak ilk "hukuk fakültelerinin onur rulo" arasında bize listelendi.

Heyecanlı Yeri: Biz Üniversite Circle, Cleveland, Ohio gelişen bir kültür semtinde yer almaktadır. Cleveland'ın "sanat ve kültür ile beslenen dönüş" New York Times, Los Angeles Times, Fodor'ın ve Travel and Leisure tarafından 2015 yılında ziyaret etmek için bir yer olarak, dünya çapında şehirler arasında, seçilen var.

Geniş Müfredat: Biz JD, Yüksek Lisans ve SJD derece sunuyoruz. Yüksek Lisans öğrencileri JD ve SJD öğrencilerle sınıfların çoğu alır. Uluslararası İş Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, ABD ve Küresel Hukuk Araştırmaları ve Uluslararası Ceza Hukuku: Biz dört LLM derece sunuyoruz.

Gurur Tarihi: İlk Güz 1992 yılında sunulan ABD ve Küresel Hukuki Araştırmalar derecesi, sadece yabancı hukuk fakültelerinin mezunları için Amerika Birleşik Devletleri'nde sunulan ilk Yüksek Lisans dereceleri arasında yer aldı. Diğer LLM derece neredeyse 10 yıldır teklif edilmiştir. Böyle Madrid Comillas Papalık Üniversitesi, Londra Middlesex Üniversitesi, Paris Dauphine, Şangay Siyaset Bilimi ve Hukuk Doğu Çin Üniversitesi Üniversitesi ve Chongqin Siyaset Bilimi ve Hukuk Southwest Üniversitesi gibi - - Biz yurtdışında önde gelen hukuk okullar ile ortaklıklar sahiptirler hangi bizim Yüksek Lisans öğrencilerinin birçok kayıt.

Bizim Büyüyen Durum: Biz beş kıtada onlarca ülkeden 1,000 Yüksek Lisans öğrencileri mezun oldu. Mezunlarımız pratik ve önde gelen hukuk firmalarından, şirketler ve üniversitelerde hukuk öğretmek. 2015-2016 yılında Dışişleri Yüksek Lisans Hukuki Araştırmalar Bürosu 73 llms ve 25 SJD öğrencileri alındı.

Uzman Fakültesi: Bizim hukuk fakültesi akademik etkisi ulus 25. sıralanır. Onlar kendi alanlarında uzman belirtilmiştir ve ilk öncelik öğrencilerimizin başarısıdır. Biz profesörler, yöneticiler, personel, öğrenci ve mezunlar arasında işbirliğini teşvik eden bir karşılama samimi bir ortam var. Bizim hukuk fakültesine katılmak zaman, bizim yasal ailesinin bir parçasıdır.

Bir Bağlantılı Kurum: Biz Case Western Reserve Üniversitesi'nde, 5800 üzerinde lisans ve profesyonel öğrenci ve 5.000 'den fazla lisans ile yüksek rütbeli araştırma kurumu bir parçasıdır. Üniversite, aynı zamanda ev Weatherhead Yönetimi Yüksekokulu, Mühendislik Vaka Okulu, Diş Hekimliği, Hemşirelik Francis Payne Bolton Okulu, Tıp Fakültesi, Lisansüstü Eğitim Okulu, Jack, Joseph ve Uygulamalı Sosyal Bilimler Morton Mandel Okulu Okulu için ve Fen Koleji. Üniversitemiz dünya çapında ülkeden 1.800 üzerinde uluslararası öğrenci kayıtlıdır.

Sıralamalar

  • Sağlık hukukunda #9 — US News & World Report, 2021 sıralama sorunu.
  • Uluslararası Hukukta 24. — US News & World Report, 2021 sıralama sorunu.
  • Fikri Mülkiyet Hukukunda 40. — US News & World Report, 2021 sıralama sorunu
  • Klinik Eğitim, US News ve World Report, 2021 sıralamaları sayısında 44.
  • #30 Bilimsel etki için Fakülte ulusal sıralaması -- Heald ve Sichelman Study, 2019.

Fakültemiz, bilimsel etki alanında ülke genelinde 30. sırada yer almaktadır. Alanında uzman kişilerdir ve birinci önceliği öğrencilerimizin başarısıdır.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Case Western Reserve University School of Law Foreign Graduate Legal Studies 11075 East Boulevard

sorular