Keystone logo
CY Cergy Paris University - School of Law LL.M. Vergi Hukuku, İş Hukuku ve Uyum
CY Cergy Paris University - School of Law

LL.M. Vergi Hukuku, İş Hukuku ve Uyum

Cergy, Fransa

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

30 Jun 2024

09 Sep 2024

EUR 7.000 / per year *

Kampüste

* tam LLM: AB başvuru sahipleri / 7.500 € AB dışı başvuru sahipleri | çift LLM: 11.000 € AB dışı başvuru sahipleri / 10.000 € AB başvuru sahipleri

Tanıtım

Fransız ve Avrupa Hukuku alanında LL.M., Vergilendirme, İş Hukuku ve Uyum uzmanlığı, uluslararası bir iş ortamında çalışma yeteneklerinizi güçlendirecek oldukça seçici bir programdır.

Bu program tamamen İngilizce olarak verilmekte ve ana dili Fransızca olmayanlara Fransız ve Avrupa vergi ve iş hukuku eğitimi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Dersler ve seminerler hem uluslararası akademisyenler hem de Paris'te yerleşik prestijli uluslararası firmalardan tanınmış profesyoneller tarafından verilmektedir.

Programı tamamladıktan sonra öğrenciler iki diploma alabilirler: özel bir LL.M. Üniversite Derecesi ve ulusal bir yüksek lisans derecesi.

  • Tanınmış bir yeterliliğe sahip olmayan öğrencilere ve profesyonellere uzmanlaşmış LL.M. Üniversite Derecesi verilecektir.
  • Juris Doctor (JD), LL.B. (4 yıl) veya eşdeğer tanınmış bir yeterliliğe sahip öğrencilere hem uzmanlaşmış LL.M. Üniversite Derecesi hem de ulusal bir yüksek lisans derecesi verilecektir

Bu derece rekabetçi ve seçici bir program olup, yüksek düzeyde hukuk eğitimi almış ve mükemmel düzeyde İngilizce bilen hukuk öğrencileri için tasarlanmıştır. Program, farklı kuruluşlar ve Fransız Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından birçok kez takdir edilmiştir.

İskoçya Dundee Üniversitesi (UOD) ile Ortak LL.M. Programı

Ortak LL.M. programı, iki dinamik ve yüksek puanlı hukuk fakültesini birleştiren heyecan verici yeni bir girişimdir. Tanınmış uzmanlar öğrencilere ders verecek ve öğrenciler hem genel hukuk hem de medeni hukuk perspektifinden çok çeşitli çağdaş hukuk konularında derinlemesine bilgi edineceklerdir.

Program benzersizdir ve iki yarıyılda verilen iki yeterlilik sunmaktadır. Ortak LL.M. programına kayıtlı öğrenciler, UOD'den Uluslararası Ticaret Hukuku alanında LL.M. derecesi ve CYU'dan Vergilendirme, İş Hukuku ve Uyum konusunda uzmanlaşmış Fransız ve Avrupa Birliği Hukuku alanında ulusal yüksek lisans derecesi ile mezun olacaklardır.

İdeal Öğrenciler

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Program teslimatı

Okul Hakkında

sorular