Keystone logo
Dillard University

Dillard University

Dillard University

Tanıtım

, Since1869 Dillard Üniversitesi Kaliteli bir dört yıllık liberal sanat eğitimi öğrencilere vermeyi taahhüt edilmiştir. Dillard tam akredite özel, tarihsel olarak siyah bir üniversitedir. 2010 yılında, US News & World Report kapsamlı lisans çalışmalarına dayanarak, ülkenin en iyi 10 HBCUs arasında Dillard sırada yer aldı. Dillard ayrıca, Washington Monthly sosyal hareketlilik kategorisinde liberal sanatlar okulları için 2010 yılında bir Top 10 Sıralaması verildi.

New Orleans'ın en Gentilly Topluluğu taşı, üniversite imzası canlı meşe ağaçları ve tarihi binaları ve modern tesisleri karışımı ile dolu, güzel ve sakin bir 55 dönümlük kampüs oturur.

Dillard öğrenciler dünyanın en iyi enstitüler bazı gitmek. Dillard şu anda diğerleri arasında, Harvard, Yale, Princeton, Johns Hopkins ve Londra Ekonomi Okulu'nda okuyan mezunlar vardır. Dillard Üniversitesi de Melton Vakfı ortağı olduğu Amerika Birleşik Devletleri'nde tek üniversitedir. Melton Fellows sempozyumlar, seyahat, online faaliyetleri, proje hibe ve sosyal hizmet yoluyla kültürlerarası eğitim, liderlik gelişimi ve küresel eğitime katılmak haline Dillard öğrenciler. Ev sahibi ülkeler Çin, Şili, Almanya, Hindistan ve Amerika Birleşik Devletleri yer alıyor.

Dillard Özeti:

Katrina kasırgasının ardından, Dillard tamamen restore edilmiş ve konut kompleksleri 32 kampüs binaları ve kampüs üç yenilenmiş ve binalar (Enerji ve Çevresel Tasarımda Liderlik) iki yeni LEED ® * kayıtlı inşa: Profesyonel Okullar ve Bilimler Binası ve Öğrenci Birliği ve Sağlık ve Güzellik Merkezi. 2010 yılında, Dillard ülke genelinde programlar için bir model olarak hizmet, belki de, New Orleans öğretmen eğitimi devrim olabilir ve yeni bir öğretmen yetiştirme programı için New Orleans Kurtarma Okul Bölgesi ile bir ortaklık girdi. Dillard fizik programı öğrenciler lisansüstü araştırma yapmak için izin veren bir 1.800.000 $ darbe lazer sistemi satın aldı. Dillard en çok beğenilen hemşirelik programı Louisiana kendi türünün ilk örneği oldu. Dillard yedi bölüm ve okullar arasında 22 akademik binbaşı sunuyor. Dillard öğrencisi-öğretim üyesi oranı birine 11'dir. Dillard Üniversitesi milletin birkaç Öğrenci Başarı bölümlerinden biri, işe alım, saklama ve lisans desteği odaklanan bir örnek sunmaktadır.

Dillard mezunları tıp ve hukuk, sanat ve eğlence yüksek öğrenim ve uluslararası iş, değişen alanlarda son derece başarılı küresel liderler geniş bir yelpazede temsil etmektedir.

Misyon ve Vizyon Dillard Üniversitesi misyonu dünya liderleri, excel mezunlar yetiştirmek olmaktır, geniş kültürel farkında, eğitimli ve insan durumunun geliştirilmesi ile ilgilidir. çok kişiselleştirilmiş ve öğrenme merkezli bir yaklaşımla, Dillard öğrencileri bir, çeşitli küresel ve teknolojik açıdan gelişmiş toplumun rekabetçi taleplerini karşılamak için edebiliyoruz.

Dillard Üniversitesi Stratejik Pillars

Dillard Üniversitesi bölgede ve Tarihsel Siyah Kolejler ve Üniversiteler dünyasında bir ilk özel lisans üniversite olacaktır. Dillard Üniversitesi işgücü ihtiyaçlarının gelecek projeksiyonlarını temsil en iyi programlar üzerine inşa, lisansüstü çalışmalar içine seçici genişleyecektir. Dillard Üniversitesi artırmak ve bağlılığını ve kalite üretimi, kullanışlı bir araştırma artıracaktır. diğer diller, kültürler ve ülkeler için ağını genişletiyor ve böylece Dillard Üniversitesi, müfredatına küreselleşmeyi aşılamak olacaktır. Dillard Üniversitesi tüm öğrencilerin başarısına bağlılığını göstermek olacaktır. Dillard Üniversitesi üniversite deneyiminin bir parçası olarak dengeli bir ortam sunmak için öğrenci liderlik eğitimi ve sınıf dışında zenginleştirilmiş eğitim fırsatlarını geliştirecektir. Dillard Üniversitesi Sunduğumuz benzersiz bir deneyim yararlanabilir farklı bir arka plan olanlar karşılama sırasında, çekmek ve yetenekli Afrikalı Amerikalı öğrenciler mezun olmaya devam edecektir. Dillard Üniversitesi konu, bir öğretim aracı ve verimli, güvenilir ve uygun maliyetli iç sistemler temelleri olarak teknolojiye bağlılığını göstermek olacaktır. Dillard Üniversitesi mali ve mesleki sorumluluk ve kararlılık sistemleri ile mali bütünlüğünü gösterecektir. Dillard Üniversitesi, evde, New Orleans canlandırılması meşgul olacak. Dillard Üniversitesi geliştirmek ve kampüs yeşillendirilmesi ve çevresel sürdürülebilirlik tanıtımına göreli uygulamaları yaymak olacaktır. Dillard Üniversitesi Gulf Coast Kamu Politikası Merkezi gelişecektir.

Konumlar

  • 2601 Gentilly Boulevard, 70122, New Orleans

sorular