Keystone logo
Duoc UC

Duoc UC

Duoc UC

Tanıtım

Duoc UC Hakkında

Duoc UC kar amacı gütmeyen bir yüksek öğrenim özel bir kurumdur. Biz bir buçuk yıl Teknik Programlar ve dört yıllık Profesyonel Programlar iki teklif ve. 2010 yılında, bizim eğitim projesi ve ülkemizde yüksek öğretim kurumları arasındaki alaka kalitesini belgeleyen Akreditasyon Ulusal Ajansı, gelen kurumsal akreditasyon 7 üzerinden 7 yıl aldı.

Şili'de sadece üç yüksek öğretim kurumları bu ayrımı verilmiştir. Duoc UC, Pontificia Catolica de Chile ve Universidad de Chile, ülkenin en önemli iki Üniversiteler, şimdiye kadar bu tanıma almış ile beraber tek profesyonel enstitü vardır.

Şili hükümeti desteği ile birlikte çalışmak 21 Şili yükseköğretim kurumlarının oluşturduğu bir konsorsiyum, yurt dışında okuyan deneyimini yaşamak için ülkemizi tercih uluslararası öğrenciler için bir hedef olarak Şili tanıtımına arttırmak için: Biz de Chile bilgi parçasıdır.

Tarihçe

Duoc UC üniversite eğitimine erişimden yoksun mavi -collar işçiler için eğitim kursları, profesörler ve sendikaların yardımıyla, prestijli Pontificia Universidad Catolica de Chile de bir grup öğrenci tarafından 1968 yılında kurulmuştur. 1973 yılında "Fundación Duoc" Üniversitesi'nden idari ve mali bağımsızlığı elde etmek için yaratıldı, bu özelleştirme süreci 1974 yılında tamamlanmıştır. 1981 yılında Duoc Professional Enstitüsü ve Duoc Teknik Eğitim Merkezi, bu vakıf çatısı altında kuruldu. 1982 yılında Milli Eğitim Bakanlığı mesleki enstitüsü ve 1983 yılında teknik eğitim merkezi tanıdı. Duoc UC Pontificia Universidad Catolica de Şili'nin ağının bir parçası olmaya devam etmektedir.

Neden Duoc UC seçmeliyim?

Duoc UC Şili önde gelen eğitim kurumlarından biridir. 2010 yılında, bizim proje ve ülkemizde yüksek öğretim kurumları arasındaki alaka kalitesini belgeleyen Akreditasyon Ulusal Komisyonu (Comisión Nacional de Acreditación), bir 7, 7 takım kurumsal akreditasyon aldı. Şili'de sadece üç yüksek öğretim kurumları bu ayrımı var. Duoc UC ülkenin en önemli iki Üniversiteler yanında sadece profesyonel enstitü vardır.

Geleceğimiz öğrenciler Santiago, (güney Şili) Concepción'da, Viña del Mar ve Valparaíso (Valparaíso Seaport City Tarihi Mahallesi'nde 16 kampüsleri üzerinde 9 okullar aracılığıyla 82 teknik ve mesleki diploma programlarından birini seçmek mümkün UNESCO olduğunu Dünya Mirası sitesi). Bizim altyapı üzerinde 130 laboratuvar ve atölye bulunmaktadır. Diğer kullanılabilir ekipman 712.385 ft² eşdeğer bir alan üzerinde bulunmaktadır.

Duoc UC onun 2 yıllık "teknik" ve 4 yıl süren "profesyonel" dereceye kadar, "sanayi odaklı" eğitim programları sunmaktadır. Akademik başarı için önünü ortamı ve state-of-the-art tesisleri öğrenme uyarıcı sağlar.

Bizim Akademik sunan

İşletme ve Yönetim Okulu

Duoc UC yönetimi ve iş disiplinleri çeşitli ve çok yönlü bir alternatif teknik ve mesleki eğitim sunmaktadır. İşletme ve Yönetim Duoc UC Okulu özel şirketler için çalışmak ya da kendi girişimler yapmaya olsun, öğrencilerinin potansiyellerini tam geliştirir.

İletişim Okulu

Bu günlerde, biz son derece iletilir ve farklı platformlar üzerinden birbirine bağlı: dünya genelinde insanlara bize 24 saat bağlayan medya, sosyal ağlar ve mobil cihazlar.

İletişim Duoc UC Okulu anlamak ve onların farklı dil ve anlatım biçimleri iletişimi uygulayabilirsiniz yüksek eğitimli profesyoneller haline öğrencileri dönüştürecek çalışmalara geniş bir yelpazede verir.

İnşaat Okulu

İnşaat Duoc UC Okulu çalışma alanları geniş bir yelpazede sunuyor çalışmanın ilk yıl tüm teknik becerilerini geliştirmek sağlamaktır, derslik, atölye, laboratuar ekipmanları ve bilgisayar desteği en son teknolojiye sahiptir o.

Tasarım Okulu

Tasarım her yerde bulunabilir: Kullandığımız ürünlerin, biz etkileşim ile iletişim dillerinde, yaşadığımız mekanlarda, gıda koruyan kaplarda ve hatta günlük bazda kullanmak hizmetlerde. Bugün, tasarım enine her şeyin parçasıdır ve tasarım profesyonelleri ile çalışma ile değer üreten birçok sanayi ve ekonomik sektörler vardır.

Tasarım Okulu, güçlü uluslararası bağlantıları ve sosyal inovasyon vizyonu ile tam gelişme elde edebilirsiniz tasarım uzmanları, eğitir.

Mühendislik Fakültesi

XXI yüzyılın enerji, ulaşım ve madencilik gibi bizim toplumun gelişimi için kritik konularda uzman insan sermayesinin eğitimi büyük zorlukları karşılamak için gereklidir. Ayrıca, teknolojik ve iletişim becerileri dahil ederken bu alanlarda eğitim almış olanlar, gerçek hale projeler yapmak ve ülkelerin gelişmesini ulaşabilmek için bilgi, beceri ve tutumları (iş becerileri) olması gerekir.

Mühendislik Fakültesi bakım, makine ve madencilik, Elektrik ve Otomasyon alanlarında teknik eğitim ve mühendislik derece, ve aynı zamanda Makina Otomotiv ve AutoTronics teknolojileri ile Duoc UC öğrencilere sağlar.

Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon Okulu

Son yıllarda dünyada derin bir dönüşüme uğramıştır. Özellikle BİT teknolojik gelişme, sadece günlük hayatımızı değişmedi, ama daha önce hayal olamazdı yeni bir dünya yarattı.

inovasyon ve teknoloji kavşak teşvik açık ve küreselleşmiş bir ortamda, Duoc UC Bilişim ve Telekomünikasyon Okulu insanların hayatlarını ve zenginleştiren bir dünyaya bizim gerçekliği dönüştürme yeteneğine sahip yarının dünyasının liderleri olacak insanları yetiştirmek istiyor genel olarak toplum.

Doğal Kaynaklar Fakültesi

Doğal Kaynaklar Fakültesi insan ihtiyaçlarına ve doğal kaynakların kullanımı arasında bir denge sağlamaya yönelik çeşitli kurslar sunmaktadır.

Sağlık Yüksekokulu

Duoc UC Sağlık Yüksekokulu, güçlü bir etik temeli ve ülkenin en modern klinik simülasyon merkezleri kullanılarak, sağlık sorunları, insan, modern, dinamik, yenilikçi ve kararlı bir vizyon ile kariyer sunmaktadır. Okul aynı zamanda öğrencilerin alanında en iyi uzman olmasına izin araçlar sunar.

Turizm Okulu

Bugün Şili'de turizm ve dünya mutfak ve gastronomi sektöründe, ya da diğerleri arasında havaalanları ve oteller içinde, bir cruise gemisinde çalışan, açık ve eko-turizm arasında değişen faaliyetlerin farklı üreten, güçlü bir büyüme yaşadı.

Duoc UC öğrencileri, İngilizce ve Portekizce dil becerilerini geliştirmek turizmle ilgili teknolojik araçlar ile çalışmak, ve memnun müşteri gülümseme görerek bir "aferin işin" memnuniyetini yaşayacaksınız.

Konumlar

  • Padre Alonso de Ovalle 1586, Santiago, Región Metropolitana, , Santiago

sorular