Keystone logo
European Humanities University Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku Yüksek Lisans
European Humanities University

Uluslararası Ticaret ve Ticaret Hukuku Yüksek Lisans

Vilnius, Litvanya

2 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

LL.M. “Uluslararası İşletme ve Ticaret Hukuku” Programı, profesyonelleri ulusal ve uluslararası hukuk pazarında yüksek nitelikli hukuk uzmanları olarak çalışmaya ve ayrıca Uluslararası İşletme ve Ticaret alanında araştırma ve akademik faaliyetler yürütmeye hazırlar. Program, öğrencilere mevcut hukuk ve iş ortamını tanımlayan karmaşık ulusötesi işlemlerin üstesinden gelmek için gereken bilgi ve eğitimi vererek, giderek küreselleşen ekonominin zorluklarıyla yüzleşmeye hazırlar. Bu program Şirketler Hukuku ve Kurumsal Yönetim, Uluslararası Ticari Tahkim, Uluslararası Fikri Mülkiyet Hukuku, Uluslararası Mali Hukuk, Uluslararası Ticari Sözleşmeler vb. alanlardaki temel dersleri içerir.

Program, organizasyonel ve yönetimsel sorunları çözebilen, aynı zamanda hem ulusal hem de uluslararası düzeyde hukuk uygulayıcıları ve araştırmacılar olarak çalışabilen yaratıcı ve aktif avukatlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Program mezunları Hukuk Yüksek Lisans (LL.M.) diploması alacaktır.

Programın ayırt edici özellikleri

  • Program, hukuk çalışmaları sağlamada 30 yıllık üniversite deneyimine dayanmaktadır.
  • Tüm dersler İngilizce öğretilmektedir
  • Program, mutlak çoğunluğu bu alanda pratik iş deneyimine sahip olan uluslararası bir profesör ekibi tarafından verilmektedir.
  • Vilnius'ta tam zamanlı eğitim ile uzaktan eğitimi birleştiren harmanlanmış öğrenme formatı
  • Uluslararası yarışmalarda hukuki beceri ve hukuki konuşma pratiği (Willem C. Vis Uluslararası Ticari Tahkim Faraziyesi)
  • Program, hedeflenen eğitimin kalitesini sağlayan, uluslararası özel hukuk - Uluslararası İşletme ve Ticaret Hukuku alanında net bir uzmanlığa dayanmaktadır.
  • Teori ve pratiğin birleşimi, araştırma ve proje faaliyetleri

kabul

Müfredat

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular