Keystone logo
European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (ODER) - Faculty of Law

Tanıtım

Sizin Üniversitesi. Viadrina.

Viadrina Avrupa'nın kalbinde yer alır - uluslararasıcılığın onun markasıdır. Onun öğrencileri ve öğretim 80'den fazla ülkeden dolu. Öğrencilerin üniversitenin dil merkezinde yabancı dil dersleri almak ve yurtdışında eğitim veya tam staj için fırsat var hiç sürpriz olarak gelmelidir.

Avrupa burada başlıyor.

85 ülkeden 6,000 uluslararası öğrenci hukuk, ekonomi ve kültürünü incelemek

yaklaşık 6.000 öğrenci şimdi kayıt 1991 yılında Viadrina yeniden açılması beri, Avrupa Üniversitesi, Almanya-Polonya sınırındaki uluslararası üne sahip bir adrese dönüşmüştür.

hukuk, ekonomi ve kültür Avrupa ve uluslararası yönleri Kanunu, İşletme ve Ekonomi ve Kültür Bilimleri bizim fakülteleri tarafından sunulan derece planlarında özel bir rulo oynuyor.

Bir Programm, iki Derece.

Biz uluslararası çifte derece sunuyoruz.

Bir Viadrina Lisans veya Master seviyesinde yaklaşık 20 farklı uluslararası çifte derece tamamlamak olabilir. Bu iyi bir örnek de-Almanca Lehçe ya da Alman-Fransız çifte derece ile tamamlanabilir üç Viadrina fakültelerinde, tarafından tasarlanan ve bakımı Avrupa Çalışmaları programının Master.

İyi Rehberlik Büyük Başarı anlamına gelir.

Biz küçük sınıflarda kişiye özel hizmet sunuyoruz.

Viadrina öğrenme ortamı mükemmel ve küçük sınıflar, akademik personel ile doğrudan temas, kişiselleştirilmiş öğrenci hizmetleri, staj olanakları ve kariyer planlama asistanlığı sunmaktadır. Viadrina öğrencileri zamanında barış, lisans onların sınavlarına hazırlanmak ve profesyonel hayata girmelerini hazırlanabilirsiniz bir atmosfer sağlar.

Viadrina ailesine hoş geldiniz!

ev sahibi Üniversitesi

Uluslararası İnsan Hakları ve İnsancıl Hukuk Master

Yüksek Lisans Programı 1991 yılında kurulmuş, Viadrina Avrupa Üniversitesi'nde yürütülmektedir. Bunun gibi, Brandenburg ilk Devlet Üniversitesi (- 1811 Alma Mater Viadrina, 1506) ince geleneğini devam ettiriyor.

Üniversite bağlı Merkezleri ve Enstitüleri yanı sıra, üç Fakülte, Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi ve Kültürel Çalışmalar Fakültesi oluşmaktadır. Poznan Üniversitesi ile yakın işbirliği içinde o da doğrudan Viadrina River Oder karşısında Polonya'da bulunan Frankfurt (Oder), Slubice kardeş kenti, Collegium Polonicum işbirliği yürütmektedir.

Polonya ve diğer bağlı Avrupa üniversiteleri ile işbirliği içinde Viadrina özellikle çaba Doğu ve Batı Avrupa arasında bir köprü inşa yeni açık ve genişletilmiş Avrupa zorlukla karşı karşıya. Yanı sıra Üniversite dünyada birçok diğer uluslararası ortak kurumlar vardır.

Konumlar

  • Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

sorular