Keystone logo
© CODE
European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

European University Viadrina in Frankfurt (Oder) - Faculty of Law

Tanıtım

Üniversiteniz Viadrina!

Viadrina Avrupa'nın kalbinde yer almaktadır; uluslararasılık onun ticari markasıdır. Öğrencileri ve eğitmenleri 80'den fazla ülkeden geliyor. Öğrencilerin üniversitenin dil merkezinde yabancı dil dersleri alma ve yurt dışında eğitim alma veya staj yapma fırsatına sahip olmaları sürpriz olmamalıdır.

192654_AM-Fruehling_MG_0254.jpg
Fotos © Heide Fest / European University Viadrina in Frankfurt (ODER)

Tek Program, Üç Derece Seçeneği

IHL programı üç derece türü olasılığına izin verir: ilki LL.M. hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı olarak yapılabilecek program (90 AKTS); iki dönem boyunca aynı dersleri takip edecek, ancak tez ve staj yapmaya gerek kalmadan daha kısa sürecek bir Diploma programı (60 AKTS); ve sonuncusu, bir dönemlik derslerden oluşan, ancak yine de belirli bir alanda uzmanlaşma becerisine sahip olan daha kısa bir müfredata olanak tanıyan sertifika programı (30 AKTS) olacaktır.

İyi Rehberlik büyük Başarı anlamına gelir

Küçük sınıflar ve kişiselleştirilmiş hizmet sunuyoruz. Viadrina'daki öğrenme ortamı mükemmeldir ve küçük sınıf mevcutları, akademik personel ile doğrudan iletişim, kişiselleştirilmiş öğrenci hizmetleri, staj fırsatları ve kariyer planlama yardımı içerir. Viadrina, öğrencilere huzur içinde sınavlara hazırlanabilecekleri, zamanında mezun olabilecekleri ve iş hayatına girişlerine hazırlanabilecekleri bir ortam sunmaktadır. Viadrina Ailesine hoş geldiniz!

Ev sahibi üniversite

Uluslararası İnsan Hakları ve İnsancıl Hukuk Yüksek Lisansı Yüksek Lisans programı, 1991 yılında kurulan Viadrina Avrupa Üniversitesi'nde yürütülmektedir. Bu nedenle, Brandenburg'un ilk Devlet Üniversitesi'nin (Alma Mater Viadrina, 1506 - 1811) güzel geleneğini sürdürmektedir. Üniversite, bağlı Merkez ve Enstitülerin yanı sıra üç Fakülte, Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi ve Kültürel Çalışmalar Fakültesi'nden oluşur. Poznan Üniversitesi ile yakın işbirliği içinde, Polonya'da Viadrina'dan Oder Nehri'nin hemen karşısında bulunan kardeş şehir Frankfurt (Oder), Słubice'de Collegium Polonicum'u da birlikte yürütmektedir. Viadrina, Polonya ve diğer bağlı Avrupa üniversiteleriyle işbirliği içinde, özellikle yeni açılan ve genişleyen bir Avrupa'nın Doğu ve Batı Avrupa arasında bir köprü kurma zorluğuyla yüzleşmeye çabalıyor. Ayrıca Üniversitenin dünya çapında çok sayıda uluslararası ortak kurumu vardır.

İstatistik

Burası Avrupa'nın başladığı yer

Viadrina'nın 1991'de yeniden açılmasından bu yana 85 ülkeden 6.000 uluslararası öğrencimiz hukuk, ekonomi ve kültür eğitimi alıyor. Avrupa Üniversitesi, şu anda kayıtlı yaklaşık 6.000 öğrencisiyle Almanya-Polonya sınırında uluslararası üne sahip bir adres haline geldi. Hukuk, ekonomi ve kültürün Avrupa ve uluslararası yönleri, Hukuk, İşletme ve Ekonomi ve Kültürel Bilimler fakültelerimizin sunduğu derece planlarında özel bir rol oynamaktadır.

    Konumlar

    • Frankfurt an der Oder

      Auditorium maximum (AM) Room 213 Logenstraße 4 15230, 15230, Frankfurt an der Oder

    sorular