Keystone logo
FernUni Schweiz

FernUni Schweiz

FernUni Schweiz

Tanıtım

İsviçre'nin tek FernUni

Uzaktan Eğitim Üniversitesi İsviçre (FernUni İsviçre) Modern bir akademik kurum ve uzaktan öğretim alanında lider bir üniversitedir İsviçre.

Tüm lisans ve lisansüstü programları uygundur Bologna Direktifleri kurdu. 1.500'den fazla öğrenci Mezun şu anda Alman veya Fransızca okuyan. üç lokasyonda İsviçre Öğrenci yöneticileri, öğrenciler ve uzaktan eğitim hakkında sorular için ilgili kişi vermektedir.

Kurum tanınır:

  • Art. 11 Üniversite Tanıtım Yasası federal hükümet uyarınca (UFG) tarafından
  • üniversiteler ve araştırma enstitüleri tarafından eğitim ve araştırma Canton Valais kanunla kanton göre

uzaktan eğitim üniversitede bir lider

Uzaktan Eğitim Üniversitesi İsviçre (FernUni İsviçre) başarı öyküsü 25 yıl önce başlar. 1992 yılından bu yana üniversite düzeyinde üzerinde Brig, Pfäffikon SZ ve Sierre uzaktan eğitim kurslarında bizim üç yerleri sunuyoruz. evden ve yurtdışında bugüne kadar 1.500'den fazla öğrenci Almanca ya da Fransızca olarak çalışmak için.

Tüm dersler Bologna kurallarına göre tasarlanmıştır. Böylece, İsviçre ötesinde programları uluslararası desteklenen ve hizalanmış tanınır.

Uzaktan eğitimde öğretim tasarımı, açık, esnek ve bireysel öğrenme fikrine dayanmaktadır. FernUni İsviçre "harmanlanmış öğrenme", e-öğrenme ve geleneksel sınıf eğitimi bir kombinasyonu gibi modern uzaktan eğitim kavramını izler. Tabii bağlı çeşitli bileşenlerin ifadesi farklıdır.

Konumlar

  • Switzerland Online

    Switzerland Online, İsviçre

    sorular