Keystone logo
Florida Coastal School of Law

Florida Coastal School of Law

Florida Coastal School of Law

Tanıtım

Hukuk Florida Kıyı Okulu (Kıyı Kanunu), Amerika Birleşik Devletleri Jacksonville, Florida'da yer almaktadır. Florida Coastal Hukuk Okulu JD programı, Amerikan Barolar Birliği (ABA) ve çevrimiçi LL.M tarafından akredite edilmiştir. Programlar ABA'nın onayına sahiptir.

Florida Coastal Hukuk Okulu öğrencileri, yaklaşık olarak 254 kolej ve üniversiteyi temsil eden yaklaşık 46 eyalette ve çok sayıda ülkeden geliyor. Onlar ülke genelinde ve dünya çapında onlarla çok farklı geçmişlere ve mesleki deneyimlerini getirmek.

Tam zamanlı öğretim üyelerimiz California-Berkeley, Duke Üniversitesi, Georgetown Üniversitesi, New York Üniversitesi, Michigan Üniversitesi, Florida Eyalet Üniversitesi ve Florida Üniversitesi dahil olmak üzere ülke çapında 50'den fazla ABA akredite edilmiş hukuk fakültesini temsil etmektedir.

Florida Coastal School of School, öğrenci çıktıları, pratiklik ve yeniliğe odaklanarak yüksek kaliteli hukuk eğitimi verir. Kıyı Kanunu bir de dahil olmak üzere, çok sayıda yenilikçi çevrimiçi programlar sunmaktadır Yüksek Lisans Uluslararası Avukatlar Yasası, Bir Yüksek Lisans Genel Hukuk AraştırmalarıVe bir Yüksek Lisans veya Lojistik ve Taşımacılık Sertifika.

Konumlar

Konumlar
  • Jacksonville

    Florida Coastal School of Law 8787 Baypine Road , FL 32256, Jacksonville

    sorular